Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2015-11-06, 06:02   Imigranci

http://ndie.pl/prace-spol...nie-w-norwegii/

pierwszy z brzegu link przecież do tych zwierzaków powinno się strzelać bez ostrzeżenia, a my mamy jeszcze na nich pracować??

ostrzeżenie za niestosowne wyrażenie; skarga użytkownika forum// metalmummy
 

iwonamilak

User


Doczy: 06 Lis 2015

   

Wysany: 2015-11-06, 08:52   

Witam ja też popieram nie wpuszczaj a jak się pchają to strzelać
_________________
Nowość statuetki ,a może dźwigi hydrauliczne
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-11-06, 10:06   

krul umiłowany napisa/a:

pierwszy z brzegu link przecież do tych zwierzaków powinno się strzelać bez ostrzeżenia, a my mamy jeszcze na nich pracować??


Leczysz w ten sposób skutek, a najpierw trzeba przyczynę.
Zacząć należy od likwidacji lewackich bandytów, bo to jest rak toczący każdy zdrowy kraj czy to gospodarczo czy kulturowo.

Na tym forum masz przykład, tłumoka Rangera, który rzucał tu wyzwiskami o rasizmie i hipokryzji Europy, bo ktoś tam w Szwajcarii muzułmanom meczetu nie pozwolił zbudować - pomijając już, że chłopczyk nie mógł zrozumieć, iż muzułmanin to nie rasa, a prawdziwi hipokryci tu właśnie muzułmanie, nie chcący nawet słyszeć o innych religiach i żądający likwidacji choinek na ulicach i sklepach. :-D
Dopóki społeczeństwom zachodu pasują rządy takich durniów z wąskimi horyzontami myślowymi, to tak będzie.


A co do kary, cóż, w Norwegii to więzienia sa jak ośrodki wczasowe, taki ciapol jak przyjedzie tam, to ma już życie jak w raju:
- nie strzelają do niego
- może sobie zgwałcić Norweżkę
- dostanie 10 miesięcy odsiadki
- spędzi te 10 miechów w luksusie i z opieką lekarska, karmiony dobrym jedzeniem o jakim w swoim ciapolandzie mógłby tylko marzyć
- media lewackie ochronią jego tożsamość i rozpętają histerię o rasizmie jak ktoś coś spróbuje o nim złego napisać
- znowu wyjdzie i może gwałcić
- prawdopodobnie dostanie jeszcze opiekę socjalną i zasiłek na koszt norweskich frajerów

No, to skoro Norwegia sama zachęca, to co się dziwić?
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-11-06, 11:04   

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.
Zanim coś napiszesz, przemyśl to.

_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-11-06, 12:20   

Szej-Hulud napisa/a:

Zanim coś napiszesz, przemyśl to.


A to niby co ma znaczyć?
Ty mi nie twórz jałowych hasełek, fiki-miki o rasizmie i innych pierdołach, tylko konkretnie wybierz jakiś cytat z mojego powyższego postu i zarzuć mi, że pisałem niezgodnie z faktami - możemy to skonfrontować.

Natomiast co do tego:
W centrum Poznania chuligani pobili Syryjczyka

Wątpię czy w Poznaniu jest bardziej niebezpiecznie dla muzułmanina niż w muzułmańskiej dzielnicy dla Europejczyka, gdzie nawet policja już wchodzić nie chce. :oczami:

Oczywiście, to przestępstwo i pobito niewinnego, człowieka z przyczyn rasistowskich, co w żadnym wypadku nie powinno znajdywać aplauzu społecznego, jednak:

1. Już ci pisałem, że takimi postami nic nie ugrasz, bo to typowa lewacka taktyka, przeciwstawiania pojedynczych przypadków, gdzie jakiś tam Niemiec, Polak, czy Szwed uderzy muzułmanina i robienia z tego znaku równości do ekscesów muzułmańskich, które idą w tysiące przypadków, od gwałtów na Europejkach, przez podpalanie dzielnic, po podrzynanie gardeł ludziom na ulicach Londynu, i otwarte domaganie się rządów szariatu na danym obszarze.

