Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 11:25   

To nie są uchodźcy przecież większąść tych ludzi nie pochodzi z Syrji, ostatnio słyszałem jak ciapaty sprzedał własną żonę żeby dojechać do europy. Porównywanie niepełnosprawnych do imigrantów to szczyt kur***stwa, chamstwa i prostactwa. Jeżeli ci tak zależy możesz sobie rodzinkę sprowadzić, w Szwecji podpierdzielili rodzinie królewskiej kosztowności a w Afryce wyrzucili rodzinę lewaków z domu która chciała im pomóc jak widać jedynie co chcą osiągnąć w europie to zaprowadzić Islam. Przypomnę ci, że dla muzułmanów europa to tereny wojny z niewiernymi.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 12:14   

Cytat:

Chyba żartujesz. Lewicowa abominacja w najgorszym razie oznacza pokojowe kurczenie się społeczeństwa, zanik tradycyjnych wzorców, dziwne ubrania i rozwiązłość. Jeszcze możemy dodać kryzys gospodarczy na skutek demograficznego i socjalizmu w gospodarce.
Jeżeli nawet by doprowadziła do zniszczenia cywilizacji, to proces przebiegałby pokojowo i możliwa byłaby przynajmniej debata nad jego powstrzymaniem. W przypadku muzułmanów możesz się spodziewać zniszczenia cywilizacji europejskiej w sposób krwawy i barbarzyński - lewacy raczej nie będą zabijać, burzyć budowli, niszczyć obrazów itp.
Największym problemem obecnej lewicy, jest to że skutkiem ubocznym jej działań jest stworzenie bardzo dobrych warunków dla rozwoju Islamu w Europie.


Wlasnie nie , lewica nie tylko stworzyla warunki pod masowe migracje do Europy ,to bylo wrecz sciaganie i zapraszanie ludzi do migrowania do Europy .W celu stworzenia jakiegos nowego szczeliwego spoleczenstwa . Oczywiscie wpisuje sie to w postmodernistyczna nienawisc do osiagniec bialej patriarchalnej europy. Dobrze to widac po USA gdzie jak policjant zastrzelil jakiegos agresywnego czarnego przestepce doszlo do protestow na masowa skale . Naprawde wole zyc posrod ludzi , ktorzy zyja wg wiary w jakies objawienie , niz posrod bandy zdegenerowanych idiotow dla ktorych najwiekszym problemem sa sprawy gejow , dla ktorych najwiekszym wrogiem jest jaka kolwiek sila , tozsamosc . Taka abominacja nie ma prawa istniec .Wiekszym szacunkiem daze muzlumanow poniewaz , zjednoczona Europa przeciwko takiemu zagrozeniu moze chociaz na chwile zatrzyma nieuchronny upadek jaki sobie przyszykowala . Rowniez to co oferuje wspolczesna lewica nie za wiele rozni sie od religii , co prawda mamy jeszcze resztki wolnosci slowa , ale np. srodowiska lgbt chca aby EU naciskala na WHO aby usunal transeksualizm z listy chorob bo tak im pasuje . Beda mogli wtedy uczyc ze czlowiek ma 50 plci do wyboru .
https://www.youtube.com/watch?v=z2_8cfVpXbo - to taka alegoria przyszlej Europy
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-01-09, 12:42   

Rhagar14 napisa/a:

Wlasnie nie , lewica nie tylko stworzyla warunki pod masowe migracje do Europy ,to bylo wrecz sciaganie i zapraszanie ludzi do migrowania do Europy .W celu stworzenia jakiegos nowego szczeliwego spoleczenstwa . Oczywiscie wpisuje sie to w postmodernistyczna nienawisc do osiagniec bialej patriarchalnej europy. Dobrze to widac po USA gdzie jak policjant zastrzelil jakiegos agresywnego czarnego przestepce doszlo do protestow na masowa skale . Naprawde wole zyc posrod ludzi , ktorzy zyja wg wiary w jakies objawienie , niz posrod bandy zdegenerowanych idiotow dla ktorych najwiekszym problemem sa sprawy gejow , dla ktorych najwiekszym wrogiem jest jaka kolwiek sila , tozsamosc . Taka abominacja nie ma prawa istniec .Wiekszym szacunkiem daze muzlumanow poniewaz , zjednoczona Europa przeciwko takiemu zagrozeniu moze chociaz na chwile zatrzyma nieuchronny upadek jaki sobie przyszykowala . Rowniez to co oferuje wspolczesna lewica nie za wiele rozni sie od religii , co prawda mamy jeszcze resztki wolnosci slowa , ale np. srodowiska lgbt chca aby EU naciskala na WHO aby usunal transeksualizm z listy chorob bo tak im pasuje . Beda mogli wtedy uczyc ze czlowiek ma 50 plci do wyboru .


