Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-06, 20:28   

A nie wpadło ci do głowy że np. wilkołaki mogą być obcą cywilizacją??

[ Dodano: 2009-11-06, 20:30 ]
pozatym nie każdy zakątek planety (naszej) jest dobrze zbadany nie dawno jeszcze odkryto wyspy z kanibalami i łowcami głów
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2009-11-06, 23:17   

Hiu napisa³/a:

A nie wpadło ci do głowy że np. wilkołaki mogą być obcą cywilizacją??



Nie. Wilkołaki to jakby nie było dzikie bestie, raczej niezbyt inteligentne. A więc w jaki sposób dostałyby się na Ziemię?
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-07, 00:09   

[/quote]Nie. Wilkołaki to jakby nie było dzikie bestie, raczej niezbyt inteligentne. A więc w jaki sposób dostałyby się na Ziemię?[/quote]

Po pierwsze wcale nie jest powiedziane że były niezbyt inteligętne po drugie to tylkO domysły przykład co może być obcą cywilizacją
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

MrAlucarD  

Wymiatacz

Graffiti Boy



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:14   

EEE powiem tylle: poczytaj se legendy z całego świata a jak przekonasz sie ze w kazdej cywilizzacji mieli podobne potworki na glowie too.... w kazdej legendzie jest ziarno prawdy. Podchodzac od kwestii religijnej- istnieje szatan, upadly aniol ktory teraz nie niest zbyt piekny <glowa kozla, to w jaki sposob przez wieki jest ukazywany> to nie mozna wykluczyc ze to Hitler albo Józek Stalin biega gdzies po lasach nagi, ubrany tylko w owlosienie ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zaprawde powiadam Ci jesli tak wyglada wilkolak to ja nie chce go spotkac <zeby zgwalcil? ;) >
 

Vicol  

Wymiatacz



ImiÄ™: Wiktor

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Wrz 2009

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2009-11-10, 22:00   

W kosmitów wierzę- ludzie mieszkają w kosmosie (jakby nie patrzeć Ziemia jest częścią kosmosu), czyli są kosmitami :D

Wampiry? Nie

Wilkołaki? Nie

Duchy? Dziwnie mi się to miesza :P Tak naprawdę to zależy od tego czy wierzy w Boga. Nie mylcie ducha z duszą. W Biblii wyraźnie jest napisane, że człowiek składa się z ciała, ducha i duszy. Jesli ktoś wierzy w Boga i przyjmuje jego "racje"- musi wierzyć w ducha. Jeśli nie wierzy w Boga, to musi się zasugerować czymś innym :P
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-10, 22:02   

Cytat:

W kosmitów wierzę- ludzie mieszkają w kosmosie (jakby nie patrzeć Ziemia jest częścią kosmosu), czyli są kosmitami :D


Kradniesz mój tekst.

Wierzę we wszystkie nadmienione istoty. Nie mam podstaw aby w nie nie wierzyć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 23:45   

Nie wierzę w wilkołaki ;) . W duchy tak - ale nie takie w białych prześcieradłach ;) , chodzi mi o duchy zmarłych. Wierzę w ich istnienie jako osoba wierząca tym samym nie bawię się w żadne wróżenie czy wywoływanie, nie będę zakłócać ich spokoju :-) .
Co do UFO... cóż, być może gdzieś w kosmosie żyją istoty jak ludzie? Nie wiem, nie zastanawiam się nad tym.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-11, 14:02   

Wilkołaki - nie
Wampiry - nie
Inne życie niż ludzie w kosmosie? Oczywiście :) Nasza galaktyka jest tak wielka.. A my to tylko ziarenko :) Jest miliardy takich galaktyk.. Na pewno choć w 1 jest coś co może być takie jak my..
Duchy - taa, to chyba jedyny powód który trzyma mnie przy wierze i fascynuje :)
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

snuffman  

Stały User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 15:00   

Po obejrzeniu wczorajszego filmu w TV - "Dzień niepodległości" - kto wie może ufoki istnieją :)
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-12, 16:58   

Skoro wierzycie w kosmitów to niepszyszło wam do głowy ze np. wilkołaki mogą być jedną z obcych cywilizacji??
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-12, 17:30   

Hmm a masz jakieś dowody na ich istnienie? Ja szczerze nie mam i nie znam, jest to raczej wymysł ludzi piszących fantastyki :)
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 10:29   

Wilkołaki - nie wiem
Wampiry - nie wiem
Obcy - nie wiem
Duchy - nie wiem
Bóg - nie wiem

Jak sie czegoś dowiem to napisze. Bo gdybać to sobie możemy. Nic innego nam nie pozostaje. Nie pisze "nie" nie pisze "tak".
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-30, 23:34   

A co z wampirami eneretycznymi czy uważacie się za nie?
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-01, 05:40   

wierzę tylko że nie jesteśmy sami we wszechświecie.. reszta to dla mnie brednie..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Jamanuel  

User



Do³±czy³: 07 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:07   

a czy sÄ… tu dzieci/dziecko Indygo
_________________
Jestem idiotÄ… stÄ…d
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com