Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Jakobson  

User

Rock Lee



Imię: Jakub

Wiek: 27

Doczy: 06 Lut 2017

Skd: Mazury

   

Wysany: 2017-06-27, 14:07   Jak się ubierać do klubu ?

Siemanko

Jak powinien ubierać się do klubu 20 latek ? Jestem w tym zielony, bo tak naprawdę nigdy tam nie chodziłem w czasach licealnych i nie wiem jak powinienem się ubierać. Bardzo ważna jest dla mnie opinia dziewczyn, ponieważ myślę o was jak o MENTORACH ubierania się :padam: . Jestem dość niski (170), a czytałem artykuły aby dla takich mężczyzn ubrania były mocno dopasowane (rurek nie założę za nic, może coś dopasowanego ale nie obcisłego ?). No i właśnie jestem dosyć dobrze zbudowany; szerokie bary, duże bicki, uda itd. Jest jeszcze taki problem że mam twarz jak 15 latek i nie wiem czy jak nie założę czegoś zbyt męskiego to będę wyglądał śmiesznie...

Problem jest też taki, że sieciówki robią ubrania dla mężczyzn wzrost 185+, więc dużo rzeczy jest po prostu za długich albo za luźnych (no a przecież ma być dopasowane).

Jak myślicie ? Do studenckiego klubu powinno iść się ubranym bardziej na sportowo, czy elegancko ?

Co myślicie o tym sklepie i koszulach https://sklep.marconi.com.pl/20-koszule-meskie-z-krotkim-rekawem
Spodnie pewnie najlepiej jeansy ? Koszule lepiej schować w spodnie czy trzymać na wierzchu? Buty sportowe czy eleganckie ?

Prace mam, idę w tym roku na studia i chciałbym wreszcie poznać jakąś dziewczynę :-P

Pozdrawiam i liczę na poważne odpowiedzi. "Ubraniowo" to ja chyba upośledzony jestem :zalamany: .
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-06-27, 17:39   

Jakobson napisa/a:

Jak powinien ubierać się do klubu 20 latek ?



To zależy.
Jak mniemam chodzi tu o obecną porę roku?
Zwykle mężczyźni z tego, co zauważyłam ubierają dżinsy i jakąś koszulę, ew. koszulkę w złym guście.
Moim zdaniem należy dać się zauważyć, wobec czego, powinieneś ubrać się bardziej stylowo, co oznaczałoby na przykład taki zestaw:
jasne spodnie, mogą być białe albo kremowe, do tego biała koszula, koszulę lepiej jest włożyć w spodnie, choć to uzależnione jest także od jej fasonu. Kiedy wkładasz do spodni, to zawsze konieczny jest pasek. Przydałaby się także jakaś ładna szara marynarka. Buty oczywiście eleganckie.
Jest obecnie bardzo wiele sklepów w męskimi ubraniami, gdzie praktycznie w sklepie robią przeróbki dopasowując do klienta, także nie ma problemu, wystarczy udać się do sklepów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-06-27, 18:56   

Jakobson napisa/a:

No i właśnie jestem dosyć dobrze zbudowany; szerokie bary, duże bicki, uda itd. Jest jeszcze taki problem że mam twarz jak 15 latek i nie wiem czy jak nie założę czegoś zbyt męskiego to będę wyglądał śmiesznie...


To masz dobrą budowę - czego nie ubierzesz, będzie dobre na szerokość lub zbyt obcisłe. Nie będziesz wyglądał jak wieszak :P

DeSade napisa/a:

Buty oczywiście eleganckie.


Koniakowe powinny do takiego zestawu pasować.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Jakobson  

User

Rock Lee



Imię: Jakub

Wiek: 27

Doczy: 06 Lut 2017

Skd: Mazury

   

Wysany: 2017-06-27, 21:06   

Dziękuje wam, ale czy takie jasne kolory nie powinny nosić osoby z ciemniejszą karnacją ? Ja mam bardzo jasny typ skóry, piegi (dziwne, że nie jestem rudy w takiej kompozycji). Bardzo słabo się opalam...