A nie mówiłem? :-(
Inna cywilizacja, mentalność dokładnie ta sama. Idę po popcorn.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 16 Wrz 2012

   

Wysany: 2016-01-09, 13:15   

Szej-Hulud napisa/a:

Zresztą, ekscytujesz się tym, że w ruinie cywilizacji coś złego się dzieje. Zobacz proszę, co wyprawia się w przedmurzu* chrześcijaństwa: http://niezalezna.pl/7260...oslepil-kobiete



W listopadzie we Francji islamiści jednej nocy zabili 137 osób. To znacznie większa degeneracja niż jeden gwałciciel który oślepił kobietę.

Szej-Hulud napisa/a:

W małych miejscowościach, gdzie każdy każdego zna, są przypadki, że ksiądz, kościelny albo organista wykorzystują dziecko i uchodzi im to płazem. Nikt nie uwierzy, że osoba o nieposzlakowanej opinii byłaby do czegoś podobnego zdolna.



To dalej mniejsze zło niż zamachy terrorystyczne dokonywane przez islamistów.

Szej-Hulud napisa/a:

Technicznie rzecz biorąc, kibole i islamiści są dla mnie taką samą intelektualną zapaścią. Pierwsi walczą z wyimaginowaną komuną, drudzy z niewiernymi. Pierwsi czczą wyimaginowanego białego, heteroseksualnego Polaka-katolika, drudzy Allaha. Pierwsi fanatycznie bronią ¯ołnierzy Wyklętych, drudzy Koranu.
Fakt, że kibole się nie wysadzają, świadczy tylko o ich słabości. Nie są aż tak oddani sprawie, by poświęcić siebie, ale gotowi są zrobić krzywdę innym.



Krótko mówiąc, kibole są znacznie mniej groźni niż radykalni islamiści - czyli znów nietrafione porównanie.

Szej-Hulud napisa/a:

Podopieczni księdza Jacka Międlara spalili ostatnio kukłę żyda w ramach walki z islamizacją. Nie od razu Rzym zbudowano



To dalej mniejsze zło niż zamachy terrorystyczne dokonywane przez islamistów. Jak ten Rzym zbudują, to wtedy będziesz miał argument, póki co nie masz.

Szej-Hulud napisa/a:

Jedyne, co Europie chwilowo zagraża, to wszelkiej maści koniunkturaliści.



Oraz radykalni islamiści mogący przeprowadzić zamachy terrorystyczne.

Szej-Hulud napisa/a:

Po co są Europie potrzebni niepełnosprawni?
Poza pobieraniem rent, koniecznością bycia pod opieką, sprawianiem trudności opiekunom- nic pożytecznego nie robią.



Ale są znacznie mniej szkodliwi niż radykalni islamiści.

Szej-Hulud napisa/a:

Ale przecież niepełnosprawni kosztują!



Ale nie są niepełnosprawni z własnej woli, poza tym są znacznie mniej szkodliwi niż radykalni islamiści.

Odnośnie Polaków emigrujących na zachód, oni są znacznie mniej szkodliwi niż radykalni islamiści.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 13:24   

Cytat:

A nie mówiłem? :-(
Inna cywilizacja, mentalność dokładnie ta sama. Idę po popcorn.


Wzywanie do obrony mojego narodu z ktorym dziele ten sam los , naszej tozsamosci kultury to cos zlego wg ciebie ?
Przytocze tylko Fryderyka Nietzche , ktory skupial sie glownie na krytyce moralnosci chrzescijanskiej uznajac ja za przeznaczona dla slabych ludzi . Powiedzial on jednak cos bardzo madrego co mozemy zaobserowac w dzisiejszej Europie , ze czlowiek jako istota wybrakowana pragnie jedynie aby skonczyly sie wszystkie problemy i aby wszyscy mogli nagle wyjsc na ulice i tanczyc w swoim beznadziejnym i glupawym zadowoleniu , poniewaz skonczyly sie wszystkie wyzwania zycia . Jednak ten swiat zostal stworzony przez walke i mestwo , ludzi ktorzy napotkali te ziemie w stanie okrutnym i surowym i potrafili ja uksztaltowac. Mlode kobiety moga sie bac i brzydzic sila i meskoscia , jednak to ona uczynila na swiecie wiecej dobra niz cokolwiek innego.

