Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

lm19  

User


ImiÄ™: Roksana

Wiek: 21

Doł±czyła: 28 Gru 2018

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2018-12-28, 01:36   Jak rozkochać w sobie kochanka?

Mam 16 lat, jakiś czas temu zakochałam się w 19-letnim chłopaku z którym jestem w relacji fwb. Nie wiem jak go w sobie rozkochać a chciałabym być z nim w związku. Mimo, że jesteśmy w relacji friends with benefits to normalnego seksu jeszcze nie uprawialiśmy. On zawsze się o mnie martwi i troszczy. Potrafi przegadać ze mną cały dzień a nawet przez półtorej godziny dyskutować ze mną, żebym np. przestała palić, bo on się martwi o moje płuca. Co mogę zrobić, żeby on jednak zdecydował się być ze mną w normalnym związku a nie w relacji przyjaciół z korzyściami? Jak go poderwać?
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-12-28, 12:13   

JeĹĽeli jest z tobÄ… w takiej relacji i w siÄ™ tobÄ… interesuje itd itd i nic nie bierze w zamian to skÄ…d wiesz ĹĽe nie jest zakochany ?
MoĹĽe jest skÄ…d wiesz. Naajlepiej to po prostu z nim pogadaj.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-12-28, 13:18   

No nie wiem, tak się troszczy i martwi, ale benefity to z chęcią
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-12-28, 13:50   

Dziewczyno, jeżeli chcesz być z nim w relacji to mu to powiedz i ustal jakieś granice. Nie byłoby problemu, gdyby dla obojga z was "to był tylko sex", ale skoro przyznajesz, że darzysz, go jakimiś uczuciami, to pozostając w takiej relacji narażasz, przede wszystkim siebie, na ogromne zranienie. Dajesz z siebie wszystko, a on nie daje nic. Jeżeli chłopak ma "benefity" bez konieczności żadnego zaangażowania, to po cholerę ma się zobowiązywać? Jeśli mu się znudzisz, to poszuka sobie następnej, a Ciebie odstawi bez najmniejszych wyrzutów sumienia.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com