Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-05-27, 15:39

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-05-27, 10:23   

muzykalnaa napisa³/a:

Marcheline napisa³/a:

Samobójstwo to żadne wyjście.



Moim zdaniem to jest rozwiązanie wszystkich. Jeśli kto się naprawdę zmęczył życiem itp. to niby czemu miałby się nie zabić?


Niby czemu miałby się nie zabić ?
Tak łatwo Ci zadać to pytanie ? Wydaje mi się ,że jednak nie za bardzo wiesz o czym piszesz. Oczywiście możemy tu bez końca spekulować nad tym , czy człowiek ma prawo decydować o swojej śmierci, czy też nie.
Widzisz, nikt nie jest zmęczony życiem bez powodu, zazwyczaj osoba ,która chce targnąć na swoje życie ma jakiś problem , który można rozwiązać i 'przywrócić' nadzieję owej osobie.
Jak sądzisz, ilu ludzi w tych ostatnich chwilach pragnie,aby ktoś ich powstrzymał ?
Ja uważam ,że wielu.
ewexewe, heh a może warto by było zacząć szukać jakiejś pomocy ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-05-27, 11:25   

ludzie zacznijcie doceniac to co macie!
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

tomaj77

User


Do³±czy³: 27 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-27, 15:09   witajcie też myÅ›le otym

jak w temacie też myślę by skończyć to wszystko nie daje rady -nic się nie układa ciągłe problemy aż szkoda pisać - mam dosyć i tyle szukam sposobu mam tabletki na cukrzyce mogę zjeść je wszystkie dysponuje większą ilością -może pociąg -lub powieszenie ale nie bardzo wiem jak chyba te tabletki przed snem będą SI myślałem też o kupnie broni ale prawdę mówiąc nie wiem gdzie i pewnie droga ale tak bym zabrał ze sobą rodzinę bo to że tu jestem jeszcze to dla nich żony i dzieci lecz i ten obraz znika za łzami gdybym się zdecydował a jestem bliski jeśli mogę tak napisać oliwy do ognia dolał Paweł Nowakowski i sprawa związana z nim ale to tylko ostatni kamień na tej górce moich problemów próbowałem szukać ukojenia w modlitwie uczęszczałem do kościoła ale nie pomaga mam tylko jeden cholerny żal do siebie ze brak mi odwagi by to zrobić
 

*MAGDA*  

Stały User

Burned*With*De$ire



ImiÄ™: MAGDA

Wiek: 34

Do³±czy³a: 31 Mar 2009

Sk±d: Zduñska Wola

   

Wys³any: 2009-05-27, 15:29   

Dobra dobra. Jak naprawdę byście chcieli to zrobić, to byście zrobili, a nie pisali jakieś żale na internecie :-o Ahhh tak, nie możecie tego zrobić, bo musicie wracac co chwilę świeże posty czytać JAK to zrobić :mrgreen:

ewexewe napisa³/a:

ja nie mam odwagi by to zrobić lecz czasem się tne


o tak właśnie dodam.
Cięcie żył to już wyszło z mody :mrgreen: Ponadto powiem Wam,że stwierdzono, że jedynie osoby które chcą jak to sie mówi 'głupa przypalić' a nie się zabić, to robią :]

Tabletki tez naprawdÄ™ sÄ… cienkie :mrgreen:



A tak jeszcze poza tym dodam coś.. Pamiętajcie, że na necie w żąden sposób nie jesteście anonimowi ;] to się juz tyzy wszystkiego, co piszecie, robicie.. Nie tylko myślę tu o tym temacie ale o wielu innych ;)


No i pomyślecie o rodzinie, bliskich.. o tym co ONi przeżyją kiedy to wy rzekomo juz sie zabijecie :spi: :spi:

Pozdro
_________________
Na podstawie tego, kogo masz koło siebie wiesz, kim naprawdę jesteś..
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-05-27, 15:39   

Dobra czas to zakończyć... 37 stron prób zwracania na siebie uwagi i wbijania do głowy, że ludzie nie powinni popełniać samobójstwa wystarczy.

Temat zamykam bo do niczego dobrego on nie prowadzi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com