Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-05-25, 11:47   

Ja mam duży problem w sklepie żeby znaleźć coś odpowiedniego dla mnie żeby pasowało, dobrze lezało i wgl. więc ja nie decyduje się na zakupy przez internet.
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

breq

User


ImiÄ™: Sebastian

Do³±czy³: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-05-31, 19:19   

Nie każdy ma czas chodzić po sklepach, więc dla niektórych zakupy przez Internet to jedyne wyjście ;)
_________________
LubiÄ™ burzÄ™
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-06-02, 19:39   

ja osobiscie widzac ogromna wrecz niekiedy roznice w cenach sklepikow osiedlowych czy supermarketach i sklepach internetowych kupuje wszysto procz zywnosci i ubran na internecie, wychodzi o wiele taniej nawet z doliczona przesylka, a nie mam w zwyczaju przeplacac. Z takimi cenami sklepy stacjonarne na wlasne zyczenie doprowadzaja sie do upadku. A co do nieuczciwosci sprzdawcow intenetowych to na juz chyba tysiace transakcji ktore przeprowadzilem w roznych sklepach tylko raz zostalem oszukany i to na kwote 24 zl i dzieki mnie ten sprzedawca juz nie sprzedaje na allegro. Wiec mysle ze nie jest zle.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2013-08-03, 23:33   

Lubię zakupy przez internet. Jednak zwykle korzystam tylko w przypadku, gdy nie mogę czegoś kupić stacjonarnie, bo dany produkt jest niedostępny w Polsce, bądź w moim zasięgu, albo po prostu jest dużo taniej. Zwykle preferuję jednak kupowanie po uprzednim obejrzeniu danej rzeczy, przetestowaniu w miarę możliwości itd. Najczęściej kupuję kosmetyki lub ogólnie produkty związane z wizażem, zdarza się też buty czy dodatki, akcesoria do domu.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-05, 20:21   

Przez internet kupuję tylko akcesoria do instrumentów muzycznych, gry komputerowe i muzykę. Po resztę muszę się przejść do sklepu, żeby mieć pewność, że to na pewno rzecz, o którą mi chodzi.
_________________
Jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-09-06, 21:40   

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do zakupów internetowych. Ostatnio się przekonałam i często zamawiam ubrania w naprawdę fajnych cenach :)
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-09-08, 20:11   

nana napisa³/a:

Lubicie zakupy przez internet? Jeśli tak to jakie to są strony. Czy wolicie coś dotknąć i zobaczyć na własne oczy przed zakupem?


Zależy co mam kupić.
Telefony, prostownice, komputery, telewizory, itp, itd, kupuję tylko i wyłącznie w sklepach. Nie ufam ludziom po drugiej stronie ekranu.
Ubrania i buty raczej też. Wolę przymierzyć przed zakupem aczkolwiek czasem coś wypatrzę w sieci, jednak bardzo rzadko.
Dość często kupuję książki i płyty przez internet. Mam bardzo małą księgarnię pod domem... :zalamany:
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-09-11, 11:58   

U mnie również zależy to, od tego, co mam zamiar kupić.

Do ubrań chyba zbyt szybko się nie przekonam, koleżanka raz kupiła i bardzo szybko rzecz ta nie wyglądała już tak dobrze jak przy zakupie..
Ale jakieś inne rzeczy zdarzało mi się kupować, m.in aparat czy łyżwy, najczęściej książki albo gry dla kuzyna.
_________________
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-09-11, 12:10   

Ostatnio robię takich zakupów dość sporo - czasami z lenistwa, bo z moim brzuszkiem dość ciężko mi się poruszać i wyprawa na długie zakupy to katorga, czasem z musu, bo dane produkty są tylko w sklepach internetowych :). Ostatnio robiłam tak zakupy w internetowej aptece, jestem zadowolona :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

bearbee  

User

SpartanAngel



Do³±czy³a: 10 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-12, 18:56   

Bardzo rzadko. Wolesie przejsc, no chyba, ze musze kupci cos wiekszego to wtedy zagladne do internetu. Najczesciej na internecie kupuje gry (haha, bardzo duze przedmioty, no ale tansze na necie niz w sklepi XD). Ostatnia rzecza jaka kupilam byla szafka z lustrem do lazienki i komoda do pokoju dzieciecego, bo moj chlopak odlamal wiekszosc szafek w starej komodzie. XD Za duzo sily facet ma, a komoda byla nieco zuzyta juz. >.<
_________________
Dem get tricked by the beast
But a where dem ago flee when
the monster is fully grown?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-09-12, 20:56   

Cytat:

Najczesciej na internecie kupuje gry (haha, bardzo duze przedmioty, no ale tansze na necie niz w sklepi XD)



My ostatnio to już same wersje bez-pudełkowe kupujemy, np. przez Humble Bundle, Origin czy Steam xD lenistwo poziom hard!
A dzisiaj przez neta kupię do kołyski pościel, bo ciężko mi było znaleźć w normalnym sklepie w okolicy (mieszkam w maaaałej mieścinie).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-09-13, 21:50   

Ostatnio bardzo często za Jego pośrednictwem. Mieszkam teraz w małej miejscowości w innym kraju. Większość produktów wciąż jest mi łatwiej kupić na allegro. Zwłaszcza tych, które są mi znane. W większości dotyczy to kosmetyków.
_________________
Drugs&hugs.
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-24, 17:52   

Zależy co mam kupić. Czasami robię to przez internet, ale nie tak często, jak normalnie.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

szell.  

User



ImiÄ™: Sandra

Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-23, 22:50   

Lubię robić zakupy przez internet :) Bardzo często zamawiam ubrania czy buty. Jeżeli coś nie pasuje, zawsze mogę to zwrócić.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-07, 20:27   

Nie lubię robić zakupów online. Jestem trochę staromodna, wolę normalne sklepy. Ale wiadomo, że gdy dany produkt dostępny jest tylko w sklepach internetowych lub gdy jest dużo tańszy niż w normalnym sklepie, to oczywiście zdecyduję się na zakupy online.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com