2. Gdyby sąd był tak postępowy jak w Norwegii, wobec muzułmanów gwałcących dziewczynki, to ci sprawcy powinni dostać góra 10 miesięcy w komfortowych warunkach, lub prace społeczne, a ty jako zwolennik multi-kulti, powinieneś chronić informacje o ich pochodzeniu

Jeśli zobaczę, że Istambuł, Kair, czy Rijad jest tak samo terroryzowany przez chrześcijan jak Marsylia, Malmo czy Leeds przez muzułmanów, i chrześcijanie likwidują z taką skutecznością meczety w Arabii Saudyjskiej jak muzułmanie choinki w Belgii - to uznam, ze są tak samo winni.

Do tego momentu, wszelkie takie historyjki, jak to muzułmanie cierpią w Europie nic mnie nie obchodzą, podobnie jak to ile muzułmanów dostanie na ulicach wyspy Rodos po mordzie od Greków.

Histerie zrównujące jednostkowe przypadki agresji wobec muzułmanów, z wielokrotnie silniejsza agresją ich w stosunku do Europy, przypominają mi pewne lewackie forum, gdzie AK zrównywano z terrorystami Zarkawiego w Iraku, wiesz czemu?
Temu, że oddział AK zwany "Kosa 30" dokonał kiedyś zamachu bombowego na dworzec w Berlinie.
Pomijając zupełnie wszystkie czynniki, które te dwie organizacje różniły. ( no, ale to typowe dla kogoś kto pisze pierdoły, że Wehmacht i armia włoska były tak samo słabe, bo obie przegrały wojnę )

Zanim więc zaczniesz robić lewacką histerię jak to muzułmanie cierpią przez niewyobrażalny terror w Europie, to pomyśl co piszesz.

btw. oglądałem kiedyś program z pewnym Liberyjczykiem, który jest kierowca autobusu w Warszawie, oczywiście dostał tutaj pomoc, pracę, znalazł żonę -ale narzeka, zę jest rasizm, bo się babcie w autobusie na niego czasem krzywo spojrzą albo nie powiedzą dzień dobry.
Jednak nie wspomni o tym, że w rasistowskiej Polsce dostał pracę i jako takie życie na poziomie, podczas gdy w nierasistowskiej Liberii, nierasistowscy przedstawiciele ludu Kpelle chcieli mu ściąć łeb maczetą, bo był z wrogiego im plemienia.
Lepiej robić histerię o złych Polakach. :]

Poza tym jako zadeklarowany gej, wiesz chyba, że jesteś dla muzułmanów pierwszy do ścięcia zaraz po ¯ydach?
Jak islam w Europie się wzmocni na tyle to skończą się wtedy parady równości i inne takie - skoro już choinki potrafili polikwidować. :-D
Na jakiej zasadzie ten heroizm w obronie islamu u ciebie działa?
Ja jakby był gejem muzułmanie to byłoby ostatnie co bym chciał w Europie.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-11-06, 13:05   

TRZEBA ICH WSZYSTKICH PRZYJAC TECZOWE SPOLECZENSTWO MMMM
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-11-06, 13:28   

The spice must flow!
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2015-11-06, 16:10   

Cytat:

The spice must flow!


Wrzucając takie głupawe lewackie tekściki tylko pokazujesz , że jesteś ignorantem
http://news-headlines.co....cial-construct/
Inne narody to też ludzie wbrew temu co myslisz , posiadają swoją kulturę ,w której zostali wychowani i swoją odrębność biologiczną . Np lud który dopiero w 16 wieku osiadł i przestał prowadzić koczowniczy tryb życia , odwiedzając okoliczne wioski taborami i okradając mieszkańców , może mieć pewien specyficzny rodzaj kultury .Dla tego stereotypy , że Cyganie kradną nie są bezpodstawne .Ogromna przepaść dzieli okcydent i bliski wschód , większa niż Okcydent i daleki Orient , więc tylko ignorant podejdzie do tego w taki sposób jak ty .
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-11-06, 16:37   

Rhagar14 napisa/a:

Inne narody to też ludzie wbrew temu co myslisz , posiadają swoją kulturę ,w której zostali wychowani i swoją odrębność biologiczną . Np lud który dopiero w 16 wieku osiadł i przestał prowadzić koczowniczy tryb życia , odwiedzając okoliczne wioski taborami i okradając mieszkańców , może mieć pewien specyficzny rodzaj kultury .Dla tego stereotypy , że Cyganie kradną nie są bezpodstawne .Ogromna przepaść dzieli okcydent i bliski wschód , większa niż Okcydent i daleki Orient , więc tylko ignorant podejdzie do tego w taki sposób jak ty .


