Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-01-22, 16:48   

Godzinkę - półtorej spędzam na odrabianiu prac pisemnych, czasami dużo mniej, bo nauczyciele jakoś wolą zrobić nam sprawdzian/kartkówkę, niż zadać coś do domu, zadają tylko anglistka, germanistka, polonistka, chemiczka i czasami biologiczka, fizyczka, matematyk. W przypadku dwóch ostatnich nauczycieli - jak zadadzą, to raczej 20-30 minut i gotowe, gorzej z nauczycielami od języków, oni to dowalają ostro ;)
Jeżeli chodzi o naukę na sprawdziany - zajmuje mi to od godziny do trzech, przy czym uczę się JEDYNIE historii i biologii. Co z resztą przedmiotów? Dużo pamiętam z lekcji, chodzę też z fizyki, matematyki i języka niemieckiego na zajęcia dodatkowe, na których nauczyciele mi pomagają, jeżeli mam jakiś problem, dobre to jest, bo nie dość, że jest bardziej indywidualne podejście nauczyciela do ucznia, to i zawsze jest szansa, że jak Ci będzie wychodzić czwórka, to Ci nauczyciel wstawi piątkę, bo pamięta, że przychodzisz na koło ;) No i obawiam się, że z chemii dojdą mi korepetycje w drugim semestrze, nie radzę sobie.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Kropka.  

User



ImiÄ™: Aneta.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-03, 01:51   

Jestem w drugiej klasie liceum. To ile poświęcam czasu na naukę zależy od dnia. Wiadomo, raz zajmie mi to 10 minut, innym razem 8 godzin. Nie potrafię powiedzieć ile średnio mi to zajmuje.
_________________
Soulmates never die.
 

Króliczek  

User

Pancio



Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Lut 2011

Sk±d: CH

   

Wys³any: 2011-02-09, 23:19   

3 klasa liceum. Nic sie nie ucze i jakos zyje.
_________________
To co pisze w postach jest moja subiektywna odpowiedzia. Uszanuj to
 

Katsu  

Stały User

satyr.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-02-15, 20:30   

Na odrabianie pisemnych i naukę to przeważnie takie półtora godziny. Dużo pamiętam z lekcji, jestem wzrokowcem i słuchowcem, więc o tyle mi łatwiej. ¦rednia 4, ale może trochę podciągnę. Zawsze się ludzie bardziej starają na drugi semestr :D 2 LO, profil mat-fiz
_________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną."
A. Rice "Wampir Lestat"
 

.Lady Darkness.  

User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 24 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-02-16, 16:32   

3 kl gim. - Hmm.. uczę się bardzo mało, średnią mam bardzo dobrą i git. Lekcje odrabiam zwykle góra pół godz. Uczę się jedynie na sprawdziany ważne i to tylko na fizykę (zamierzam iść na fizykę do liceum) i historię.
_________________
I need another story...
 

poiuytrewq

Stały User



Do³±czy³: 21 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-02-16, 17:46   

5 lub 10 minut, zależy od długości przerwy ;]
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-16, 17:52   

Parę godzin dziennie, ale tylko w czasie wzmożonej sesji.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

bubu  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lip 2012

Sk±d: Ruda ¦l.

   

Wys³any: 2012-07-29, 16:52   

Zależy ile mam materiału, czy jest sprawdzian czy kartkówka.
_________________
Miłość nigdy nie umiera.
 

MrGabor  

User

miły dżentelmen



ImiÄ™: Gabriel

Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Gru 2010

Sk±d: Zach-pom

   

Wys³any: 2012-08-01, 02:03   

Nie potrafię się uczyć.Po prostu jakaś niemoc mnie oddala od książki.Dlatego staram się uważać na lekcjach,przed nimi powtarzać
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 19:17   

Widze ze ogolnie jest niski poziom nauczania w Polsce skoro ogolnie osoby ucza sie miedzy pol godziny i godzine czasu. Jakos uczylam sie 3 godziny w szkole sredniej, teraz zobacze jak bedzie na studiach.
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-03, 10:52   

Za miesiąc idę do I klasy LO i planuję uczyć się systematycznie, ale wątpię, że mi się uda. :-P
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-08-07, 08:33   

Czasem ani minuty, a czasem i 2 godziny kuję. Zależy, czy jest mi to potrzebne, czy nie. Większość i tak z lekcji zapamiętuję, więc tragedii nie ma ;) .
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

antylopa  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-09, 22:08   

Czasami calymi dniami siedze nad ksiazkami, a efekty trojkowe.. Roznie bywa,. to tez zalezy od poziomu liceum. Ogolem szkola pochlania sporo mojego czasu.
_________________
Siedziałam w Twoim salonie, jak dawniej.
Rozmawiałam z Twoją mamą, jak dawniej.
Piłam kawę w szarym kubku, jak dawniej.
I nawet pachniało jak dawniej.
Ale obok mnie puste miejsce,
dawniej siedziałeś tam Ty...
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-11, 15:55   

W gimnazjum z 2h nie schodziłem. Chodzi o bieżąca naukę na lekcje, odrabianie prac. Dodatkowe zajęcia szkolne, konkursy - +3h. Wygląda to tak, przychodzę ze szkoły ok. 16, do 19 się kręcę, a potem do 22-23 nauka. Skutkuje. W LO nie zamierzam więcej, jak będzie za mało to trudno.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-11, 16:03   

_Magnolia_ napisa³/a:

Widze ze ogolnie jest niski poziom nauczania w Polsce skoro ogolnie osoby ucza sie miedzy pol godziny i godzine czasu.


To nie ma zwiÄ…zku.

Gimnazjum, LO - nic się nie zmieniło. Chyba nie zdarzyło się, żebym siedział kiedykolwiek w ciągu choćby 1,5-2h. Godzina to maksimum, starczy że pół dnia już w szkole marnuję.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com