Jak widac feminizacja i dazenie do utworzenia do jakiejs glupawej kolorowej utopii potrafia postawic najwieksza cywilizacje w historii na skraju zalamania.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 14:53   

Szej-Hulud napisa/a:

Ale przedtem? Płacz, że Hitlera nie ma, bo zrobił by z nimi porządek. Nagle okazało się, że infrastruktura w Auschwitz jest nasza


Bredzisz o wiele gorzej niż Młodzież Wszechpolska.
Nie masz żadnych racjonalnych uzasadnień, prócz, opowiadań w stylu "łeee ksiądz mnie pobił łeee" i tupania nóżką, którzy nie popierają durnej polityki multi-kulti, a teraz jeszcze wyzywania od Hitlera...

A oszczerstwa, że ja nazywam Auschwitz naszą infrastrukturą i zachwycam się Hitlerem, dopełniają obraz absolutnej nędzy Twoich argumentów.
Pokazałeś swoją "kulturę" i chamstwo w pełnej skali.
Wklejaj dalej obrazki.

Szej-Hulud napisa/a:

imigrantami (a de facto uchodźcami, ale to dla Ciebie przecież synonimy)


To ty masz problem ze zrozumieniem czym jest uchodźca, a czym wędrujący po całej Europie muzułmański nierób.
Prawo międzynarodowe to jasno precyzuje.... ale czego ja od ciebie wymagam...

No, i nadal nie padł tu żaden racjonalny argument dlaczego mamy tu ich sprowadzać.

Szej-Hulud napisa/a:

przewagę cywilizacyjną.


Faktycznie muzułmańska cywilizacja wysłała człowieka w kosmos. ( wysadzając się w Paryżu )
Jak to mówią, Allah jest wielki ale B-52 niemały. :-D

Szej-Hulud napisa/a:

PS Pozdrów Pszemka.


Może Ty go pozdrów, sam zaczynasz brednie o Hitlerze niczym wódz JKM. :-D
Dogadacie się szybciej.

Widzisz philo, kto nie potrafi dyskutować?
Mówiłem Ci, że łatwo to z niego wyjdzie.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-01-09, 15:11   

$karbówka napisa/a:

Nie masz żadnych racjonalnych uzasadnień, prócz, opowiadań w stylu "łeee ksiądz mnie pobił łeee" i tupania nóżką, którzy nie popierają durnej polityki multi-kulti, a teraz jeszcze wyzywania od Hitlera...


Teraz próbujesz mnie upupić. Ale proszę bardzo, ku czci Gombrowicza.

$karbówka napisa/a:

A oszczerstwa, że ja nazywam Auschwitz naszą infrastrukturą i zachwycam się Hitlerem, dopełniają obraz absolutnej nędzy Twoich argumentów.


Czy ja Cię wyzywam od Hiltera? Nie. Po prostu zwracam uwagę, że postrzeganie jednostki wyłącznie w kategoriach jej przydatności jest wysoce niemoralne.
Zresztą, załóżmy, że okres lipca-października spędziłeś pod bryłą lodowca. W takim razie zapoznaj się z tym: http://freikorpspolen.tumblr.com/
To jest ta Twoja wyższość cywilizacji europejskiej.

$karbówka napisa/a:

To ty masz problem ze zrozumieniem czym jest uchodźca, a czym wędrujący po całej Europie muzułmański nierób.


Jeśli ja mam problem, to i Ty go masz. Z Twojego punktu widzenia ja nazywam imigrantów uchodźcami, z mojego Ty nazywasz imigrantami uchodźców. Ja skupiam się na rozpropagowanej ku nim nienawiści, Ty opierasz się na wyrosłych na tej nienawiści artykułach.