Rozumiem, że ciemne kokory nosi większość bywalców klubów i jest to oklepane :-/ ?
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-06-27, 21:21   

Jakobson napisa/a:

Dziękuje wam, ale czy takie jasne kolory nie powinny nosić osoby z ciemniejszą karnacją ?



Nie.

Jakobson napisa/a:

Rozumiem, że ciemne kokory nosi większość bywalców klubów i jest to oklepane



Owszem. Mężczyzna dobrze wyglądać może tylko w kolorach jasnych i ciemnych. Przy czym najlepiej jeśli cały stój jest kolorystycznie podobny.
Dlatego zimą polecam czerń, a latem biel.
Nie radzę natomiast kolorów, chociaż można, ale tu już potrzeba dużego wyczucia stylu i smaku, czego zwykle brak.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeepBlueSoul96  

User

Zwariowana Kicia


Imię: Asia

Wiek: 28

Doczya: 28 Cze 2017

Skd: Rumia

   

Wysany: 2017-06-28, 22:33   

Wiele zależy od tego do jakiego typu klubu masz zamiar się wybrać. Jeśli w klubie są specjalnie światła, które tworzą kolory na białych ubraniach to wiadomo, że najlepszy zestawieniem będą jasne jeansowe spodnie, biała dopasowana koszulka i na to ewn biała koszula w bardziej eleganskim stylu, plus w miare eleganckie buty. Masz dobą budowę ciała, więc dopasowane koszulki będą Ci pasować, bo idealnie podkreślą szerokie bary i ogólnie mięśnie, a wiadomo, kobiety zwracają na to uwagę. Przede wszystkim warto wpierw zdecydować do jakiego klubu idziesz i na kilka dni przed planowanym wyjściem zajść w jego okolice i zobaczyć jak mniej więcej ubrani są jego bywalcy, dzięki temu będziesz mógł się inspirować.
 

Jakobson  

User

Rock Lee



Imię: Jakub

Wiek: 27

Doczy: 06 Lut 2017

Skd: Mazury

   

Wysany: 2017-07-01, 15:54   

Cytat:

Wiele zależy od tego do jakiego typu klubu masz zamiar się wybrać



Klub studencki, ale nie tylko bo może być pusty.

Cytat:

biała dopasowana koszulka i na to ewn biała koszula w bardziej eleganskim stylu, plus w miare eleganckie buty. Masz dobą budowę ciała, więc dopasowane koszulki będą Ci pasować, bo idealnie podkreślą szerokie bary i ogólnie mięśnie, a wiadomo, kobiety zwracają na to uwagę



A gdyby koszula była lekko szara ? Oczywiście z krótkim rękawkiem :)


Cytat:

Przede wszystkim warto wpierw zdecydować do jakiego klubu idziesz i na kilka dni przed planowanym wyjściem zajść w jego okolice i zobaczyć jak mniej więcej ubrani są jego bywalcy, dzięki temu będziesz mógł się inspirować.



To taki wydaje mi się bezpieczny pomysł. Insporując się innymi wyróżniać się nię będę, ale z drugiej strony nie będę odbiegał od standardów. Dziękuje za twoją pomoc :-) .

[ Dodano: 2017-07-01, 15:57 ]
Co człowiek to inny pomysł gust :mrgreen:

Szkoda, że mam wredną siostre. Mogłaby pomóc czasem :[
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-07-01, 19:02   

Jakobson napisa/a:

A gdyby koszula była lekko szara ? Oczywiście z krótkim rękawkiem :)


Serio z krótkim? Dla mnie to obciach.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

motylkowa

User


Doczy: 08 Gru 2017

   

Wysany: 2017-12-29, 11:29   

Często stawiam na prostą stylizację i szaleję w dodatkami. Bardzo podobają mi się oryginalne naszyjniki i udało mi się zamówić długi, srebrny na https://~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~/naszyjniki-44 Wybieram się w nim na sylwestra i wiem, że zrobi ogromne wrażenie na moich koleżankach
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com