Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Stakkira

User



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-11, 15:18   

Muriq napisa³/a:

W sieci kupuje się fajnie jak zna się rozmiary, przynajmniej ja tak uważam. Jak mam spodnie pentagonu to wiem jaki rozmiar zamówić. Podobnie z koszulkami. Biorę wszystko w militariach i mam kuriera za 5zł więc nawet mi się nie opłaca auta odpalać.



kurier tylko 5 zł ? :przestraszony: to jakas tymczasowa promocja czy zawsze tak jest? Długo czekasz na paczkę ?
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-05, 14:59   

spożywczych raczej w sieci nie robię, ale często kupuję pierdółki jakieś, kosmetyki, farby do włosów. I teraz też ubrania, niedawno kupiłam w Karibu kurtkę skórzaną i zacznę chyba częściej tak kupować ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-04-05, 15:31   

Refojigea napisa³/a:

spożywczych zakupów nie zdarzyło mi się robić w internecie,



Mi się zdarzyło, wielokrotnie.
W Tesco, kiedy było zimno i nie chciało mi się iść do sklepu.
W ostatnim czasie kupowałam wodę, bo mieszkam na czwartym piętrze i dużo piję.
Zamówiłam 8 zgrzewek wody, potem było mi żal dostawcy, bo musiał się bardzo fatygować, żeby wejść na samą górę. I to 4 razy.
A i tak okazał się być bardzo miłym człowiekiem, kiedy go przywitałam boso stapiająca po wykładzinie, rzekł: dostanie pani chyba wilka.
- Oj chyba nie dostanÄ™.

Ogólnie to nie zmawiam nic poza, bo nigdy nikogo nie ma w domu, a potem bez sensu iść po paczkę.
Ale za to M, zamawia permanentnie różne głupie rzeczy, jak mini gumki do włosów, bo akurat była promocja, albo tabliczki weselne z napisem Mr, Mrs. Podróbki koszulek Dolce Gabbana, i portfele.
Zawsze mi to przynosi, i razem rozpakowujemy. Siedzimy po turecku, na moim łóżku, ja biorę to w swoje palce, i się śmiejemy, bo okazuje się, że gumeczki do włosów, można było dostać o połowę taniej, w jakimś chińskim sklepie, gdzie wszystko po 2 zł, a napisy Mr, Mrs, wyglądają jak tabliczki, ale nie ślubne, lecz pogrzebowe.
A koszulki Dolce, to nie 1, tylko jakieś 4 w skali 1 do 5, od oryginału. :oczami:
_________________
W miękkim futrze kota
 

swen

User


Do³±czy³: 22 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-22, 22:25   

Oj lubię zakupy przez internet nie tracę czasu i nie wkurzam się na tłok i kolejki
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-04-23, 16:39   

Ostatnio zamawiałam prezent dla koleżanki przez Internet, zapłaciłam za przesyłkę kurierską, i dzwoni do mnie Pan kurier (z DPD), to jest warte podkreślenia, z pytaniem, czy może gdzieś zostawić paczkę (w firmie o której nie mam pojęcia), w mieście oddalonym ode mnie o 20 kilometrów.
Myślę sobie, ze chyba zwariował. Akurat dzisiaj buzują we mnie hormony, więc mu mówię, że nie, i że adres jest inny, i życzę sobie tę przesyłkę dostać pod same drzwi.
I on do mnie, że albo zostawia w tej firmie, albo odsyła do sklepu. I mi mówi, że on tam nie będzie jechał, bo ma samochód przeładowany, i droga jest kiepska. Pytam się więc skąd wie, on, że lata temu tam dostarczał przesyłkę. Więc się go pytam filozoficznie - czy sądzi pan, że rzeczywistość jest niezmienna?
A on odpowiada, że nie zmienia się.
Mówię mu w takim razie, że albo jest ślepy albo ograniczony umysłowo.
A on - to pani chyba jest ograniczona umysłowo.
I rzuca mi słuchawką bezczelnie, jak panienka, zanim mu zdążyłam powiedzieć, że dzwonię do jego zwierzchnika.

[ Dodano: 2018-04-23, 17:42 ]
Wkurzyłam się, ale czekam cierpliwie na moją przesyłkę, bo do sklepu to już zgłosiłam, ale mam zamiar jeszcze do DPD.
_________________
W miękkim futrze kota
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2019-01-10, 13:45   

Ja bardzo dużo buszuję w internetowych sklepach i uwielbiam robić zakupy przez internet. Mam kilka sklepów w których robię regularnie zakupy korzystając z cyklicznych promocji. Dziś dostałam paczki z piżamką i bielizną z H&Mu i słodkości od oetkera. :-D A teraz szukam wiszących kolczyków lub klipsów ale nie mogę nic ładnego znaleźć. :-(
 

kolkrix

User


ImiÄ™: Krystian

Do³±czy³: 23 Pa¼ 2018

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2019-01-22, 10:35   

Ja ostatnio kupiłem szejker barmański xD Uczę się robić drinki :D Polecam stronę https://www.gastrro.pl/ szybka bezproblemowa wysyłka
 

abbeact  

User


Do³±czy³: 19 Mar 2019

   

Wys³any: 2019-03-19, 14:04   

Ja również robię zakupy przez internet, strasznie irytują mnie ludzie w tych galeriach handlowych..jak sobie to wyobrażę to oesu grrrr... Jednak niektóre rzeczy np. spodnie muszę kupować stacjonarnie, jednak to muszę przymierzyć (chyba ,że sklep internetowy ma darmowy zwrot to wtedy sobie zamawiam dwa rozmiary i ewentualnie zwracam jeden), buty chociaż nie wszystkie też muszę mierzyć, bo mam jedna krótszą stopę wiec tu akurat jest mały problem w kupowaniu przez internet. Ale wszelkiego rodzaju kosmetyki, perfumy, gadżety, wyposażenie mieszkania, jakieś dodatki do mieszkania, zabawki edukacyjne , gry planszowe i wiele wiele innych zamawiam przez neta, w sumie spożywkę też czasem robię internetowo jeśli są to takie zakupy bardziej aby uzupełnić domowa spiżarnie.
 

Atsaka

User


Do³±czy³: 07 Maj 2021

   

Wys³any: 2021-05-07, 09:32   

ja bardzo lubie, bardzo to wygodne
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com