Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-11-18, 22:09   Jak GO zdobyć xD

Hej Wam!
Wiem wiem takich problemów jak ja mam jest tysiące... Ale może mi pomożecie?

No więc jestem teraz w 3 klasie gimnazjum. Moja 'miłość' , czyli chłopak, który mi się podoba właśnie wyszedł z gimnazjum i jest teraz w 1 LO. Nie wiem jak mam zrobić ten pierwszy krok.
Po pierwsze mieszkamy w innych dzielnicach mojego małego miasteczka, więc nie widuje go za często aby chociaż się na niego spojrzeć i utrzymać ten tzw. kontakt wzrokowy Nie wiem nawet jak mogę zagadać na gg... Możecie mi pomóc?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-19, 22:43   Re: Jak GO zdobyć xD

Zaczarowana* napisa³/a:

No więc jestem teraz w 3 klasie gimnazjum. Moja 'miłość' , czyli chłopak, który mi się podoba właśnie wyszedł z gimnazjum i jest teraz w 1 LO. Nie wiem jak mam zrobić ten pierwszy krok.


Szybka jesteÅ›.

Skoro boisz sie zagadać na GG, to myślę, że nie masz czego szukać. Weź, dziewczyno, zaryzykuj i odważnie zagadaj do niego. Takim czajeniem się nic nie zdziałasz i facet znajdzie sobie inną, która potrafi z seksowną łatwością powiedzieć "Hej" do niego.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-11-21, 20:05   

No więc źle się zrozumieliśmy ;-)
No ja nie wiem o co go zapytać... Przecież nie napisze jak dzieci na czatach: ''Hej! Poklikamy'' po prostu by sobie pomyślał od razu, na miejscu: żal.pl
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-22, 21:39   

A nie lepsze byłoby:
'Cześć. Jestem Zaczarowana. Chciałabym Cię poznać. Nie masz nic przeciwko?'
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-11-23, 11:44   

a czemu by nie? ja przed wakacjami napisałam do pewnego chłopaka na gg coś w stylu 'mogę zaryzykować, pisząc do Ciebie?' ^^ miałam tego nie posyłać, ale niechcący enter nacisnęłam. jeśli chłopak zna się na żartach, to łyknie jakieś takie badziewia. i wiesz co? potem Kamil sam się chciał ze mną spotkać. mniejsza, że spotkaliśmy się tylko raz, bo po prostu nie spasowaliśmy sobie. ale to nic.
pokaż mu, że jesteś oryginalna i inna od pozostałych dziewczyn. takie głupie teksty naprawdę działają. nie zawsze, ale zazwyczaj.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-11-23, 23:36   

No a gadka dot. np. jak jest w jego nowej szkole? I czy łatwo się dostać etc?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-25, 20:35   

No, możesz poprosić o radę. Potem się to rozkręci i będziesz mogła działać.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-11-28, 19:29   

No więc napisałam o szkołę, a on odp. tylko na moje pytania. Tzn. jak jest w tej szkole, czy fajni nauczyciele. Później zaryzykowałam i napisałam, co porabia czy coś takiego, a on napisał, że dobrze...
Więc później zapytałam czy słucha może Happy Sadu, a on napisał, że nie słucha tego typu muzyki... Potem napisał coś w stylu, że czyje się szpiegowany... a w ogóle bezsensu.... :-/
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-28, 21:09   

Trza było mu napisać, że chcesz go poznać. Zresztą, dziwny ten gość.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-28, 22:17   

Albo gość nie potrafi się otworzyć, albo daruj sobie. Albo nie jesteś w jego typie itp... Albo, albo itp.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-29, 11:03   

Trochę dziwne. Odniosłam wrażenie, ze on jakoś nie miał ochoty kontynuowac rozmowy...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-29, 12:24   

Jakiś dziwaczny.... Daj sobie spokój. Jak nie to nie - jego strata. Ale w sumie Oni tacy są, nie potrafią wyjśc z inicjatywą.
:-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-12-01, 20:32   

Justencja napisa³/a:

Jakiś dziwaczny.... Daj sobie spokój. Jak nie to nie - jego strata. Ale w sumie Oni tacy są, nie potrafią wyjśc z inicjatywą.
:-P


¯eby jeszcze każdy facet chciał mieć dziewczynę to nawet przyznałbym Ci rację...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-12-02, 18:17   

może on Cię po prostu nie chce. mnie też ten 'mój' nie chce xD. jedynie tyle się cieszę, że żadnej dziewczyny nie chce mieć, a nie mnie. i sobie tylko tak gadamy.
no właśnie. może on po prostu nie chce mieć dziewczyny. albo za bardzo wzięłaś sobie nasze rady do serca i taki jakby wywiad z nim zrobiłaś. 'fajni nauczyciele są w nowej szkole? -tak, dosyć ciekawi. -a jak idzie z nauką? -dobrze -słuchasz może happysadu? -nie, wolę inną muzykę.' i to takie dziwne było.
no nie wiem.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:16   

Może napisał że czuje się szpiegowany, bo może odniósł wrażenie że byłaś zbyt natrętna? No wiesz, pytanie za pytaniem.

Chyba że gość jest dziwny albo nie ma ochoty na rozmowy lub nie pasujecie do siebie.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com