Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kazamate

User


Doł±czył: 22 Wrz 2020

   

Wysłany: 2021-03-02, 09:28   Jak robicie sobie manicure

Powiedzcie mi proszę coś o swoim manicure jaki wykonujecie i czemu jesteście przy tej metodzie. Może dowiem się przy okazji czy moje obawy dotyczące hybryd są słusznie i wkoncu ktoś mnie do nich przekona W ofercie większości salonów w moim mieście są tylko one a ja mam jakieś dziwne uprzedzenia do nich że dostanę jakiegoś uczulenia albo będą odpadać bo mam bardzo cienką i z natury kiepskiej jakości płytkę paznokcia czy to że zostanie ona jeszcze bardziej zniszczona lub przesuszona bo jak raz bym zrobiła to bym chciała już dana metodę kontynuować. Ze względu na kiepski stan moich pazurków chciałam zrobić sobie manicure tytanowy ale jest on zdecydowanie droższy dlatego zastanawiam się czy w moim przypadku warto dołożyć trochę grosza i jednak pójść na tytanowe czy może hybryda nie taka straszna a to co wyżej napisałam to głupoty wyssane z palca. Myślałam też nad żelami bo słyszałam że nie wpływają tak źle na pazury jak sama hybryda i są trwalsze natomiast jak już jest przedłużanie w ofercie to są to akrylozele a na ich temat wiem tylko tyle że są podobno mocniejsze od klasycznych żeli ale za to łatwiej o uszkodzenia paznokcia. Jak to jest z tym wszystkim? Doradźcie mi coś proszę
 

dariazaw

User



ImiÄ™: dariazaw

Doł±czył: 13 Lut 2020

   

Wysłany: 2021-03-02, 11:57   

Sama hybryda czy żel nie niszczy paznokci, jedynie nieumiejętne zakładanie czy przygotowywanie płytki może to zrobić. Nie widzę większych uszkodzeń przy akrylożelach niż po żelu, wręcz lepiej mi się trzyma a mam liche paznokcie. Jesli chodzi o trwałość itp to grunt to odpowiednie przygotowanie płytki, no i budowa. A uczulenie jest losową i indywidualną sprawa, ale to na wszystko, nie tylko hybrydę ;)
Jesli chciałabyś sprobować samodzielnego robienia sobie paznokci, polecam Provocater, mają bardzo dobrej jakości hybrydy:
https://provocater.pl/primer-do-paznokci-7ml
Na stronie skompletujesz wszystko co jest Ci potrzebne do robienia paznokci.
 

taktak25

User


Doł±czył: 05 Maj 2019

   

Wysłany: 2021-03-03, 05:10   

Ja chodze do kosmetyczki. Kiedys robilem sobie sam i srednio mi to wychodzilo.
 

kiksa15

User


Doł±czył: 25 Kwi 2021

   

Wysłany: 2021-04-25, 14:14   

Chodzilam do kosmetyczki ale przez obostrzenia nauczylam sie sama sie robic manucure.Zaopatrzylam sie w sprzet na notino i dobrej jakosci lakiery. Nawet mi to wychodzi.
 

  

Anie1281

User


Doł±czył: 23 Kwi 2021

   

Wysłany: 2021-04-27, 12:21   

ja do kosmetyczki chodze. rozleniwilam sie
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com