$karbówka napisa/a:

Faktycznie muzułmańska cywilizacja wysłała człowieka w kosmos.
Jak to mówią, Allah jest wielki ale B-52 niemały. :-D


Może i nie wysłała, ale dzisiejszy świat wyglądałby inaczej bez algebry i kryptografii.
Chociażby: https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Kindi
No i dla porównania: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hypatia_z_Aleksandrii
[ Dodano: 2016-01-09, 15:13 ]

Rhagar14 napisa/a:

Jednak ten swiat zostal stworzony przez walke i mestwo


A ja gupi lewag myślałem, że na początku było nic, które wybuchło...
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 15:32   

Cytat:

Teraz próbujesz mnie upupić. Ale proszę bardzo, ku czci Gombrowicza.


Intelektualne wstawki nie sprawia ze twoje argumenty beda mniej beznadziejne .

Cytat:

Czy ja Cię wyzywam od Hiltera? Nie. Po prostu zwracam uwagę, że postrzeganie jednostki wyłącznie w kategoriach jej przydatności jest wysoce niemoralne.
Zresztą, załóżmy, że okres lipca-października spędziłeś pod bryłą lodowca. W takim razie zapoznaj się z tym: http://freikorpspolen.tumblr.com/
To jest ta Twoja wyższość cywilizacji europejskiej.


i

Cytat:

Jeśli ja mam problem, to i Ty go masz. Z Twojego punktu widzenia ja nazywam imigrantów uchodźcami, z mojego Ty nazywasz imigrantami uchodźców. Ja skupiam się na rozpropagowanej ku nim nienawiści, Ty opierasz się na wyrosłych na tej nienawiści artykułach.


Nienawisc do ludzi ktorzy gawlcili masowo europejskie kobiety , dokonuja zamachow na niewinnych ludzi , pogardzaja nami , groza smiercia to nie jest nic dziwnego naturalny odruch obronny . Zreszta Europa nie nalezy do muzulmanow tylko do europejczykow a oni sa tu elementem obcym . Wiec wzsrastajaca agresja wobec nich jest calkowicie naturalna , a wrecz jest rzecza ktorej wyczekuje , ile jeszcze ludzi musi zginanc , ile Europejek zgawlconych abysmy wreszcie przyznali ze Islamska Imigracja jestg problemem .Oni nas nienawidza jezeli ich nie powstrzymamy to nas zniszcza. Lewaczki takie jak ty usilnie chca wykorzenic ludzka nature i podstawowe reakcje obronne , zeby budowac swoja utopie . Mowia tylko ale nie kazdy muzulmanin taki jest ! No pewnie ze nie ale naprawde wielu tak sie zachowuje , wiec agresja wobec wszystkich muzulmanow jest oczywista , bo stoja pod tymi samymi sztandarami i indentyfikuja sie z tymi ludzmi . Ale lewice to nie interesuje , maja gdzies ile europejek i ile ludzi zginie w napieciach etnicznych , liczy sie tylko tworzenie utopii , a caly ciezar przerzucaja na spokojnych i ucywilizowanych europejczykow , bo nad agesywnymi imigrantami nie maja kontrolii .

[ Dodano: 2016-01-09, 15:35 ]

Cytat:

Może i nie wysłała, ale dzisiejszy świat wyglądałby inaczej bez algebry i kryptografii.
Chociażby: https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Kindi
No i dla porównania: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hypatia_z_Aleksandrii


Co chcesz przez to udowodnic ? Jacy oni sa nam potrzebni ?

Cytat:

A ja gupi lewag myślałem, że na początku było nic, które wybuchło...


Tak jestes glupi i jestes lewakiem , ale mam cie gdzies problemem jest to ze ktos takim ludziom jak ty dal prawa wyborcze i niszczycie nasz dom . Ale kiedys przyjdzie dzien zaplaty za bycie glupim :-D
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-01-09, 16:40   

Rhagar14 napisa/a:

Nienawisc do ludzi ktorzy gawlcili masowo europejskie kobiety , dokonuja zamachow na niewinnych ludzi , pogardzaja nami , groza smiercia to nie jest nic dziwnego naturalny odruch obronny .


Zaskoczę Cię, ale Europejczycy również gwałcili masowo europejskie kobiety.
Zresztą- nienawiść nie jest odruchem obronnym. Odruchem obronnym, jeśli trzymać się tej terminologii, byłaby wzmożona kontrola na granicach i kampania społeczna uczulająca obywateli na zagrożenie. Czytaj: profilaktyka. Jak na razie nie mieliśmy w Polsce ani jednego zamachu, a ofiary rasistowskich lub islamofobicznych ataków- owszem. Innymi słowy, w owym starciu cywilizacji sami upodabniamy się do przeciwnika.