Zrozumiałeś mnie równie dobrze, co zasady stawiania przecinków w tekstach komputerowych. Nie neguję zagrożenia, jakim jest sprowadzenie do Europy ogromnej liczby ludzi wychowanych w odmiennej kulturze, którzy co gorsza często nie znają nawet języków obcych (jak ich zasymilować, jeśli nie da się z nimi porozumieć? Nie mamy wystarczającej liczby tłumaczy, żeby to ogarnąć).

Zarówno bawi i przeraża mnie natomiast panująca wszędzie wokół paranoja. Ktoś coś słyszał, ktoś coś przeczytał, ktoś zobaczył jakiś filmik. Szczątkowe, pozbawione kontekstu informacje, dzięki którym ksenofobiczne i rasistowskie zachowania w ciągu zaledwie kilku(nastu) tygodni wylądowały w elementarzu patrioty jako jeden z ważniejszych tematów. Nikt już nad tym nie panuje, bo tryby zostały puszczone w ruch. Jeden oszołom nakręca drugiego i tworzy się perpetuum mobile. Prawda jest niestety taka, że bestialskie zachowania islamistów nie usprawiedliwiają bestialstwa po stronie przeciwników przyjęcia imigrantów.

Rhagar14 napisa/a:

http://news-headlines.co....cial-construct/


Widzę, że nie jesteś z nauką na bieżąco: http://nordpresse.be/russian-laboratory-invented-way-remove-black-skin-layer/
PS
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2015-11-06, 16:57   

Cytat:

Zarówno bawi i przeraża mnie natomiast panująca wszędzie wokół paranoja. Ktoś coś słyszał, ktoś coś przeczytał, ktoś zobaczył jakiś filmik. Szczątkowe, pozbawione kontekstu informacje, dzięki którym ksenofobiczne i rasistowskie zachowania w ciągu zaledwie kilku(nastu) tygodni wylądowały w elementarzu patrioty jako jeden z ważniejszych tematów. Nikt już nad tym nie panuje, bo tryby zostały puszczone w ruch. Jeden oszołom nakręca drugiego i tworzy się perpetuum mobile. Prawda jest niestety taka, że bestialskie zachowania islamistów nie usprawiedliwiają bestialstwa po stronie przeciwników przyjęcia imigrantów.


Ogromną zaletą imigrantów z bliskiego wschodu jest to , że przyczyniają się do radykalizacji społeczeństw zachodu . Bez nich do władzy doszliby ludzie ,których jedynym problemem jest płeć i zboczenia seksualne ludzie tacy jak ten człowiek
https://www.youtube.com/watch?v=Zi1gortW-Zs
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-11-06, 18:19   

Szej-Hulud napisa/a:

The spice must flow!


Bardzo dobry rysunek podsumowujący podejście typowego muzułmanina wychowanego w islamskiej ciemnocie, który żyje nienawiścią i uważa, że każdą inna od islamu kulturę/religię należy zniszczyć, i okazuje brak szacunku nie podporządkowując się normom w kraju gospodarza, ale jednocześnie żąda u siebie w ojczyźnie bezwzględnego przestrzegania szariatu, przez cudzoziemców.

Cieszę się, że dochodzimy do konsensusu :-)

I powtarzam nie chodzi o islam jako taki - silnie zlaicyzowany czy łagodny islam ( Bośnia, Kazachstan, zachodnia Turcja, Iran za Pahlawiego, Alawici libańscy czy choćby Berberowie ) jest niegroźny i stanowi ciekawą kulturę.

Niemniej, bydło które zmierza do Europy, 80% tego co żyje na bliskim wschodzie, i nieasymilująca się, a radykalizująca jeszcze bardziej hołota islamska na zachodzie - które należy zlikwidować, bo jeśli jest wybór my, albo oni, no to trudno.
Jak Japonia rzekomo nie wpuszcza muzułmanów, to Ranger wpadał tutaj w zachwyt jacy ci Japończycy niesamowici, jaka to zajebista kultura, a jak w Europie chcą budować mur przed muzułmanami, to od razu, zaczyna się krzyk o rasizmie. :-D
To Japończycy mogą bić muzułmanów, a Polacy nie?

