Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-30, 22:44   

Jeszcze jakieś wskazówki? :roll: Mam tremę trochę :lol:
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-30, 23:19   

Zainteresowania.

Jak lubi spędzać czas (diabelnie przydatne to jest jedno z pierwszych pytań jakie zadaje kobietom, które poznaje bardziej osobiście) odpowie Ci np. że lubi kawiarnie no to już wiesz gdzie ją zabrać ;-)

JakÄ… muzykÄ™ lubi.

Co lubi jeść. Szczerze? To jest doskonałe pytanie. Ostatnią dziewczynę z jaką się spotykałem spytałem czy lubi pizze. Powiedziała że tak. Więc na pierwsze spotkanie zabrałem ją na pizze. Do tego poprosiłem kelnerkę o jej ulubione składniki ;-) Grunt to imponować tym że słuchasz kobiety, jak to pokażesz każda jest Twoja 8-) Oczywiście żartuje nie mam takiego podejścia ;-) ale na 100% wyjdziesz na + dzięki temu.


No i tak jak pisałem przed chwilą. Słuchaj jej i zapamiętuj. Jeśli boisz się że o czymś ważnym lub bardzo ważnym możesz zapomnieć zapisz sobie dla prywatnej informacji. Ja osobiście nie mam problemów z zapamiętywaniem tak istotnych faktów, a powiem Ci że się bardzo przydają więc się przyłóż do tego ;-)
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 20:45   

Cytat:

Sory ale jak dla mnie trzeba być na prawde tępym żeby nie móc wymyśleć jakiś tematów do rozmowy z dziewczyną.
Powiem wręcz,że każdy jest dobry byleby się go dobrze rozkręciło.


Dla mnie to też dziwne ale nie wiem czy wiesz, ale ja nie znam tej dziewczyny więc nie mogę pogadać z nią np że jakiś Wojtek coś tam, coś tam albo u tej a tej jest impreza.
A takich suchych tematów typu jakiej muzyki słuchasz boję się rozpoczynać bo mam wrażenie że jej to nie obchodzi? Rozumiecie w czym sęk?
 

_Miyabi_  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:09   

Według mnie najważniejsze żeby być sobą ^^
I nie przygotowywać się (chyba) bo to (moim skromnym zdaniem :mrgreen: ) tylko
Stresuje jeszcze bardziej i... rzadko kiedy wychodzi.
Najlepiej zacząć od cześć ;-)
Ale tu straszą człowieka... No tak "Pamiętaj o tym i o tym".
Tylko nie zapomnij że powinieneś skupić się na tym , co ona mówi, a nie na tym,
żeby jej słuchać XD
 

ComaDim

User


Do³±czy³: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:12   

Hej!
Mam taki sam problem jak Wy moi drodzy...otóż przyjaźniłam się z koleżanką od 2 klasy podstawówki,przeszłyśmy razem gimnazjum,chodzimy do tego samego liceum i klasy... Pierwsza klasa liceum była bardzo fajna...prawie nikogo nie znałam,ale miałam moją X* i to mi wystarczało. Z czasem poznałam moją nową klasę, nie miałam z tym problemu,ponieważ jestem osobą towarzyską i jakiekolwiek odcięcie mnie od człowieka i kontaktu z nim bardzo źle na mnie wpływa...Klasa pierwsza się skończyła,przyszły wakacje i moja X* zaczęła mnie unikać,przyjeżdżała do mnie gdy tylko coś chciała,w czasie wakacji zaprzyjaźniła się z koleżanką z klasy. Po wakacjach napisała do mnie na gg,że sprawy potoczyły się inaczej i ma nową przyjaciółkę,to strasznie mnie zaszokowało... Byłam załamana,teraz nie mam nikogo,na każdej przerwie brakuje mi jej, chciałabym z kimś pogadać tak szczerze zwierzyć się,ale nikt w mojej klasie na to nie zasługuje...oczywiście mam grono znajomych z klasy,ale to nie to samo, różnimy się charakterami :( Proszę pomóżcie ! :567:
 

PoZachodzieSÅ‚oÅ„ca  

User



Wiek: 45

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:20   

ComaDim napisa³/a:

Hej!
Mam taki sam problem jak Wy moi drodzy...otóż przyjaźniłam się z koleżanką od 2 klasy podstawówki,przeszłyśmy razem gimnazjum,chodzimy do tego samego liceum i klasy... Pierwsza klasa liceum była bardzo fajna...prawie nikogo nie znałam,ale miałam moją X* i to mi wystarczało. Z czasem poznałam moją nową klasę, nie miałam z tym problemu,ponieważ jestem osobą towarzyską i jakiekolwiek odcięcie mnie od człowieka i kontaktu z nim bardzo źle na mnie wpływa...Klasa pierwsza się skończyła,przyszły wakacje i moja X* zaczęła mnie unikać,przyjeżdżała do mnie gdy tylko coś chciała,w czasie wakacji zaprzyjaźniła się z koleżanką z klasy. Po wakacjach napisała do mnie na gg,że sprawy potoczyły się inaczej i ma nową przyjaciółkę,to strasznie mnie zaszokowało... Byłam załamana,teraz nie mam nikogo,na każdej przerwie brakuje mi jej, chciałabym z kimś pogadać tak szczerze zwierzyć się,ale nikt w mojej klasie na to nie zasługuje...oczywiście mam grono znajomych z klasy,ale to nie to samo, różnimy się charakterami :( Proszę pomóżcie ! :567:


Jeśli twoja X* cię zostawiła dla innej koleżanki, to myślę, że nie traktowała ciebie tak poważnie jak ty ją. Poszukaj nowych znajomych.
Zaprzyjaźnij się z ludźmi z klasy ;)
Zobaczysz nie będzie tak źle. A jej udowodnij że możesz mieć lepszych przyjaciół.
Niech żałuje że cie tak potraktowała.
 

