Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-04-06, 10:18   Jak rozbić buty?

Kupiłam air maxy. Niby miały być wygodne (tak, są wygodne i mięciutkie, ale!), ale po pierwszym noszeniu obtarły mnie prawie do krwi na wysokości pięty, tu gdzie jest ta wyższa tylna część buta. Podobno mają się rozejść i jest już ciut lepiej, ale... Czy są jakieś domowe sposoby na "rozbicie buta"? Czy muszę się męczyć i już zawsze będę musiała chodzić z plastrami na stopach chcąc chodzić w tych butach?
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-04-06, 11:56   

Ciekawe. Pomijając, że sobie nie wyobrażam mokrych skarpetek na nogi naciągnąć, ale jeśli to skuteczne, to nawet bym się poświęciła :mrgreen:
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-04-12, 10:22   

O. dzięki, może dziś spróbuję :mrgreen:

[ Dodano: 2018-04-26, 09:46 ]
Podbijając swój temat ;) może komuś to pomoże, ale ostatecznie udało się i już w butkach śmigam. Kupiłam spray rozciągający, spryskałam parę razy buty i chodziłam w nich takich wilgotnych w dwóch parach grubych skarpetek :mrgreen: ale pomogło. Teraz wygodniejszych butów nie mam, więc jak coś, to polecam ten sposób ;)
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-04-26, 14:58   

Cytat:



Miejsca w których obuwie ciśnie należy zmoczyć denaturatem,pomoże,lub udać się do szewca on rozbije na kozidłach.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

kasama

User


Doł±czył: 29 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-04-29, 15:27   

ja dawniej jak nie moglem wlozyc swoich ulubionych butów to maczałem w benzynie :D
_________________
~~ SPAMER!! ~~
~~ Pomóż nam ich wyeliminować! Zgłoś ten post do moderatora! ~~
 

mĹ‚oda91  

User



Doł±czyła: 04 Lut 2015

   

Wysłany: 2018-06-16, 21:31   

Namoczyć wodą, włożyć wilgotne gazety - może się uda ;) Poza tym, jeszcze można wyciągnąć wkładkę, to zawsze jakiś tam mały krok do przodu. Nie warto chodzić w za małych butach, bo po prostu szkoda nóg - wymień na większe ;)
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-06-25, 12:20   

Na szczęście udało mi się buty rozbić. One nie były za małe, po prostu tak mają, że muszą się rozejść, dopasować do stopy, a mnie wszystko właściwie obciera :niepewny: i wolałam nie czekać, tylko od razu mieć zdatne do chodzenia buty :D

z wilgotnymi gazetami nie próbowałam, ale zapamiętam na przyszłość, gdybym znów potrzebowała rozciągnąć buty :D
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com