Oczywiście, można głaskać ich i liczyć że się zmienią, podobnie jak można liczyć, ze prośbami zatrzyma się ISIS.

Rhagar14 napisa/a:

Wrzucając takie głupawe lewackie tekściki tylko pokazujesz , że jesteś ignorantem


Masz w awatarze, bojownika libańskiej organizacji Kaateb - dziwne, że jeszcze nie urządził ci histerii o to.
Powinieneś tam mieć kogoś z Hamasu - wtedy byłoby postępowo i lewacko....yyy europejsko! :-D

Szej-Hulud napisa/a:

Zarówno bawi i przeraża mnie natomiast panująca wszędzie wokół paranoja


A mnie nie bawi, że w Belgii likwiduje się choinki na placach, by nie "drażnić" muzułmanów, a stawia meczety i sklepy z kozami.
Uważam, to za przykre i świadczące o całkowitym poddaństwie społeczeństw zachodnich wobec otwarcie wrogiej nam cywilizacji ( bo jest wroga ).

Szej-Hulud napisa/a:

Szczątkowe, pozbawione kontekstu informacje, dzięki którym ksenofobiczne i rasistowskie zachowania w ciągu zaledwie kilku(nastu) tygodni wylądowały w elementarzu patrioty jako jeden z ważniejszych tematów


Takie zachowania są normą, kiedy naród poczuwa się zagrożony przez inny - takie coś może być skierowane przeciw Rosji, jak ostatnio, a teraz przeciw muzułmanom.
Nic się nie wzięło bez przyczyny - i dużo winy leży po stronie samych muzułmanów, jak i bezmyślnych lewicowych polityków, którzy nie potrafią wbić sobie do łbów, że nie przystosują muzułmanina wychowanego w kulturze trzeciego świata, kulcie siły, pogardzie dla innych religii, kobiet, i często prymitywnego prawa plemiennego, do życia w Europie.

Wzrastający nacjonalizm przy poczuciu zagrożenia zewnętrznego jest nie tylko cechą akurat Polaków, tak się zachowuje wiele narodów - myślisz, ze w Japonii cackali by się z muzułmanami jakby im chcieli usuwać świątynie shinto czy obrażać cesarza?
Albo za gwałt w Singapurze, że taki muzułmanin dostałby 10 miesięcy w hotelowym pokoju? ( obowiązuje tam kara śmierci )

Tylko tam nie byłoby histerii medialnej, za to Europejczyków się tresuje, że nic nie wolno powiedzieć na muzułmanów, bo to od razu rasizm - a ja cały czas nie dostałem żadnego antropologicznego dowodu na istnienie rasy muzułmańskiej. :-D

Szej-Hulud napisa/a:

Prawda jest niestety taka, że bestialskie zachowania islamistów nie usprawiedliwiają bestialstwa po stronie przeciwników przyjęcia imigrantów.


Oczywiście, że nie!
Ale to jest tłuszcza - w 1863 roku Irlandczycy w Nowym Jorku zaczęli mordować Murzynów - przyczyną było to, że czarni wyzwoleńcy "zabierali" im pracę, ktoś rzucił hasło "bić czarnuchów", ktoś rzucił kamień i dalej się potoczyło.
Tu jest tak samo, bo ludzie czują się zagrożeni, media szczują , że tu muzułmanie forsują mur, tam ISIS rozpieprza świątynie i ścina chrześcijan, tu likwiduje się choinki, tam stawia meczety, co chwila się słyszy, ze na zachodzie muzułmanie kogoś zabijają, ze palą dzielnice, a politycy walą głupa, bo to oni przede wszystkim zawinili - to jest naturalna reakcja obronna tłumu.

Szej-Hulud napisa/a:

Widzę, że nie jesteś z nauką na bieżąco: http://nordpresse.be/russ...ack-skin-layer/


TO nie ma znaczenia, nadal będzie rasy negroidalnej, ba Murzyni albinosi mimo białej skóry to nadal rasa czarna.
O tym świadczy o wiele więcej cech niż skóra.

