Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-05-27, 14:39

Autor

Wiadomo¶æ

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-22, 19:25   

nieee. teraz macie mnie za czubka . po tym ale coz. kazdy ma marzenie prawda? moje sie zmienily nawet bardzo. moze sa glupie ale bede tego bronc .
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-09-22, 19:58   

connect, nie uważamy Cię za czubka tylko za człowieka, który jak każdy ma przejściowe trudności.

Pamiętaj wierzę, że sobie z tym poradzisz! :-)
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-22, 20:07   

connect, masz 16 lat- pamiętaj w życiu najważniejsze jest zdrowie. Bo wszysto inne można zmienić (pieniądze można zaraboić lub nawet wygrac w lotka, rodzine można założyć bądz spotkac kogoś kochanego itp itd) to co teraz może sprawiąć Ci bół za jakiś czas w chwili szczęscia mozesz cieszyć się i dziekowac sobie że nie popełniłeś samobójstwa.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-22, 21:28   

connect - marzeniami się nie żyje, można je, co najwyżej, mieć. Problemy? Stary, życie Ci w tym nie przeszkodziło. Miej pretensje do siebie/mamy/taty/kota/proboszcza, ale nie do życia. Da się z tym egzystować. Ojej, chcesz się zabić? Stań się EMO, połącz siły z innymi "niedołężnymi" z tej subkultury, zobaczysz, pokochasz życie :D. Gwarantuję. Swoją drogą, daj spokój, miałem Cię za gościa z łbem na karku, a ty nagle się chowasz? Kim ty jesteś? Podobnie, jak i ja... NIKIM! Ale też jesteś Bogiem, pamiętaj. Panem swego życia. Warto go kończyć, nie osiągając szczytu? Odpowiedz sobie na to. Nie ma problemów, których da się przeskoczyć, ale są, które można olać. Przemyśl to sobie. A jeśli już musisz to zrobić, proszę bardzo. Próbowałem dać radę na swój sposób. Nie musisz się nim kierować, olewam to, ale chociaż się jakoś do tego w środku ustosunkuj.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-09-23, 16:54   

connect, chcesz się zabić, tak? Nie ma sprawy. Pomyśl tylko, jakbyś zranił swoich rodziców. To oni starali się, żebyś istniał. I oczywiście, gówniarzu, musisz to wszystko spieprzyć, musisz zabić ich największe szczęście. Chcesz, żeby byli szczęśliwi. E, co Cię to obchodzi, przecież Ty jesteś najważniejszy. A jak się zabijesz, to wszystkim lżej na sercu będzie. Jeden facet mniej = kilka pokoleń mniej. Ale cóż... Przecież Twoje dzieci świata nie zbawią, nie odkryją szczepionki przeciwko AIDS, nie zniszczą muzyki techno, nie wygrają Pucharu ¦wiata W Piłce Nożnej, nie wyprodukują samochodo-samolotu i kondonów na baterię. Nie! Bo mały gnojek musi się zabić, bo nic mu nie wychodzi. Mi też nic nie wychodzi! I, ku*wa, żyję!

Geez, nie żyjesz dla siebie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

cropcka

User

.zamieniona.



Do³±czy³: 13 Wrz 2008

Sk±d: Ty wiesz?

   

Wys³any: 2008-09-23, 18:46   

po pierwsze to w temacie jest błąd ortograficzny (czy na tym forum nie ma moderatorów? )

idz do jakiegos psychologa..
Nie ma w zyciu sytuacji bez wyjscia.. a wyjsciem na pewno nie jest samobÓjstwo... To, ze teraz problemy Cię przerastają nie oznacza, ze bedzie tak zawsze.. Kiedys zobaczysz, ze to wszystko, co Cie spotkalo mialo sens..
_________________
Krok po kroku traciła własne punkty odniesienia...Kochała.
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-23, 18:50   

dzieki ;) lipek, jestes spoko :) a na was mam wyje*ane :) bo co pan moze wiedziec o mnie i o tym co sie ze mna dzieje panie Jimmy FoX, . ;]

[ Dodano: 2008-09-23, 19:51 ]

cropcka napisa³/a:

po pierwsze to w temacie jest błąd ortograficzny (czy na tym forum nie ma moderatorów? )

przepraszam . jestem dyslektykiem ...
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-23, 19:00   

cropcka napisa³/a:

(czy na tym forum nie ma moderatorów? )


Moderator jest ale nie widzi błędu co do tematu chłopie nie ma sensu się bawic w samobójstwa dużo lepiej pogadać z kimś kto ci doradzi.


