Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sÅ‚awuÅ›  

Stały User

;)


Wiek: 32

Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 19:19   ja zacząć temat ,,sex" z wÅ‚asna dziewczynÄ…?

chodze z dziewczyną już ponad 2 lata... nigdy jeszcze o seksie nie rozmawialiśmy.... nie wiem jak zagadać... może ktoś wie jak to delikatnie zacząż??
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-06-09, 19:21   

Od tematyki pocałunków i pieszczoszek... W miarę z czasem wchodzić w głębszą tematykę seksu.
_________________
... show me the silence...
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-06-09, 19:23   

Proponuję dorosnąć do tych tematów. :->
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 19:39   

vialink, dokładnie.

Ja ogólnie nie kumem
jak można być z dziewczyną 2 lata i nie mieć tego tematu xD
Fuck.. dziwne jakies takie :D
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

adkus310  

User

adkus310



ImiÄ™: Adrianna

Do³±czy³a: 30 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 20:03   

Ale go pocieszacie....
W zasadzie to vialnik ma racjÄ™.
Jak twoja dziewczyna tego by chciała to może i ona by zaczęła ten temat. A ty też nie możesz sie narzucać, bo sie dziewczyna przestraszy albo co. Może nie jesteście jeszcze gotowi. Myślę, że ten temat sam powinien niedługo przyjść jak ty juz o tym myślisz.
_________________
**Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.**

Jan Paweł II
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 20:10   

Dokładnie owy temat powinien sam zaistnieć skoro jesteście związku od 2 lat i jeszcze nie rozmawialiście o sprawach seksu.
To musi z oby dwóch stron wyjść a nie, że jedna osoba zacznie nawijać a druga to będzie słuchała a drugim uchem wywalała.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-06-09, 20:31   

sÅ‚awuÅ› napisa³/a:

nigdy jeszcze o seksie nie rozmawialiśmy.... nie wiem jak zagadać... może ktoś wie jak to delikatnie zacząż??



Z tego co napisałeś, wywnioskowałem, że w OGÓLE nie rozmawialiście o seksie ...
Sory, ale sądząc po tym ... to ja z niektórymi koleżankami mam lepszy kontakt niż ty z dziewczyną. Nie chodzi o jakieś czyny, czy namawianie itd ... chodzi o normalną rozmowę na ten temat ... i Ty nic ?

Dwa ... Ty się nasz pytasz jak masz rozmawiać, ze swoją dziewczyną?
Przecież to Ty ją znasz najlepiej, wiesz jaka jest. Jesteście ze sobą od 2 lat ... powinieneś ją znać "na wylot".


Ja wiem, że to łatwo się mówi. Ale ...
 

Prima  

Stały User



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 09 Cze 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-06-09, 21:27   

Skoro jesteście ze sobą już dwa lata, znacie się na tyle dobrze, że chyba możesz swobodnie poruszyć tą kwestię?
_________________
Wiarę masz, siłę masz.
 

sÅ‚awuÅ›  

Stały User

;)


Wiek: 32

Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 22:36   

no znamy się i to dobrze... ale myślę ze to jednak samo przyjdzie.... nie wiem jak zareaguje
kocham tą dziewczynę... nie chce jej stracić... :)
 

Prima  

Stały User



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 09 Cze 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-06-09, 22:38   

sławuś, nie stracisz, po prostu porusz ten temat delikatnie, a nie wyjeżdżaj z nim tak bezpośrednio. :-P
_________________
Wiarę masz, siłę masz.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-09, 22:41   

a ja - co może niektórych zdziwi - proponuje od razu przejść do czynów, czyli po prostu śmielej ją dotykaj. Jak nie wiesz jak zacząć ten temat to nie zaczynaj na siłe, bo palniesz coś głupiego przez przypadek, ona to źle odbierze i będzie lipa.
A tak to po prostu Ci powie, że jeszcze nie teraz i po sprawie. Przecież nie rzuci Cie za to, że masz na nią ochotę po 2 latach;).
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-06-09, 22:43   

Najpierw musisz się zastanowić, czy gdybyś zapytał ją o seks to czy by była chętna, bo są osoby, które na to samo słowo uciekają nie wiedzieć czemu.
Możesz po jakieś zabawie, zapytać czy nie myślała kiedyś o czymś więcej akurat z Tobą.
_________________
ona umrze martwa.
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 22:48   

DZIEWCZYNA UPITA DZIEWCZYNA ZDOBYTA!!!

teraz na powaznie

troche mi cie szkoda

moze wez ja w jakies ,,romantyczne" miejsce a to samo przyjdzie jak ci powie nie to bedziesz wiedzial ze NIE
 

exevo  

User


Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 22:56   

a tak ogólnie może głupio pytam, ale czy w ciągu tych dwóch lat w ogóle wydarzyło się coś więcej? nie chodzi mi o seks ale czy Wasze pieszczoty dojrzały ;] ( znam takich co o pettingu i tych sprawach nie słyszeli a seksu chcieli.... życie seksualne bogate jest, odkrywanie samemu - przyjemność sama ;p )
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-10, 01:19   

Mnie się wierzyć nie chcę, że autor tematu mówi poważnie... Rozumiem nie uprawiać seksu po 2 latach związku, ale NIGDY na ten temat nawet nie rozmawiać? Przepraszam, ale mój umysł tego nie pojmuję i nie potrafię udzielić żadnej rady. :(
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com