Melanezyjczyzy mają blond włosy, a są czarni, Ujgurzy to rasa mongoloidalna, a mają naturalne blond włosy i niebieskie oczy, Kazachowie maja białą skórę, a nazywana są przedstawicielami rasy żółtej... to wszystko nie ma znaczenia.
To nie znaczy, że teraz można napisać, iż Lapończyk i Zulus to ta sama rasa - nie, chodzi o to, że w antropologii odchodzi się od podziału na rasy do podziału na grupy etniczne, jako daleko bardziej odpowiadającego rozwojowi ludzkich haplogrup.

No i co ważne - nikt jeszcze nie udowodnił skąd i jak się wzięły rasy ludzkie.
Teoria wyjścia z Afryki, mówi o tym, ze ludzie pochodzą z Afryki, nie udowodniono jednak, że wychodząc byli czarni - jest też teoria, która głosi, że opuszczając Afrykę byli już podzieleni na różne rasy.
Bądź teoria druga, że ewoluowali niezależnie ( bez wspólnego przodka - bo takiego nie znaleziono, są za to ślady i dowody dotyczące istnienia odrębnych od siebie homonidów każdej z trzech ras ) w różnych rejonach świata ( głównie chodzi o Eurazję ).
 

Murri  

User



Imię: F.

Wiek: 17

Doczya: 08 Lis 2015

Skd: Zwölfaxing

   

Wysany: 2015-11-08, 21:30   

Strzelać bez ostrzeżenia? To są przecież ludzie.

Ale mimo wszystko nie jestem za masowym przyjmowaniem imigrantów. Raczej za ich masowym odsyłaniem, jeżeli idzie ich zaliczyć do uchodźców ekonomicznych, czy też "z iPodem w ręku", jak to było napisane w artykule na tym niesamowicie obiektywnym portalu wyżej, albo po prostu nie spełniają warunków, żeby ich tutaj zostawić. I jestem w stanie powiedzieć szczerze, że się boję, może nie o "bezpieczeństwo moich dzieci!!111" albo "polską Polskę", ale o to, że nadejdzie w końcu schyłek kultury europejskiej. Większość uchodźców pewnie nie zasymiluje się z "rdzennym" społeczeństwem krajów, w których osiądą - zresztą, w Niemczech czy Szwecji już będą mieli do kogo przyjechać i z kim się zbratać. Nie wiem tylko czemu strach potęguje tak bardzo nienawiść. Czuję, że w najbliższych miesiącach/latach znowu usłyszymy o kimś, kto zechce naśladować Breivika, albo o kolejnym Petterssonie-Lundinie (strzelanina w szkole w Trollhättan).

Niestety pozbyć się uchodźców w humanitarny sposób jest ciężko. Ogólnie 'pozbyć się' i 'humanitarny' brzmi źle razem w jednym zdaniu. Trzeba by po prostu pomóc im doraźnie i nara. Ale istnieje parę przeszkód. Już pomińmy prawo, które Unię i niektóre kraje usadza w głębokiej d*pie. Jest mnóstwo osób, które w swojej liberalnej postawie powoli dochodzi do takiego ekstremum, że - teraz trochę koloryzuję - swoją rodzinę by wywaliła z domu, żeby zrobić miejsce dla jakiejś rodziny uchodźców. Albo, to zdarza się częściej, bo ludzie nie są mocni w czynach, przynajmniej starają się działać charytatywnie lub po prostu wyrażają jawną aprobatę względem napływu tych ludzi do Europy. Druga strona barykady, mam czasami takie wrażenie, to ludzie ze skrajnej prawicy, nie dla islamizacji Europy, powystrzelać ich, blablabla, taka walka miłosierdzie kontra agresja. Since 1990, nawet w Norwegii, jak można zobaczyć o, tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=_wNGO5rcL9o {towarzystwo z kijami i laskami to FMI, folkebevegelsen mot innvandring, ruch antyimigrancki. Nie, nie naparzają na busa z imigrantami. Oni po prostu chcą bić ludzi, którzy m y ś l ą inaczej i przyszli oprotestować ich demonstrację}. Wiem, że to zakrawa na kolejną refleksję z serii "widziałam taki filmik", "czytałam taki artykuł", ale chodzi mi po prostu o to, że zwłaszcza ci, którzy są przeciwko przyjmowaniu imigrantów na taką skalę często nie umieją opanować języka/łapek, a później wychodzi na to, że "ten jeden z drugim to oszołom", co też sprawia, że niektórzy instynktownie kierują się "na lewo" (jeżeli już operujemy stronami) i boją się (tak jak ja teraz), że wzrost poparcia dla partii prawicowych, nacjonalistycznych, konserwatywnych zamiast w rozsądne posunięcia będzie owocował w głupie, gwałtowne, podszyte nienawiścią decyzje.
A z drugiej strony widzę tę obrzydliwą politykę tolerancji (to też brzmi dziwnie, wiem), gdzie trzeba być lgbtqimmigrantfriendly, bo inaczej zostajesz rasistą (>skarga gdzieś do góry że plastry mają tylko jasny kolor >człowiek myśli że to chyba jakieś poronione że ktoś się o to czepia >góra przeprasza najmocniej i projektuje plastry w całej gamie kolorystycznej >pukasz się w głowę i myślisz "może jeszcze bandaże?" >witaj szwecjo).
I to są zazwyczaj dwie strony dyskursu.
Niestety.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-11-08, 22:21   

