Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

mefedra  

User

cytrusowa

Imię: Ola

Wysłany: 2019-01-03, 23:34   Jak jemu wybić temat seksuologa z głowy?

chłopak chce mnie zapisać do jakiegoś seksuologa bo nie chcę jemu zrobić dobrze ustami. Ja uważam, że chyba nie mam żadnego problemu bo przecież to że nie lubię tego co on nie czyni mnie nienormalną. W sumie to kocham mojego chłopaka i zrobiłabym naprawde dla niego wiele ale nie to , ja się wstydzę tam iść , boję się tych spojrzeń i pytań a tam przecież coś trzeba mówić no jak o tym myślę to ja już mam ochotę się schować.. nie chce tam iść ale on mnie ciągle męczy. Nie widzę sensu żeby tam iść bo ja i tak się nie przełamie żeby jemu to robić więc jak raz a dosadnie powiedzieć chłopakowi żeby przestał mi ciagle mówić o tym lekarzu? moje tłumaczenia działają aby przez chwile później jest to samo on aby siedzi i szuka w tym internecie głupot.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2019-01-04, 11:12   

Jeżeli cię do tego zmusza to gwałt. Nie masz żadnego obowiązku by robić loda, nawet z miłości. To on ma problem, skoro chce to na tobie wymusić.

mefedra  

User

cytrusowa

Wysłany: 2019-01-04, 11:44   

metalmummy napisał/a:

Jeżeli cię do tego zmusza to gwałt. Nie masz żadnego obowiązku by robić loda, nawet z miłości. To on ma problem, skoro chce to na tobie wymusić.

Nie ja nie zrobiłam jemu tego. Czasem jest zbyt nachalny ale nie zmusza mnie. Do seksuologa mnie zmusza, mówi, że to nienormalne i takie tam.

acoo123  

Mega wymiatacz

VaVik

Wysłany: 2019-01-04, 11:46   

Seksuolog... to jak lekarz próbuje pomóc i nic tu nie jest do wstydzeń się albo coś w tym rodzaju.
Skoro nie lubisz wytłumacz mu to i jeszcze lepiej przy seksuologu może mu to jakoś wytłumaczy.

[ Dodano: 2019-01-04, 11:47 ]

mefedra napisał/a:

nienormalne

Nienormalne jest to żeby robić z tego problem delikatnie mówiąc bo szczerze mówiąc nie widzę tutaj zbytnio problemu no ale może się chłop chce dowartościować albo coś ''tym''.

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude

Wysłany: 2019-01-04, 22:50   

Seksuologa to potrzebuje on. Jest bardzo wiele sposobów na przyjemność i nie trzeba się do niczego zmuszać żeby mieć satysfakcjonujące pożycie. Obie osoby muszą być zadowolone. Poszukaj dojrzałego faceta - takiego który cię szanuje. Niewykluczone też że właśnie takiemu kiedyś będziesz miała ochotę zrobić loda.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

mefedra  

User

cytrusowa

Wysłany: 2019-01-05, 19:11   

Damn napisał/a:

Seksuologa to potrzebuje on. Jest bardzo wiele sposobów na przyjemność i nie trzeba się do niczego zmuszać żeby mieć satysfakcjonujące pożycie. Obie osoby muszą być zadowolone. Poszukaj dojrzałego faceta - takiego który cię szanuje. Niewykluczone też że właśnie takiemu kiedyś będziesz miała ochotę zrobić loda.

Wiem wiem. Nie chce go zostawiać bo jestem z nim szczęśliwa.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com