Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

marjanoo

User


Do³±czy³: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-15, 22:55   Jak siÄ™ dowiedzieć, czy dziewczyna siÄ™ we mnie podkochuje.

Aby łatwiej Wam było zrozumieć moją sytuację, przytoczę moją historię. Pewnego razu napisałem do pewnej dziewczyny z mojej szkoły - Magdy na n-k. Zaczęliśmy ze sobą pisać, po pewnym czasie zaczęliśmy się spotykać, jednak po miesiącu ona stwierdziła, że to nie to. Bardzo to przeżywałem. Po paru dniach napisała do mnie jej najlepsza przyjaciółka od 1 klasy podstawówki - Sylwia. Fajnie się nam pisało. Ale nie zachowywała się jak jej przyjaciółka. Mówiła o niej że nie wie czego chce, że nie byłem pierwszym, z którym się rozeszła w ten sposób. Niby miała rację, ale czy tak zachowuje się przyjaciółka? Czułem jakby miała w tym interes, jakby nie chciała, żebym był z Magdą. Jednak po jakimś czasie powiedziała, że nie może ze mną pisać, bo głupio jej przed Magdą. Niedługo potem Magda postanowiła, że chce spróbować jeszcze raz, a że byłem zakochany do szaleństwa, to nawet jak mi wyrządziła krzywdę, to witałem ją z otwartymi ramionami. Niestety, nie potrafiliśmy się dogadać. Magda nie miała czasu się ze mną spotykać, i dalej nie wiedziałem na czym stoję - bardzo nie komfortowa sytuacja. Postanowiliśmy, że to nie ma sensu. Gdy mi było źle, zacząłem pisać z Sylwią. Ona mi powiedziała, że od razu wiedziała, że nie uda mi się z Magdą, bo to, bo tamto i że niby nie mówi mi tego, bo chce coś ze mną, tylko chciała żebym wiedział co ona o tym myśli. I znowu przestaliśmy pisać ze sobą, z tego samego powodu co wcześniej. Chciałbym się dowiedzieć, czy Sylwia się we mnie podkochuje, tylko jakimś sposobem, bo na pewno mi się nie przyzna gdy zapytam wprost, sama też mi nie powie, bo jest przyjaciółką Magdy. Chciałbym spróbować z Sylwią, tylko nie chcę burzyć ich przyjaźni, bo jestem pewien, że Sylwia miałaby z tego powodu nieprzyjemności ze strony Magdy. Do tego nie jestem pewien, czy miałbym szanse. Może mi ktoś pomoże, jak się dowiedzieć? Tylko z góry mówię, że chcę wyciągnąć info od niej samej.
 

PakaZapaka  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-16, 18:29   

Jak jedna przyjaciółka mówi na drugą to przeważnie jednak chodzi o faceta:P Bo nawet jeśli się pokłóciły to się nie gada na przyjaciółkę, czasami coś się powie, ale na pewno nie jakiemuś dalekiemu koledze... Skoro Cię ostrzegała przed nią to jej na Tobie zależy, bo jeśli nie to czemu by to robiła?? Po co chciałaby zaszkodzić przyjaciółce?? Spytaj się jej wprost, czy coś do Ciebie czuje, tylko nie przez smsy, gg, ani inne komunikatory... Jeśli powie "tak", będziesz w 7 niebie, a jak "nie" to będzie smutek, jednakże będziesz wiedział, że ciągnięcie tego dalej nie ma sensu:)
_________________
PakaZapaka
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-01-19, 20:07   

PakaZapaka napisa³/a:

Jak jedna przyjaciółka mówi na drugą to przeważnie jednak chodzi o faceta:P Bo nawet jeśli się pokłóciły to się nie gada na przyjaciółkę, czasami coś się powie, ale na pewno nie jakiemuś dalekiemu koledze... Skoro Cię ostrzegała przed nią to jej na Tobie zależy, bo jeśli nie to czemu by to robiła?? Po co chciałaby zaszkodzić przyjaciółce?? Spytaj się jej wprost, czy coś do Ciebie czuje, tylko nie przez smsy, gg, ani inne komunikatory... Jeśli powie "tak", będziesz w 7 niebie, a jak "nie" to będzie smutek, jednakże będziesz wiedział, że ciągnięcie tego dalej nie ma sensu:)



zgadzam siÄ™ :-)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

fantasmagoria  

User



ImiÄ™: Nadzieja

Do³±czy³a: 19 Sty 2009

Sk±d: mam wiedzieæ?

   

Wys³any: 2009-01-20, 16:36   Re: Jak siÄ™ dowiedzieć, czy dziewczyna siÄ™ we mnie podkochuj

marjanoo napisa³/a:

Chciałbym się dowiedzieć, czy Sylwia się we mnie podkochuje, tylko jakimś sposobem, bo na pewno mi się nie przyzna gdy zapytam wprost, sama też mi nie powie, bo jest przyjaciółką Magdy.



więc zapytanie wsprost odpada... ale to skomplikowana sytuacja i chyba w żaden inny sposób nie będziesz się mógł dowiedziec jak jest...

Sylwia mogła pisać bo naparwdę coś do Ciebie czuje, albo ma jakis spisek z Magdą (dziewczyny -zwłaszcza przyjaciółki tak robią czasami) ale jeszcze nie wiem na czym on miałby polegać. xD
_________________
Wymyśliła sobie, że będzie tak cholernie szczęsliwa!
 

marjanoo

User


Do³±czy³: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 21:06   

chciałem oświadczyć, że sprawa nieaktualna, do żadnej z nich się nie odzywam, żadna nie chce ze mną gadać, a Sylwia jedynie prosi, żebym nie wciągał jej w rozmowę. Reasumując olewam je, nie wiedzą co tracą, a jak się już dowiedzą, to będzie za późno - tego kwiata to pół świata, ale znowu 3/4 ch**a warte
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com