Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 17:55   

Marianne napisa³/a:

Jak dla mnie gimnazjum było najgorszym okresem, jaki mogłam przeżyć. Jedna wielka chora rywalizacja i sztuczne uśmiechy "najlepszych koleżanek" o to, która wygra olimpiadę matematyczną. Za dużo hałasu, chaos, podziały na "lepszych" i "gorszych". Być może na upartego znalazłabym jakiś pozytyw z tych trzech lat, ale podkreślam, na upartego.
W liceum jestem od września tego roku i jest zupełnie inaczej. Ludzie wydają się być zupełnie inni- nakierowani na to, co chcą w przyszłości robić, spokojniejsi, doroślejsi, dążący do swego celu. Mam fantastyczną klasę pełną bardzo sympatycznych osób i pomimo, że jest mnóstwo nauki czuję się tutaj znacznie lepiej, niż w gimnazjum. Ale tak, jak zauważyli inni- u każdego może być inaczej.




Jak dla mnie gimnazjum i liceum i technikum to jest jedna i ta sama kupa.
Jakoś nie trafiłem na ani jedną normalną klasę, wszędzie byłem na uboczu, wszędzie grupki i podgrupki. Gdy pomyślę, ile mnie nerwów kosztowało to otoczenie się zastanawiam jak wytrzymałem. W gimnazjum uciekłem w świat mmo wydając fortunę na kafejki, w liceum się skupiałem na wszystkim, tylko nie szkole, miałem znajomych poza szkołą z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Koledzy byli wredni, dziewczyny nie zrozumiałe.
Dopiero studia to jest imho inna bajka, inni ludzie, to że ktoś jest trochę inny, ma inne priorytety nikogo nie dziwi.
_________________
lol
 

GreenJuice  

Wymiatacz

LubiÄ™ Gofry.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: ona siê tu wziê³a?

   

Wys³any: 2010-12-26, 18:15   

Gimnazjum to było coś okropnego, dziecinni ludzie, beznadziejni nauczyciele. Liceum jest cudowne, ludzie świetni, nauczyciele też nie najgorsi, aż się z chęcią do szkoły idzie ;)
_________________

Jimmy FoX napisa³/a:

O szczęście się walczy, nie wiesz o tym? Ono samo nie przychodzi i nie wyciąga Cię spod łóżka.



Dziękuję ;)
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-12-26, 18:32   

W liceum jest taka specyficzna stmosfera, z reguły fajni ludzie, chodziłoby się przyjemniej, gdyby nie ten ogrom wiedzy, którą trzeba posiadać.
Ludzie z reguły nie bawią się w podstawówkowe zaczepki i gierki, ale wiadomo. Wyjątki potwierdzające regułe są.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

xXO.N.AXx  

User

:)



ImiÄ™: Anastazja

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 18:36   

Różnie bywa, zależy od liceum.. Ja z jednego przeniosłam się już po 3 dniach bo po prostu nie wytrzymałam, chodziło głównie o zachowanie dziewczyn, które uważały się za "emo" ale z różowymi tipsami i tp, nauczycieli którzy już na wstępnie straszyli że "to nie gimnazjum".. ale w moim obecnym liceum jest o niebo lepiej! Po prostu trzeba wybrać odpowiednią dla SIEBIE szkołę, nie kierować się tym że koleżanka idzie tam to i ja muszę, choć ważne też żeby mieć przy sobie kogoś znajomego - czujesz się pewniej, nie jesteś samotna i tp.. wg mnie w liceum jest dużo dużo lepiej niż gimnazjum, ludzie są "dojrzalsi" nie nabijają się z byle głupoty, co nie znaczy że są nazbyt poważni;) powodzenia życzę i odwagi!:*
 

Potworzak  

User


Do³±czy³: 29 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 23:37   

Powiem tyle: £atwiej niż w gimie.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-12-30, 00:01   

Chyba nie wiesz o czym piszesz albo chodzisz do baaaaardzo słabego liceum.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-12-30, 18:59   

szostol napisa³/a:

Chyba nie wiesz o czym piszesz albo chodzisz do baaaaardzo słabego liceum.



Albo do zawodówki.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com