Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hanteza  

User


ImiÄ™: Konrad

Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 09:28   Jak radzić sobie ze stresem?

Witam ponownie.


Przed każdym wyjściem z domu, czy to do banku, czy na rozmowę kwalifikacyjną strasznie się stresuje. Nie wiem czego się boję, próbuje się jakoś uspokoić słuchając muzyki ale to nie pomaga. Mam przez cały dzień złe samopoczucie. Jak wy radzicie sobie ze stresem? Mam zacząć brać tabletki czy może udać się do psychologa? Może ktoś mieszka we Wrocławiu i mógłby mi kogoś polecić?
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 09:34   

hej :)
herbatka z melisy działa uspokajająco
tabletki uspokajające, które są dostępne w aptekach są własnie ziołowe i pewnie większość z nich zawiera melise :)
mi pomaga guma do żucia :P

ale stresujesz sie przed każdym wyjściem z domu? nawet do sklepu czy cos? bo jeśli to jest aż w takim stopniu zaawansowane to chyba powinnaś udać sie do lekarza
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-01, 09:40   

trawÄ… pale stresy!
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-01, 09:48   

viphouse napisa³/a:

trawÄ… pale stresy!


SÅ‚uchasz ZDR ? :)
a co do kolegi, to jeśli masz taką sytuację przed każdym wyjściem do sklepu, banku, itd, to jak najszybciej idź do lekarza. Może być to fobia społeczna. I jeśli nic nie zrobisz z tym teraz, to to się bardziej pogłębi
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 09:56   

kup sobie lecytyne Walmark 17 zł 100 tabletek uspokaja.
 

Hanteza  

User


ImiÄ™: Konrad

Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 10:00   

tak, to raczej fobia, za każdym razem jak wychodzę tak mam, mam udać się do psychologa? Poza tym brak mi pewności siebie, ostatnio dziewczynę miałem 3 lata temu.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-01, 10:05   

Hanteza napisa³/a:

tak, to raczej fobia, za każdym razem jak wychodzę tak mam, mam udać się do psychologa? Poza tym brak mi pewności siebie, ostatnio dziewczynę miałem 3 lata temu.


Tak. Idź do psychologa i to jak najszybciej.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Hanteza  

User


ImiÄ™: Konrad

Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 10:29   

tak, już dzisiaj wstępnie się umówiłem. dzięki wszystkim
 

Milusia2

User


Do³±czy³: 24 Wrz 2018

   

Wys³any: 2018-11-16, 20:42   

Stres moze byc niezwykle szkodliwy dla naszego zdrowia. Dlugotrwaly moze przyczynic sie nawet do powstania depresji i innych problemow. Dlatego ja bym wybrala sie do psychologa ,tak profilaktycznie. W Nowym Modlinie dziala osrodek prywatny Medox http://medox.org.pl/ , do ktorego warto sie wybrac.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com