Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Truskawka1  

User

Imię: Lena

Wysłany: 2017-04-02, 21:13   

CherryCherry napisał/a:

Cytat:

A z czytaniem jest tak troch? jak z kradzie?? ludzie powinni si? tego wstydzi? :-P

Czytania wstydzi? czy raczej nie czytania? :D Dla mnie nieczytania. Ja mam dwie mi?o?ci kulturalne film i ksi??k?. Po obejrzeniu Sztuki kochania nabra?am ochoty na ksia?k?, bo wiem, ?e jest, ale nie czyta?am, nie moje czasy :P Zaintrygowa? mnie te? news o ksia?ce Steczkowscy. Mi?o?? wbrew regule napisanej przez najstarsza z sióstr.

Chodzo o rodzine tej piosenkarki Justyny Steczkowskiej?

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2017-04-03, 10:20   

Teraz codziennie. Znowu wpad?am w ci?g ksi??kowy.

mintaj  

User

mintaj

Imię: marcin

Wysłany: 2017-04-12, 13:51   

Ja ostatnio si? skusi?em na Steczkowska w empiku "Mi?o?? wbrew regule". Powiem szczerze, ?e ich historia jest ciekawa. Ja nawet nie wiedzia?em, ?e mieli tak? histori? w rodzinie. có? cz?owiek nie czyta pudelków i ma?o wie. Zauwa?y?em te?, ?e Agata Steczkowska coraz cz??ciej poajwia si? w ró?nych wywiadach sprawia wra?enie naprawd? ciep?ej osoby ;)

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-05-24, 13:50   

Po ksi??k? - z racji moich studiów - si?gam bardzo cz?sto, trzeba du?o czyta?. W zasadzie kiedy mam okazj?, to staram si? co? czyta? i kszta?ci? si? - to zawsze w przysz?o?ci zaprocentuje na moj? korzy??.

CKwiedza.pl

User

Wysłany: 2018-11-13, 15:39   

Staram si? czyta? jak najcz??ciej, ale nie zawsze znajduj? na to czas. Zwykle czytam po kilka godzin przez 3 -4 dni w tygodniu.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com