ComaDim

User


Do³±czy³: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:40   

Staram się znaleźć odpowiednią osobę,ale nie idzie mi najlepiej :( Czasem są bardzo fajne dni,ale ostatnio odnoszę wrażenie osoby trędowatej :/ czas....
Ale dziękuję za pomoc:*:* i radę...pozachodziesłońca
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-04, 23:38   

Hmmm.. czy Ludzie wg. Was .życie na szkole się konczy?
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Inka.S  

User


Do³±czy³a: 05 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 10:09   

czÅ‚owiek nalefka napisa³/a:

Jestem założycielem tego tematu więc powinienem tu coś napisać raz na jakiś czas.
No więc dalej się uśmiecha i jest często dostępna na GG. Tylko potrzebuje jakiś konkretnych tematów. Ja mógłbym dużo rozmawiać o wojsku a to nie interesuje dziewczyn. Jakieś przykłady proszę :oops:

[ Dodano: 2008-11-18, 09:48 ]
Podbijam.



Konkretnie? No to poproś żeby Ci jakąś książkę albo film poleciła. Dowiesz się w ten sposób czegoś o niej i będzie zaczątek do rozmowy.
_________________
sukienka
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-05, 14:51   

Inka.S napisa³/a:

człowiek nalefka napisał/a:
Jestem założycielem tego tematu więc powinienem tu coś napisać raz na jakiś czas.
No więc dalej się uśmiecha i jest często dostępna na GG. Tylko potrzebuje jakiś konkretnych tematów. Ja mógłbym dużo rozmawiać o wojsku a to nie interesuje dziewczyn. Jakieś przykłady proszę :oops:

[ Dodano: 2008-11-18, 09:48 ]
Podbijam.


Konkretnie? No to poproś żeby Ci jakąś książkę albo film poleciła. Dowiesz się w ten sposób czegoś o niej i będzie zaczątek do rozmowy.

Oczywiście na tym nie koncz tylko pogłębiaj temat albo ciągnij albo przyczepiaj się do czegoś by rozmowa nie była "pusta" lecz wymianą poglądów
_________________
JakbyNikt LoVV
 

PoZachodzieSÅ‚oÅ„ca  

User



Wiek: 45

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 16:24   

ComaDim napisa³/a:

dziękuję za pomoc:*:* i radę...pozachodziesłońca


Nie ma problemu ;)
 

Nex  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 34

Do³±czy³: 05 Gru 2008

Sk±d: Przemy¶l

   

Wys³any: 2008-12-05, 16:45   

A mi się wydaje że skoro masz taki problem z kontaktem (nieśmiałość), to powinieneś trochę odczekać tzn. dalej się z nią "kolegować" i poczekać aż w końcu nabierzesz pewności siebie.
Czym dłużej będziecie się znać, tym łatwiej będzie ci z nią rozmawiać, nie będziesz się zastanawiał czy jeżeli coś powiesz to czy nie będzie to głupie :-P
W końcu czy będziesz tego chciał, czy nie, to i tak się dowiesz czy ona się w tobie zakochała, czy nie.
Ale to tylko moje skromne zdanie ;-)
_________________
Masz jakiÅ› Problem, lub pytanie?
Zapraszam
www.pomocne.fora.pl
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 18:52   

czÅ‚owiek nalefka napisa³/a:

Cytat:
Sory ale jak dla mnie trzeba być na prawde tępym żeby nie móc wymyśleć jakiś tematów do rozmowy z dziewczyną.
Powiem wręcz,że każdy jest dobry byleby się go dobrze rozkręciło.

Dla mnie to też dziwne ale nie wiem czy wiesz, ale ja nie znam tej dziewczyny więc nie mogę pogadać z nią np że jakiś Wojtek coś tam, coś tam albo u tej a tej jest impreza.
A takich suchych tematów typu jakiej muzyki słuchasz boję się rozpoczynać bo mam wrażenie że jej to nie obchodzi? Rozumiecie w czym sęk?

człowiek nalefka, no tak, ale to raczej jest jedyny sposób żeby to jakoś ogarnąć.
Rozumiem że się boisz, ale jeśli ona sobie pomyśli, że ty się nią interesujesz to raczej nie będzie ważne o czym gadacie.
AlePoZachodzieSłońca, podsunęła mi pewien pomysł, abyś zwrócił się do niej z jakąś prośbą, obojętnie co to będzie, a potem powinno samo polecieć.

np. żeby cipozyczyła jakąś książke
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 20:01   

Będę próbował 8-) A powiedzcie czy to normalne że w szkole zyga do mnie :mrgreen: (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ale na GG pierwsza nie zagada? Co prawda te rozmowy jak na razie można zliczyć na palcach jednej ręki no ale czy ona się jeszcze może nie poznała?
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-05, 20:11   

A dlaczego to ona ma zaczynać rozmowę?? Ty nie możesz? Po za tym może nie chce się narzucać, widząc, że ty nie piszesz. Może myśli, że ci nie zależy.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com