Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Black_Pearl  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Kwi 2012

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2012-04-19, 19:03   

Lubię zakupy przez internet, bo często trafiają się na prawdę niezłe okazje, szczególnie na licytacjach. Kupuję ciuchy, kosmetyki, biżuterię ;)
_________________
They never told me the failure I was meant to be
Overdo it - don't tell me you blew it
Stop your bitchin' and fight your way through it
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-04-19, 20:14   

KupujÄ™ i w sklepach i przez internet.
W sklepach jest ten plusik że zawsze można się targować ;) .
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-04-19, 23:15   

Rzadko kupujÄ™ coÅ› przez internet.
Chyba, że trafi się jakaś okazja lub nie mam innej możliwości nabycia danej rzeczy. Zdecydowanie wolę tradycyjne sklepy :-)
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-04-19, 23:42   

A mi się zdarza często coś kupować przez neta ;) Super wygoda, pare kliknięć i tylko czekać na dzwonek do drzwi :]
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-04-20, 12:51   

Zazwyczaj kupuję książki.
Ceny w księgarniach mnie dobijają- 40 zł. Mogę kupić za 10 przez Internet, w dobrym stanie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

graniak

User


Do³±czy³: 23 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-23, 21:48   

Ja jestem nowicjuszem w zakupach przez internet, podchodzę do tego trochę sceptycznie. Tyle wokół się słyszy o takich formach zakupów, więc pomyślałam, że sprawdzę. Wybór jest duży. Zainteresował mnie Gruper, co o nim myślicie?
 

calaneczka002

User


Do³±czy³: 24 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-24, 21:22   

Wiadomo, nowości zawsze nas trochę przerażają. Ale taka forma zakupów to naprawdę duża wygoda. Należy tylko sprawdzać opinię na temat sprzedawcy, czy firmy oferującej usługę. Ja często robię zakupy przez neta.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-02-25, 02:05   

Jak nie dostanę czegoś w swoim mieście po rozsądnej cenie, to zostaje tylko internet. Unikam jednak kupowania droższej elektroniki.
_________________
There can be only one
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-28, 12:43   

Ja ostatnio w zasadzie głównie kupuję właśnie przez internet. Ogłoszenia , zakupy grupowe, aukcje internetowe to mój żywioł i kiedy nie mam czasu ani ochoty na zwykłe zakupy, najczęściej włączam komputer i zaglądam tam, gdzie wiem, że znajdę ciekawe promocje i coś dla siebie.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-03-09, 10:56   

Zakupy przez internet to bardzo fajna sprawa,możemy często dostać tutaj wiele towarów,rzeczy znacznie taniej,nie wspominając już o większym wyborze.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

kamjan

User


Do³±czy³: 19 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-20, 14:08   

Większość zakupów prowadzę przez internet,no może oprócz zamawiania bułek, chleba itp :) Stosuję też metodę jeżeli spodobają mi się buty to przymierzam w galerii, a poźniej szukam modeli po niższych cenach na sklepach internetowych.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-03-20, 14:21   

Ostatnich czasów pokusiłam się o ciuch po raz pierwszy. Jest jedno małe ale - jednak ogólnie jest OK. Zazwyczaj zamawiam sobie książki - albo do domu (jeśli to nie przez Empik) albo do Empiku w mojej mieścinie.
Pewnie jeszcze nie raz coś kupię przez internet, jest to wygodne. Ale trzeba się pilnować, żeby Cię nie zrobiono w konia.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

tammam

User


Do³±czy³: 21 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-04-17, 17:11   

Różne rzeczy kupuję w sieci. Zdarzały się ubrania, meble, akcesoria ogrodnicze, a ostatnio nawet zakup paneli
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-04-24, 18:46   

Często kupuję coś przez internet. Ubrania, jakieś gadżety. Natomiast nigdy nie kupuję butów ponieważ nie chcę się martwić czy aby na pewno dobrze dobrałam rozmiar albo bawić się w odsyłanie towaru. Zamawiam na allegro.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-05-21, 16:10   

Na portalach aukcyjnych też czasem zdarzy mi się zrobić tego typu zakupy,ale generalnie w kwestii zakupów obuwia to wystarczy znać nie tyle rozmiar co długość wkładki. Wtedy masz pewność,że będzie pasować.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com