Rhagar14 napisa/a:

Wiec wzsrastajaca agresja wobec nich jest calkowicie naturalna , a wrecz jest rzecza ktorej wyczekuje , ile jeszcze ludzi musi zginanc , ile Europejek zgawlconych abysmy wreszcie przyznali ze Islamska Imigracja jestg problemem .Oni nas nienawidza jezeli ich nie powstrzymamy to nas zniszcza.


Akurat to, że problem istnieje nie podlega dyskusji. Trudność w tym, że nie wszystkie osoby opuszczające tereny opanowane przez IS stanowią dla Europejczyków jakiekolwiek zagrożenie. Część z nich to chrześcijanie, część zlaicyzowani muzułmanie (należy pamiętać, nie sam fakt bycia muzułmaninem nie jest w IS gwarancją bezpieczeństwa), reszta ateiści lub wszelkiej maści osoby szczególnie zagrożone, choćby homoseksualiści.

Rhagar14 napisa/a:

No pewnie ze nie ale naprawde wielu tak sie zachowuje , wiec agresja wobec wszystkich muzulmanow jest oczywista , bo stoja pod tymi samymi sztandarami i indentyfikuja sie z tymi ludzmi .


Nie. Islam nie jest jednolity, podobnie jak chrześcijaństwo. To, że Kościół Anglikański rozważa wprowadzenie małżeństw jednopłciowych nie oznacza, że Polak-katolik nagle zmieni swoją mentalność. Mówienie o Islamie jako całości jest niedorzeczne w tym kontekście.

Rhagar14 napisa/a:

Co chcesz przez to udowodnic ? Jacy oni sa nam potrzebni ?


Raczej to, że mają swój udział w rozwoju cywilizacji europejskiej. Fakt- obecnie wielu z nich stanowi zagrożenie. Tylko czy to powód, żeby nakręcać spiralę nienawiści, upodabniając się do prześladowcy?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 18:20   

Cytat:

Zaskoczę Cię, ale Europejczycy również gwałcili masowo europejskie kobiety.


No tak , ale to nie ma znaczenia w kontekscie starcia 2 cywilizacji . Cywiliacja bliskiego wschodu byla agresywnie nastawiona do naszej i nadal jest od poczatku swojego istnienia .

Cytat:

Zresztą- nienawiść nie jest odruchem obronnym. Odruchem obronnym, jeśli trzymać się tej terminologii, byłaby wzmożona kontrola na granicach i kampania społeczna uczulająca obywateli na zagrożenie.


Nienawisc na tle etnicznym jest odruchem obronnym i jest bardzo praktyczna , bo jak widzisz czlowieka z bliskiego wschodu to nie wiesz czy jest zlaicyzowanym muzulmanem , ateista czy zaraz podbiegnie zgwalcic twoja kobiete , ale slyszysz co sie dzieje wokolo ciebie gdy ludzie z bliskiego wschodu dokonuja gdzies niedaleko ciebie gwaltow , tworza zamieszki to wtedy Rasizm ksenofobia to odruchy sluzace przedewszystkim przetrwaniu .

Cytat:

Akurat to, że problem istnieje nie podlega dyskusji. Trudność w tym, że nie wszystkie osoby opuszczające tereny opanowane przez IS stanowią dla Europejczyków jakiekolwiek zagrożenie. Część z nich to chrześcijanie, część zlaicyzowani muzułmanie (należy pamiętać, nie sam fakt bycia muzułmaninem nie jest w IS gwarancją bezpieczeństwa), reszta ateiści lub wszelkiej maści osoby szczególnie zagrożone, choćby homoseksualiści.


Osoby szukajace azylu trzeba przyjac , ale musza posiadac odpowiednie dokumenty . Skandalem jest to ze Niemcy rozpoczely Polityke odtwartych drzwi i wpuszczaly kazdego chcac ich rozparcelowac po Europie .

Cytat:

Nie. Islam nie jest jednolity, podobnie jak chrześcijaństwo. To, że Kościół Anglikański rozważa wprowadzenie małżeństw jednopłciowych nie oznacza, że Polak-katolik nagle zmieni swoją mentalność. Mówienie o Islamie jako całości jest niedorzeczne w tym kontekście.


