Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-26, 09:28   

Na randce to już na pewno nie jak Kopciuszek dziewczyny ;)
 

Oolgga

User

Oolgga


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-29, 13:58   

Normalnie ale buty na obcasie ;-)
_________________
BelArt
 

mulan

User


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-29, 15:08   

Ubierz się normalnie, na luzie. Niektórzy faceci nie lubia jak laski się stroją jak na jakąś galę :) Poza tym zrób sobie ładny makijaż - na YT jest mnóstwo filmików z makijażami na randki :) Mogą ci się przydać profesjonalne pędzle do konturowania np Hakuro - http://puderek.com.pl/25_hakuro lub Nanshy. Ja zawsze na randkę robię pełen makijaż. Strój nie jest dla mnie tak ważny jak makijaż.
 

paula.rozman

User



Do³±czy³: 13 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-17, 19:46   

Na randkę najlepiej ubrać się tak jak lubisz i w to w czym się najlepiej czujesz. Pomysłów jest mnóstwo wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz, czy jest to styl sportowy, elegancki czy luźny. Inspiracji możesz szukać oczywiście w internecie,jest mnóstwo ciekawych stylizacji i może okazać się że większą cześć z nich uzyskasz korzystając tylko i wyłącznie z tego co masz w swojej szafie. A jeżeli nie to ostatnio wpadła mi w oko świetna hurtownia odzieżowa hurtownia odzieżowa można się tutaj obkupić za naprawdę niewielkie pieniądze
 

leona

User


Do³±czy³: 17 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-18, 18:33   

Wiesz co sporo zależy od tego czy to jest Twoja pierwsza randka czy kolejna. Zwykle człowiek jakoś bardziej spina się na te pierwsze randki, bo chce sprawić niesamowicie dobre wrażenie. A już zwłaszcza w takiej sytuacji jeśli np. umawiasz się z kimś przez internet/portal randkowy/facebooka lub przez znajomych. Najlepiej jeśli ubierzesz się swobodnie (oczywiście bez przesady wyciągnięty dres odpada) załóż ulubione spodnie lub jeśli lubisz nosić to spódnicę, do tego dołącz bluzkę, która lubisz zakładać. Liczy się to, żebyś czuła się komfortowo w tych ubraniach.
 

martamaszczyk  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 11:31   

ubieram zawsze to, w czym mi jest wygodnie ;) rurki, jakaÅ› Å‚adna bluzeczka i sweterek. do tego jakieÅ› fajne dodatki i heja :)
_________________
Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś...
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-06, 16:41   

Przede wszystkim schludnie i komfortowo.

Przykładowo - ja ubieram koszulę, chinosy i jakieś ładne buty, bo w czym się komfortowo, nawet pewniej niż w zwykłych ciuchach :-D
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2016-01-13, 14:53   

Na randkę to mało precyzyjne - wszystko właśnie zależy od tego, gdzie ta randka ma się odbyć. :)
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-01-13, 15:46   

Tylko nie zrób sobie zbyt mocnego makijażu. :) Ja zawsze lubiłem jak moja dziewczyna przychodziła w szpilkach na randkę.
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-01-13, 17:22   

Tak, żebyś się czuła wygodnie, a nie myślała cały czas, że tu cię coś uwiera, tam obciera itd. ;) Stosownie do miejsca, bo wiadomo, że najwygodniejszy jest dresik, no ale bez przesady :D
 

Chantal23  

User


Do³±czy³a: 13 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-13, 23:55   

U mnie zależy od miejsca, pory proku, pogody. Idę na spacer latem- to obowiązkowo sukienka, bo to takie kobiece, za to np. do kina raczej ładnie, ale wygodnie przede wszystkim. No a na kolację, to taka typowa elegancja-francja ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-01-14, 00:06   

Właściwie lubię się ubierać bardzo kobieco, a przy tym skromnie.
Ostatnio górują u mnie zakolanówki, jak i nieco dłuższe wełniane skarpetki ubrane do sukienki, czy spódniczki.
W okresie mniej więcej jesiennym, skarpetki były moim nieodłącznym elementem, współgrały idealnie z lakierowanymi półbutami.
Lubię do tego założyć szkocką spódniczkę na przykład, albo taką w stylu czarodziejek z księżyca, która się układa w tak zwaną harmonijkę.
Do tego naturalnie opaska we włosach, albo włosy splecione w warkocz, uwiązane kokardką.
Umalowane usta błyszczykiem o smaku wiśni i policzki muśnięte różem.
Wyuzdanie zamieniłam na coś porządniejszego, skrytego, takiego do rozłupania dopiero.
I mówią, że to urocze.
Przy mojej buźce dziecinnej, taki ubiór jest konieczny.
Rozpuszczone włosy, do pasa, lekko pokręcone także dodają animuszu. Lekkości, beztroski.
J
_________________
W miękkim futrze kota
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-14, 00:49   

DeSade napisa³/a:

Właściwie lubię się ubierać bardzo kobieco, a przy tym skromnie.
Ostatnio górują u mnie zakolanówki, jak i nieco dłuższe wełniane skarpetki ubrane do sukienki, czy spódniczki.
W okresie mniej więcej jesiennym, skarpetki były moim nieodłącznym elementem, współgrały idealnie z lakierowanymi półbutami.
Lubię do tego założyć szkocką spódniczkę na przykład, albo taką w stylu czarodziejek z księżyca, która się układa w tak zwaną harmonijkę.
Do tego naturalnie opaska we włosach, albo włosy splecione w warkocz, uwiązane kokardką.
Umalowane usta błyszczykiem o smaku wiśni i policzki muśnięte różem.
Wyuzdanie zamieniłam na coś porządniejszego, skrytego, takiego do rozłupania dopiero.
I mówią, że to urocze.
Przy mojej buźce dziecinnej, taki ubiór jest konieczny.
Rozpuszczone włosy, do pasa, lekko pokręcone także dodają animuszu. Lekkości, beztroski.
J



Bierzcie i uczcie siÄ™ : ).
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-01-14, 01:05   

A Ty napisałbyś coś od siebie.
Twojego poczucia stylu nie możesz wszak zachowywać dla siebie tylko, egoisto jeden.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-14, 11:56   

DeSade napisa³/a:

A Ty napisałbyś coś od siebie.
Twojego poczucia stylu nie możesz wszak zachowywać dla siebie tylko, egoisto jeden.



Cóż, staram się przy każdym wyjściu wyglądać elegancko z zachowaniem delikatnego rockowego sznytu - czarne spodnie, klasyczne martensy (nie glany, tych nie znoszę) lub półbuty/sztyblety, koszula (czarna lub w kwieciste wzory (uwielbiam!)), marynarka, na to wszystko czarny płaszcz, to wszystko. Lubię klasykę bez zbędnego przesadyzmu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com