Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

gosia34_95  

User

kosia3


ImiÄ™: Gosia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 24 Kwi 2010

Sk±d: Dobra

   

Wys³any: 2010-07-02, 18:14   Jak siÄ™ ubierać tanio i modnie?

Lubię trampki w bardzo wyrazistych kolorach, jak np. żółty, pomarańczowy, zielony. Jednak jeśli chodzi o ciuchy - zero wyrazistego stylu. Nie wiem co jest teraz na topie (oczywiście odpowiedniego do mojego wieku - 15 lat) Chciałabym zostać zauważona przez dziewczyny z miasta, gdyż ja mieszkam na wsi i nie mam tylu pieniędzy co tamte dziewczyny. Niedługo jadę z mamą na zakupy, ale i tak wiem, że wiele rzeczy nie dostanę. Powód już znacie - brak funduszy. Proszę, poradźcie jakie kupić ciuchy, aby być modną, ale takie, aby były tanie.
Prosze o o linki z ciuchami :D
_________________
kosia3
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-02, 18:18   

polataj bo blogach szafiarek, a najtaniej i najmodniej ubierzesz sie w najzwyklejszych ciupeksach. naprawde można fajne ciuchy znaleźć i to bardzo dobrych marek.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-07-02, 18:28   

gosia34_95 napisa³/a:

Chciałabym zostać zauważona przez dziewczyny z miasta, gdyż ja mieszkam na wsi i nie mam tylu pieniędzy co tamte dziewczyny.


Naprawdę nie trzeba mieć dużo kasy, żeby ubierać się modnie.
Tak jak już pisała Lena, możesz polatać po ciucholandach, bo to żaden wstyd ani ujma. Trzeba tylko umieć szukać. Ostatnio moja Przyjaciółka kupiła sobie cudowną mini za 3 złote. :-D

Baw się kolorami i fasonami, uważaj tylko, żeby nie przesadzić i nie przebrać się niechcący za uliczne Wielkie Indywiduum, które na siłę chce zostać zauważone poprzez swoje śmieszne odzienie ;) .
Piszesz, że lubisz trampki - i fajnie, bardzo wygodne człapaki nie do zdarcia, a za dychę. Czasem też niegłupie ciuchy można znaleźć w szafie Mamy, coś o tym wiem. ;)

Możesz też poskakać po wyprzedażach czy posiedzieć na przykład na mojeciuchy.pl
¯yczę powodzenia, na pewno znajdziesz coś fajnego. :)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Ostatnio zmieniony przez Marcheline 2010-07-02, 19:10, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-02, 19:09   

Marcheline napisa³/a:

Czasem też niegłupie ciuchy można znaleźć w szafie Mamy, coś o tym wiem.


Też coś o tym wiem. ;D
£ażenie po ciucholanadach naprawdę nie jest ujmą! Można wychaczyć mtam takie ubrania, że mózg siada. Ja mam już takie znajomości, że panie tam pracujące zostawiają mi co ciekawsze kąski. A z kumpelami łażenie po "szmatach" jest formą relaksu. to dopiero wyzwanie znaleźć perełkę!
Teraz modne są motywy kwiatowe. Do tego zwiewne sukienki i krótkie i długie.
Jeśli masz fajne nogi to szorty i jakaś wymyślna bluzeczka np. bez pleców. Ogólnie jeśli nie masz kasy kup kilka ciuchów, które możesz fajnie łączyć. Np. szorty, rozpinany sweterek,jakaś sukienka.
Ostatnio widziałam dziewczynę która na sukienkę założyła koszule i związała ją na talii to wyglądało fajnie i oryginalnie dość.
Ogólnie moda letnia chyba jest podobna każdego lata. ;D
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-02, 19:12   

Marlen napisa³/a:

Jeśli masz fajne nogi to szorty i jakaś wymyślna bluzeczka np. bez pleców. Ogólnie jeśli nie masz kasy kup kilka ciuchów, które możesz fajnie łączyć. Np. szorty, rozpinany sweterek,jakaś sukienka.

i w tonacjach kolorystycznych podobnych zeby dalo sie zrobic z tego wiele zestawow.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

McJohn  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-02, 19:13   

Tanio i modnie tylko w lumpach ;)
_________________
"błąd jest przywilejem filozofów.Tylko glupcy nie mylą sie nigdy"

Sokrates
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-02, 20:03   

Wcale nie lumpy :]
Możesz sobie 'polatać' po firmowych sklepach House czy Cropp, teraz takie wyprzedaże są :hyhy:
ja we wtorek dorwałem 2 zaje******* koszulki w cenie 20zł, a wcześniejsza cena to 50zł :-D
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-02, 20:19   

nuneczek10 napisa³/a:

Wcale nie lumpy


dlaczego nie? lumpeksy to najlepsze co człowiek wymyślił! ;>

przeceny też, chociaż aż takich cen jak w lumpach to się nie znajdzie, chyba, nie wiem, nie bywam, ale jeśli już jedziesz na zakupy, to będziesz widzieć. zainwestuj w kilka fajnych koszulek, ubrania takie, które będą pasować do tego, co już masz, żeby dalo się je połączyć na wiele sposobów. i nie leć w ilość, ale w jakość- bo to ci się potem zwróci.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-02, 20:56   

Na targowiskach są ceny porównywalne do różnych sklepów. Pewien sklep markowy C&A ma fajne i tanie ciuchy, naprawdę. Poza tym np. u mnie na targu jest tego mnóstwo i tanio. Wszędzie się coś znajdzie na każdą kieszeń. Bluzki od 20-30 złotych średnio i są dobre i trwałe, w końcu jakość najważniejsza. W lumpach są tańsze ofc. Albo, jeśli się tym zbytnio nie przejmujesz, to idź do sklepu z chińskimi ciuchami.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-02, 21:01   

gosia34_95, oczywiście doskonałą rozrywkę,zwłaszcza w Twoim wieku,powinno być buszowanie po lumpeksach i przerabianie ciuchów.Przede wszystkim ,jeśli nie masz zbyt dużych funduszy,bazuj na wyrazistych dodatkach:paskach,torebkach,gadżetach.Urozmaicą one nawet najprostsze fasony.
Wspomniałaś,że lubisz kolorowe trampki.W letniej kolekcji Reserved możesz je znaleźć,wydaje mi się,że w dość przystępnej cenie : http://reserved.com/#/en/...oduct/2/M9051_3 są jeszcze turkusowe i czerwone :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

irytacja

User



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³: 08 Cze 2010

Sk±d: ty to wiesz?

   

Wys³any: 2010-07-03, 16:56   

LUMPY !! *___* Radze rano sie przejść. Uwaga! uzalezniają. xDD
Jezeli chodzi o rynek, to nie jest tak super tanio. Wolę sie już przejsć do housa czy jakiegoś sklepu i mam te same ceny (albo taniej) bo teraz są wyprzedaże.

slow napisa³/a:

Wspomniałaś,że lubisz kolorowe trampki.W letniej kolekcji Reserved możesz je znaleźć,wydaje mi się,że w dość przystępnej cenie : http://reserved.com/#/en/...oduct/2/M9051_3 są jeszcze turkusowe i czerwone :-)


W daichannie, zaczyna się promocja 50% taniej, ja wyłowiłam sandałki na koturnie, z 70 na 35. Trampki niektóre były po 20 zł. Wiec polecam. ;3
_________________
Jęczy, płacze w kominie
Ten, co mu "Nikt" na imiÄ™
Ktoś jest zły, ktoś ma dosyć
A Nikt płacze po nocy
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-03, 17:30   

Zgadzam sie z szanownymi Przedmowcami, lumpy to jest to! Jak jestem w Krakowie, to sobie zwykle robie rundke i zawsze cos fajnego kupie, ostatnio skorzana kurtke za 2 zl. :-) Lubie tam chodzic, bo czesti bywaja rzeczy oryginalne, a w sklepach -sztampa.
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-03, 18:08   

sheilven napisa³/a:

dlaczego nie? lumpeksy to najlepsze co człowiek wymyślił! ;>


wszyscy pisali, że lumpy, to chciałem być oryginalny i pokazać, że w podobnej cenie można się ubrać w markowym sklepie :-)
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-03, 18:39   

Na odp z tematu: twierdzę, że moda z tanim nie idzie w parze. Ja tam wolę chodzić po przecenach w 'markowych' sklepach i zaleźć coś fajnego i tańszego niż pierwotna cena, niż po lumpexach. W lumpach to przeważnie nietrwałe dziadostwo używane jest a ja nie potrzebuję zaśmiecać sobie szafy nawet za te 2 zł.

Ale buszujcie sobie^^ każdemu się podoba co innego.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-03, 19:05   

Klaudia121121 napisa³/a:

W lumpach to przeważnie nietrwałe dziadostwo używane jest a ja nie potrzebuję zaśmiecać sobie szafy nawet za te 2 zł.


mieszkasz chyba na końcu świata albo do gównianych lumpeksów chodzisz.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com