W wiekszosci reprezentuja oni podobny stosunek do swiata zachodu .

Cytat:

Innymi słowy, w owym starciu cywilizacji sami upodabniamy się do przeciwnika.


Ja nie jestem zle nastawiony do imigrantow , po prostu moim zdaniem powinnismy sie przestac oklamywac i przyznac sobie ze muzulmanie to ludzie ktorzy maja jakas swoja kulture ,ktora niestety wyrosla w antagonizmach do naszej i nie otwierac sie na imigrantow z tej czesci swiata . Polska przyjela w 2014 jedna z najwiekszych liczb imigrantow glownie ze wschodu Ukraina , Rosja etc. u nas tez jest sporo Wietnamczykow i innych i mnie to cieszy bo zatykaja nasza dziure demograficzna .
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-01-09, 20:07   

Szej-Hulud napisa/a:

Jeśli ja mam problem, to i Ty go masz. Z Twojego punktu widzenia ja nazywam imigrantów uchodźcami, z mojego Ty nazywasz imigrantami uchodźców.



Zupełnie się z tym nie zgadzam. Ludzie którzy uciekają z Turcji, są w świetle prawa UE uchodźcami tylko dlatego, że Turcja wg. UE nie jest krajem bezpiecznym. Co jest absurdem zupełnym, bo jeżeli ludzie przebywający w tym kraju mają prawo do statusu uchodźcy, to może od razu weźmy wszystkich Turków?
Weźmy ich do Polski i oddajmy im nasze 10 letnie auta, są znacznie lesze niż ich 30 letnie Tofasy...

Szej-Hulud napisa/a:

Może i nie wysłała, ale dzisiejszy świat wyglądałby inaczej bez algebry i kryptografii.



Nie osłabiaj mnie... Intelektualizm Islamski zginął pod naporem fanatyzmu, na krótko po tym jak zaczął się rozwijać na bazie wiedzy przejętej od Persów i Hindusów. To było w XIII wieku.

Szej-Hulud napisa/a:

Czy ja Cię wyzywam od Hiltera? Nie. Po prostu zwracam uwagę, że postrzeganie jednostki wyłącznie w kategoriach jej przydatności jest wysoce niemoralne.
Zresztą, załóżmy, że okres lipca-października spędziłeś pod bryłą lodowca. W takim razie zapoznaj się z tym: http://freikorpspolen.tumblr.com/
To jest ta Twoja wyższość cywilizacji europejskiej.



Widzisz, nie potrafiliśmy wychować własnych ludzi, a ma nam się udać z arabami? Nie udaje się, i są doskonałe dowody empiryczne na to. Wiemy na przykładzie krajów zachodnich, że od arabskiego imigranta znacznie gorszy jest potomek arabskiego imigranta. Doświadczenie jest nauczycielem nawet dla głupców.

Szej-Hulud napisa/a:

Zaskoczę Cię, ale Europejczycy również gwałcili masowo europejskie kobiety.



Z chęcią poślę ich na szafot.

Szej-Hulud napisa/a:

Innymi słowy, w owym starciu cywilizacji sami upodabniamy się do przeciwnika.



Oczywiście że tak, tak jest na każdej wojnie... Islamiści skopiowali rap, używają google maps, i zachodniej broni...

Szej-Hulud napisa/a:

Trudność w tym, że nie wszystkie osoby opuszczające tereny opanowane przez IS stanowią dla Europejczyków jakiekolwiek zagrożenie. Część z nich to chrześcijanie, część zlaicyzowani muzułmanie (należy pamiętać, nie sam fakt bycia muzułmaninem nie jest w IS gwarancją bezpieczeństwa), reszta ateiści lub wszelkiej maści osoby szczególnie zagrożone, choćby homoseksualiści.



Tu racja, ale niekontrolowana migracja na tą skalę stanowi zagrożenie, przynajmniej gdy mówimy o migracji z bliskiego wschodu. Gdyby do nas nagle przyjechało pół miliona ludzi z Wietnamu, to napaści byłyby ekstremalnie rzadkimi wyjątkami, sami by się nauczyli polskiego, pobudowali domy i jeszcze mieli opory przed wzięciem czegokolwiek za darmo. Jest dobrze udokumentowanym faktem, że imigracja z krajów dalekiej Azji, takich jak Wietnam, Chiny, czy Tajlandia, nie sprawia żadnego zagrożenia, a z imigrantami z krajów arabskich ciągle są jakieś problemy.

