Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-17, 18:05   Internetowe zakupy

W dobie komputerów i internetu dużo osób decyduje się na internetowe zakupy. Lubicie zakupy przez internet? Jeśli tak to jakie to są strony. Czy wolicie coś dotknąć i zobaczyć na własne oczy przed zakupem?

Wypowiadać się :mrgreen:
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-17, 18:20   

No co jak co ale w tym temacie czuje siÄ™ na prawdÄ™ swojo :-D

Zakupy przez internet to już właściwie powszechność. O allegro.pl słyszał każdy, ja sam korzystam z tego serwisu głównie dla oszczędzania czasu i możliwości dokładnego wyboru jakiejkolwiek rzeczy. Ostatnio kupiłem na allegro MP3 której w mieście bym raczej nie znalazł ,a i nawet całkiem tanio.
Także zakupy internetowe mają przed sobą wielką przyszłość a niektórzy już z nich bardzo często korzystają, co swoją drogą może stać się w końcu uzależnieniem!
Ale trzeba iść za postępem...
_________________

 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-17, 18:32   

Kupiłam pare rzeczy przez internet, mianowicie przez allegro.pl. Moją ostatnią zdobyczą jest telefon komórkowy, z gwarancją itd. Tylko raz zostałam "wykiwana" jak kupywałam przez neta tunike. Na obrazku wszystko super git, a na własne oczy nie było już tak pięknie. I do tego jeszcze sprzedawca póżniej nie odbierał telefonów. A komentarze na jego temat były pozytywne...

Chyba nigdy bym się nie zdecydowała na zakup przez internet butów, ponieważ czasem numeracja nie jest taka sama. Taki ryzyk fizyk moim zdaniem.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-17, 18:34   

Ja kupiłam w wakacje sukienke na wesele przez internet. Strasznie się bałam, że nie będzie pasowac, a zdecydowałam się na jej zakup w ostatniej chwili. Ale na szczęście była dobra. Tak dopasowana, że jednak byłam z niej zadowolona. Gdyby nie pasowała, to już raczej nie miałabym czasu na kupno czegoś innego...
Ogólnie wolę najpierw miec w rękach to, co chcę albo planuję kupic. Wtedy mam większą pewnośc, że będę zadowolona.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-17, 20:00   

Ja bym nigdy nie kupiła ubrania przez internet, bo tak jak z butami niezawsze pasują są dobre, i zazwyczaj jak coś kupuje to przymierzam... Poza tym mam wiele sklepów w swoim mieście, BO DLA MNIE ZAKUPY (UBRAÑ) TO CZYSTA PRZYJEMNO¦Æ
Ale co do innych to tak, jedyną rzeczą jaką kupiłam przez net był kabelek USB i płyta do telefonu.
ale nie skończe na tym planuje kupić mp3.
tak jak Funner uważam że właśnie takie zakupy są co raz bardziej popularne i pewnie będą jeszcze bardziej. Ludzie są co raz bardziej leniwi, niedługo będziemy chleb przez sieć zamawiać.
ALe nie mam nic przeciwko, skoro jest możliwość to czemu sobie nie dogadzać (pomagać), wielu osobom niepełnosprawnym to baaardzo duża ulga, że mogą z takiego czegoś korzystać
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-11-17, 20:35   

Ja również korzystam dosyć często z zakupów przez internet. Można tu znaleźć wszystko co potrzebne. Szkoda tylko, że czasem cena wysyłki to 50% kupowanej rzeczy. :mrgreen:
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-18, 11:03   

Ja często kupuje ciuchy na norweskich portalach wysyłkowych.
Zawsze jestem bardzo zadowolona z produktu i nigdy mnie nie oszukano.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

arrrtt

User


Do³±czy³: 18 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-18, 12:48   

to bardzo dobra i ciekawa sprawa. Rzeczy które chce się kupić można dostać naprawdę dużo taniej doliczając nawet przesyłkę. Warto skorzystać również z porównywarek cenowych. Dodatkowo aukcje... i kasa zaoszczędzona zostaje w kieszeni
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-21, 19:57   

Często kupuję coś za pośrednictwem internetu, ale, bądź co bądź, zawsze lepiej przymierzyć. Korzystam z Allegro, Ebay jeśli chodzi o ubrania czy biżuterię, a jak kupuję bieliznę, to najczęściej coś w deseń intymna.pl
Ale jeśli ktoś woli przymierzyć, zobaczyć jak leży, lepiej wybrać się do sklepu, bo zdarza się, że produkt trzeba odsyłać, bo rozmiarówka jest walnięta, bo źle leży, bo się nie podoba, itp.itd.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Kacy  

Stały User

Kacy



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Gru 2008

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2009-01-02, 13:27   

Przez internet kupuje tylko ksiażki na empik.pl. Na allegro nie mam konta, więc koleżanka kupiła mi tam grę, muszę jej tylko kasę oddać.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 13:31   

ja kupuje .. przewaznie na allegro.pl ;)
nie zawiodlam sie jeszcze ;p
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-02, 21:44   

Najczęściej , jeśli nawet nie jedynie kupuje przez allegro ;) hm..i chyba nie byłoby sytuacji gdybym nie była zadowolona ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 22:34   

slow napisa³/a:

Najczęściej , jeśli nawet nie jedynie kupuje przez allegro



jak cos z neta to tylko z allegro ;d
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 22:50   

ja kupuje głównie ksiązki.
Allegro.pl sie kłania :D
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 23:27   

ja zwykle elektronikę. laptopy 3x tańsze :-)
a i dla zwierząt rzeczy nie dostępne w mnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com