Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-10-15, 22:31   

Zdarzyło mi się kilka razy kupić coś przez internet,zwykle nie było z tym większych problemów.Takie zakupy mogą być o tyle lepsze,że często ceny są dużo mniejsze niż w tradycyjnych sklepach,ale jednak..lubię wiedzieć co kupuję,wszystko dokładnie obejrzeć i dopiero wtedy podjąć decyzję,czego niestety przez internet dokonać nie można.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

whaa  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 11:19   

Jeżeli chodzi o zakupy przez internet, to tylko przez allegro. Ogólnie jest tak, że jeżeli chcemy kupić jakąś rzecz przez allegro, to lepiej np, jest jechać gdzieś do jakiegoś sklepu, hipermarketu, i np, przymierzyć jakieś buty czy coś, zobaczyć jaki rozmiar nam pasuje, a potem zobaczyć je na allegro. Mi akurat zdarzyło się tak, że kupiłam buty z rbk, i asicsa, w normalnym sklepie, a jeżeli zamawiałabym przez allegro, to wyszłoby taniej. Także wiem, że nst razem, zrobię tak jak już pisałam.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-10-16, 11:27   

Oj, sporo się kupiło.
Dwie gitary, trochę osprzętu, struny i inne duperele - guitarcenter.pl
Monitor, słuchawki, Windows i jeszcze coś pewnie, ale nie pamiętam - komputronik.pl
Koszulki, plecak, naszywki - musicland.sklep.pl
Buty - glany.com.pl
Wzmacniacz do gitary - allegro.pl - ale w tym przypadku tylko pośrednictwo, pojechałem osobiście, ogranie i zapłata z ręki do ręki.

Można powiedzieć, że jestem zadowolony
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-28, 17:33   

Długo by wymieniać, np. wczoraj kupiłem płytę Eminema.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-03-28, 18:28   

ostatnio kupiłem filtr paliwa do auta i kolejna serie figurek z asterixa...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-03-29, 16:13   

Książki kupuję w internecie często. Ubrania też się zdarza. Natomiast miałabym opory przed kupnem butów bez przymierzania.
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-03-29, 19:33   

Książki, muzykę, gry i różne duperele. Bardzo wygodne a jaka uciecha widząc listonosza/kuriera! <3
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-31, 08:50   

Nie lubię chodzić po sklepach więc internet jest doskonałym rozwiązaniem. Głównie na allegro,ale zdarza się, że na prywatnych stronach firm również.
Kupuję wszystko. Sprzęty różnego rodzaju, ubrania (od bielizny, przez spodnie, koszulki, bluzy, kurtki na butach kończąc) i książki.
Nigdy nie zostałam oszukana. Zawsze sprawdzam sprzedawców.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-04-19, 11:31   

Ja sporo kupuję przez internet, głównie produkty związane ze sportem i moim hobby - modelarstwem. Zarówno w sklepach internetowych, jak i na allegro, ostatnio też dowiedziałem się o ciekawej akcji internetowej, mianowicie platformie kupuje.to na facebooku. To ma być coś jak allegro na facebooku, moim zdaniem ciekawe, bo mają mieć darmowe aukcje. Podobno 26 kwietnia rusza wersja beta, więc będzie można przetestować.
 

Yusuff  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-04-20, 14:04   

Tak podobno. No zobaczymy jak u nas sprawdzi się ten social shopping. Mnie świat fb zaczyna przerażać, no ale co kto lubi i jak lubi. A co do zakupów, to ostatnio u mnie nie tylko alledrogo, teraz też inne sklepy. Nawet ostatnio zamówiłem psiakowi karmę online. A jak często korzystacie z aukcji i sklepów to zbieracie też punkty w payabacku?
 

Destique  

Stały User

MCRmy.



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Mar 2012

Sk±d: warmia i mazury :)

   

Wys³any: 2012-03-20, 12:10   

Hmm ja też kupuję rzeczy przez internet (allegro.pl). Kiedyś bylam oszukana, już nawet nie pamiętam z czym, ale jakoś się ułożyło. Teraz mam zamiar kupić 2 połówki serca z grawerem "Na zawsze razem" a z tyłu połówek "Natalia Daniel", ze srebra, właśnie na allegro :)
_________________
Dla Ciebie jestem sobą i choć to mało jest, nie potrafię być przy Tobie nikim więcej.
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-03-23, 16:18   

Oczywiście kupuje przez internet, lecz są to produkty w których w pewien sposób jestem pewna i za dosyć nie wielką cenę (do 50 zł). Zazwyczaj są to jakieś gadżety, breloczki, wisiorki, torebki...
Ubrania wole dotknąć więc tutaj w grę wchodzi tylko sklep.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-03-24, 16:07   

Prawie zawsze przez internet, aparat, obiektywy, ksiazki, komputery, czaesci do komputerow itp.

newegg.com
amazon.com
amazon.co.uk
bhphotovideo.com
adorama.com
tigerdirect.com
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-03-25, 18:51   

Przez internet kupuje się u mnie w domu tylko książki i akcesoria dla kota, nic innego. Nie wyobrażam sobie kupić odzieży przez internet.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-03-25, 19:59   

Zdarza mi się kupić coś przez internet. Oczywiście wolę kupować na żywo z wiadomych przyczyn. Przez internet kupuje np. trampki, ale to dlatego, że wiem jakie są, bo już takiem mam. ;d
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com