Jak pytam lewaka: "po co chcesz sprowadzać muzułmanów do Polski, do czego ci są potrzebni?" - pada zwykle:
- tolerancja
- wzbogacą nas kulturowo
- tak trzeba, bo jesteśmy im to winni ( :?: :-> za co? )

Ogółem, pierdoły nie warte większego konsylium.
Tyle w temacie. :-D
 

Murri  

User



Imię: F.

Wiek: 17

Doczya: 08 Lis 2015

Skd: Zwölfaxing

   

Wysany: 2015-11-09, 12:38   

I tak w tych, którą swoją tolerancję mają ograniczoną do minimum ich napływ wzbudza jeszcze większą nienawiść i ból tyłka. Wzbogacenie kulturowe by się nam przydało, owszem, ale na pewno nie w tej formie. D:
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-11-09, 19:08   

$karbówka napisa/a:

Ogółem, pierdoły nie warte większego konsylium.
Tyle w temacie. :-D



Już się zrobiła dyskusja na dobrym poziomie, a ty znowu przechodzisz do nabijania się z lewaków. A prawicowcy wszyscy to tacy mądrzy?
To że narzekamy na uchodźców i lewaków to chwilowy przypadek, równie dobrze moglibyśmy mieć eurokonserwę i borykać się z zupełnie innymi problemami. Ciebie wkurzają głupi lewacy, a mnie wkurza każdy kto jest idiotą i/lub aroganckim nieukiem, np. taki Cejrowski który opowieści o tym jak zacofany lud wyrabia tradycyjne ciasto, miesza z kompletnymi bzdurami i własną propagandą ideologiczną, ku przyklaskowi podobnych jemu i przy okazji indoktrynując nastoletnich nieuków, co jest szczególnie groźne, bo młody mózg bez wiedzy i pełnego kompletu zwojów można ukształtować w dowolnym, zarówno genialnym jak i zupełnie idiotycznym kierunku.

Murri napisa/a:

I tak w tych, którą swoją tolerancję mają ograniczoną do minimum ich napływ wzbudza jeszcze większą nienawiść i ból tyłka. Wzbogacenie kulturowe by się nam przydało, owszem, ale na pewno nie w tej formie. D:



Mnie by zadowoliła lepsza edukacja i sięgnięcie do własnego dorobku.

Murri napisa/a:

A z drugiej strony widzę tę obrzydliwą politykę tolerancji (



W przypadku imigrantów, to nie jest polityka tolerancji, tylko polityka bycia kretynem.
Gdzie jest logika, w tolerowaniu kogoś kto nie uznaje tolerancji?

Murri napisa/a:

kulturowe



Hehe, "My Słowianie" Donatana to przykład na to że współczesna kultura polska uległa wypłukaniu i zamerykanizowaniu.
Facet kopiuje przeokrutnie prymitywne wzorce muzyczne z amerykańskich gett murzyńskich (wytworzone już przez te środowiska które nie były umuzycznione, tylko bawiły się automatami Roland TR-909 z przeceny), opakowuje to w panienki w strojach ludowych i nazywa patriotyczno-pansłowiańsko :->
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com