Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Doł±czyła: 01 Lip 2015

   

Wysłany: 2018-11-06, 18:03   Infekcje pochwy

Od jakiegoś czasu mam problemy z infekcjami pochwy- najczęściej grzybicowymi, a ostatnio prawdopodobnie (dowiem się w tym tygodniu podczas wizyty u gina) również z rzęsistkiem. Mam jednego partnera (który w razie potrzeby przechodzi kuracje ze mną), staram się dbać o higienę, w toaletach nie siadam bezpośrednio na desce, stosuję dobrej jakości płyny do higieny i do tego od czasu do czasu wspomagam się globulkami Chlorivag. A Wy macie podobne problemy? I jak sobie w tym radzicie?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-11-08, 12:38   

Moja teściowa mi kiedyś doradziła podmywanie się w roztworze wody i octu. Na szklankę letniej wody dwie łyżki octu. Całkiem dobry dodatek do kuracji.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2018-12-11, 19:21   

Nope.
Ostatnio tradycyjnie wykonałam wszystkie niezbędne badania wykluczające jakiekolwiek choroby przenoszone drogą płciową, stany zapalne, czy stany nowotworowe.
Wszystko pod kontrolą. A moja pani ginekolog, przy badaniach, wkładając mi szczoteczkę, rzekła tylko - no no, piękną ma pani macicę!

Używam żelu od higieny intymnej dla dziewczynek. Bez barwników, substancji zapachowych, i innych świństw.
Plus bielizna bawełniana, koronki zakładam teraz na specjalne okazje.
Do tego codzienna higiena, wkładki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

paulineczka123  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 38

Doł±czyła: 26 Kwi 2019

Sk±d: Caelum Ĺšwiebodzin

   

Wysłany: 2019-09-30, 21:37   

Może też być tak że to nie kwestia twojej higieny a twojego chłopaka. Oboje musicie dbać o higienę, i tak jak koleżanka wyżej pisała odpowiednie żele intymne, wkładki i oczywiście sama higiena jest tutaj podstawą. Poza tym warto na pewno iść do ginekologa żeby sprawdził za pomocą badań czy rzeczywiście czegoś nie złapałaś. Mogę być tutaj doradzić dr Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje w Kołobrzegu w dwóch miejscach.
 

adamtrol  

User


Wiek: 37

Doł±czył: 04 Lis 2019

   

Wysłany: 2019-11-04, 17:09   

podnieĹ› sobie libido feminam libido [url] http://www.getzzz.pl/femi...o-kupic-opinie/ [/url] i tutaj teĹĽ wejdz [url] http://libido-rank.pl/tabletki-podnoszace-libido/ [/url]
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com