--

Locke108 napisa³/a:

Moderator jest ale nie widzi błędu


Nie widzi, bo poprawił do administrator :evil:
Jako moderatorzy zaniedbujecie to forum.

> VIALINK
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-23, 19:07   

Tak u mnie w szkole powiesił się chłopak gdy jego dziewczyna była w ciąży.... a potem ona. Mieli tyle samo lat co ty! I na prawde uważasz że to jest najlepsze rozwiązanie? Bo ja jestem pewna że nie. Rozumiem że myślisz że wtedy Ci ulży i już kłopotów nie będzie a przecież życie to nie tylko kłopoty.... Dziewczyne tamtą znałam i powiem że nawet mi jest na prawde ciężko ale dużo lepiej z kimś pogadac uwierz mie a ludzie np. pedagog szkolny czy psycholog na pewno nie uważają Cie za czubka, bo przecież wiedzą co to jest.... i są dla Ciebie
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-24, 19:41   

Bezboleśnie? Nie ma takiego sposobu. Zawsze boli. Jeśli nie fizycznie, to emocjonalnie. Po za tym wielu rezygnuje w obliczu czynu, bo tak szczerze mówiąc, samobójstwo przerasta ludzkie możliwości, organizm zaczyna się bronić, to odruch bezwarunkowy. Wiem coś o tym, uwierz.
Czasem nic nie pomaga, czasem potrzeba wstrząsu. Znasz kogoś, kto gardzi ludźmi i ich kłopotami? Porozmawiaj z taką osobą. Mi to pomogło.
Ale nie namawiam do niczego, to twoja decyzja, zrobisz jak zechcesz. Ale wiesz, jestem tu nowa i wolałabym, żeby nic się nie stało, bo będzie, że przynoszę nieszczęscie:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-24, 19:43   

Może temat /lock? Bo kolega jednak przeżył z czego bardzo sie cieszymy :-D
_________________

 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-24, 20:42   

tak, jeszcze zyje [;
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-09-24, 20:45   

connect, kiedy będziesz miał gorszą chwilę to przeczytaj sobie archiwum gg. ;-) A jak coś to zawsze możesz pisać. ;-)
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-25, 18:26   

heh.. dzieki ;)
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-27, 21:20   

Wow. Co tu się w ogóle dzieje? Chłopie, jak masz problemy to idź do psychologa albo psychiatry. Jak Cię wezmą w obroty to wyjdziesz nawet cacy. Nie pierwszy i nie ostatni raz w życiu zapewne masz myśli samobójcze. I będziesz je jeszcze miał. Po prostu nie zwracaj na nie uwagi. Musisz poczekać aż same przejdą. A jak jest bardzo źle i próbujesz dokonać czegoś, to jak wspomniałam idź poszukać pomocy. Jesteś chory - idź się leczyć. Masz problemy - poszukaj rozwiązania. Jest Ci źle - pogadaj z ludźmi. Wszystko da się zrobić. Znam przypadki, gdzie ludzie 10 lat leczyli depresję, bywali w szpitalach psychiatrycznych po kilka razy i nadal żyją. Cud panie. Ludzie potrafią przeżyć bez nogi, ręki, wzroku. Tracą rodziny. Jest im ciężko. Tak jak Tobie, ale nie poddają się i żyją dalej. Ty jesteś tak samo silny jak oni, tylko musisz to w sobie odkryć. Pierwsze co, to musisz ochłonąć z emocji. A wszystko wyda się łatwiejsze. Trzymaj się!

Btw. Po wypowiedzi JimmyFox to nie dość, że bym się zabija to jeszcze przyjechałabym resztką sił nakopać. Lol... Oj to nie pomaga takim ludziom.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com