Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mrwelladjusted  

User


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 24

Do³±czy³: 17 Gru 2018

Sk±d: PrzemyÅ›l

   

Wys³any: 2018-12-17, 18:43   Jak nawiÄ…zać kontakt z dziewczynÄ…

Cześć. Aktualnie uczęszczam do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych, jestem w drugiej klasie, a w niej również dziewczyna, która doszła do nas w tym roku i od razu zostałem nią zauroczony. Problem w tym, że ja jestem bardzo nieśmiały i mam niemały kłopot, jeśli chodzi o kontakty z rówieśnikami, nie mówiąc już o dziewczynach. Zwyczajnie nie mam pojęcia o czymś moglibyśmy rozmawiać. A jeśli w ogóle udałoby się już znaleźć jakiś temat, to w jaki sposób miałbym utrzymać z nią kontakt, pisać, powiedzmy, codziennie? Nasze rozmowy na Facebooku ograniczają się do "cześć, wiesz z jakich tematów będzie kartkówka z historii?", podobnie w klasie. Ostatnio skorzystałem nawet z usług poczty kwiatowej, w liściku zapisując jej swój numer telefonu, nie znałem jednak adresu zamieszkania, liczyłem, że może ktoś kuriera naprowadzi, bo ona mieszka na wsi z niecałym tysiącem mieszkańców. Przesyłka jednak nie doszła. Pewnie napiszecie, żebym zaprosił ją na kawę czy coś w tym rodzaju, ale byłoby to dla mnie bardzo niezręczne, w dodatku tak przy wszystkich jej koleżankach. Drugi problem jest taki, że istnieje spora możliwość, że ma chłopaka, choć nie mam stuprocentowej pewności. W sumie może i odważyłbym się jakoś z nią umówić czy coś, jednak muszę z tym jeszcze trochę poczekać. Generalnie chodzi o to, że od niedawna biorę leki przeciwdepresyjne, zmagam się z silną nerwicą, depresją i po części właśnie z fobią społeczną. Już kiedyś brałem takie leki i pamiętam, że pewność siebie miałem po nich ogromną, więc wystarczy jeszcze trochę poczekać, one rozkręcają się tak do kilku miesięcy. Natomiast kłopot w tym, że nawet jeśli odważę się nawiązać z nią kontakt, wciąż mogę nie wiedzieć o czym mamy rozmawiać. Macie jakieś pomysły? Jak to zrobić w sposób niezbyt inwazyjny, tak, aby nie wyszło jakoś niezręcznie i w ogóle? Czekam na Wasze rady.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-12-17, 20:18   

Emmm Sobota albo Piątek ty i ona przy kolacji czerwone lub białe wino... xD

Nie no żarty.Jak zagadać do dziewczyny ? Ot ci pytanie.
Na przykład możesz napisać na fb napisać... Albo podam przykładową rozmowę.

Ty-"Hej co u ciebie?"
Ona-"Hej a nic odrabiam lekcję z matmy na jutro." (Teraz wiesz że dziewczyna jest otwarta)/// "Nic" (jeżeli napisze tak to już wiesz że się tobą nie interesuje)
Ty-"Ojejku a co było?''
Ona-<to to i to>

Później dziękujesz oczywiście z grzeczności i pytasz się czy pójdzie z tobą na kawę. Wywalone na koleżanki uwierz mi mniej na to wywalone i tyle just it.

Zgodzi się jesteś prawie w domu. Nie zgodzi się mówi się trudno i tyle.
Jeżeli wyjdzie te spotkanie przy kawie wypytaj się o wszystko co cię interesuje w niej. Co lubi co ją interesuje o muzykę o wszystko. Pójdzie tylko niech to nie wygląda jak przesłuchanie o pracę. Tylko na przykład...

-JakÄ… lubisz muzykÄ™
-GÅ‚ownie Rock Queen z Hard Rocku AC/DC
-Ojejku to moje ulubione zespoły

Ciągniesz temat a gdy czujesz że się kończy pytasz się o coś innego ''A słuchaj powiedz mi czy...''
Nie pytaj się czy ma chłopaka. Musisz sposobem do tego. Np...''Twój facet ma szczęście że spotkał taką osobę''
Wtedy czekasz na odpowiedź. Jeżeli powie że nie ma no to chyba się ucieszysz jeżeli powie inaczej ale mówiąc tym że ma chłopaka no to średnio.
Ale przynajmniej będziesz świadomy no to chyba tyle z teorii. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com