I naprawdę proszę cię, w Armii Andersa było więcej kobiet i dzieci niż wśród tych "uchodźców".

Szej-Hulud napisa/a:

Raczej to, że mają swój udział w rozwoju cywilizacji europejskiej. Fakt- obecnie wielu z nich stanowi zagrożenie. Tylko czy to powód, żeby nakręcać spiralę nienawiści, upodabniając się do prześladowcy?



Nie, ale lud jest niezdolny do precyzyjnych działań w swej masie, ponieważ jest na to za głupi. Poza tym, nie mamy zwyczajnie narzędzi żeby oddzielić dobrych od złych. Ta migracja jest zagrożeniem i tyle możemy stwierdzić.

Rhagar14 napisa/a:

Osoby szukajace azylu trzeba przyjac ,



A ja nie jestem przekonany nawet do tego. To promowanie dezercji.
Są kobiety i dzieci które przed ISIS nie uciekają, i są dzieci które już grożą nam śmiercią, bo tak zostały wychowane.
https://www.youtube.com/watch?v=Wj9LLC7GZQk
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2016-01-10, 16:48   

http://www.fakt.pl/swiat/...uly,602209.html

nie wiem jak wy ale ja się cieszę z tych masowych gwałtów i napadów
Jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt takich akcji i może Europejczycy zaczną odrobine zmieniać zdanie o tych poczciwych, szukających pracy, pokornych imigrantów.
Sami niemcy zgodnie z sondażami ciągle popierają Angelę Merkel :D takich półmózgów to tylko zakuć w kajdany i się z nich śmiać.
Na szczęście Polacy odrobine poszli po rozum do głowy i wygrał PIS który w tej jednej sprawie wydaje się być inną partią niż PO. Aż boje sie pomyśleć co by się działo gdyby tamci wygrali.
Wszyscy oczywiście tak pie*dolą "niech przyjadą już na nich czekamy!", tylko dzis tez jest ich sporo i do pobić jakoś nie dochodzi. Po drugie antypolska policja już tylko czeka na okazje do aresztowania wszelkiej masci narodowców.

A z lewakami nie ma co dyskutować, śmiać też się nie można, to już podlega pod leczenie na ostrym dyżurze. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć jeśli ktoś te swoje lewackie ideologie zamyka tylko na cywilizowanych krajach europejskich.
Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś ma złe zamiary i celowo szerzy ideologie o zbrodniczych konsekwencjach.
Natomiast bycie szczerym lewakiem i utożsamianie imigrantów z afryki płn i biednych krajów arabskich z normalnymi ludźmi, którym my, wręcz jesteśmy coś winni, to już nawet nie jest idiotyzm, to nadaje się tylko pod leczenie.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-01-10, 16:54   

krul umiłowany napisa/a:

http://www.fakt.pl/swiat/...uly,602209.html

nie wiem jak wy ale ja się cieszę z tych masowych gwałtów i napadów
Jeszcze kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt takich akcji i może uznają że minimalnie przeceniali tych poczciwych szukających pracy pokornych imigrantów


Ta. Gdy w Polsce pan Janusz mówi, że zawsze się trochę gwałci, to jest ok. Gdy policja pyta, czy ten gwałciciel był chociaż przystojny, jest ok. Gdy Ziemkiewicz pisze na twitterze, żeby pierwszy kamieniem rzucił ten, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej, jest ok. Gdy ofiarom gwałtu zarzuca się, że ubierały się prowokująco, jest ok.

Gdy imigranci stosują się do rad tak zwanych konserwatystów- hurr durr! Jak oni mogą! Bandyci! Zwierzęta! Podludzie!
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2016-01-10, 17:46   

https://www.facebook.com/...69278933338535/

Polecam nareszcie polskie media się budzą.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2016-01-10, 22:13   

AT4 napisa/a:

https://www.facebook.com/peter.celt.9/videos/1669278933338535/

Polecam nareszcie polskie media się budzą.



faktycznie, piękny materiał. Goście też jacyś tacy oczytani. Wcześniej w kółko 50 razy dziennie biedroń i 10 politykow platformy
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com