Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2012-09-10, 23:34   jak siÄ™ zaklimatyzować w klasie?

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Uważam, że robię problem z niczego, ale jednak ten problem w mojej głowie istnieje, więc raczej jest ku temu jakiś powód... Jestem właśnie w pierwszej klasie liceum. Mam mały problem z klasą, nie tylko tą, w której aktualnie jestem ale i ze wszystkimi, w których byłam. Nigdy nie byłam nielubianą osobą, zawsze miałam ludzi wokół siebie, wartościowych przyjaciół jak i znajomych do pogadania. Na brak zainteresowania ze strony chłopaków też nie narzekam. Jestem kontaktowa, nie jestem nieśmiała. Myślę, że jeśli chodzi o ubiór też nie jest źle, mam styl. Lubię się też bawić, do pewnych granic. A piszę to tylko dlatego, że chciałam wam po krótce przedstawić siebie. Z nową klasą wszystko jest w porządku, dogaduję się ze wszystkimi. I mimo tego wszystkiego, zawsze kiedy jestem w jakiejś klasie nigdy nie czuję, że jestem jej częścią. Zawsze czuję się tak, jakbym stała z boku i obserwowała wszystkich. Rozmawiam z nimi, śmiejemy się razem, ludzie mnie lubią i ja ich również. Ale mimo wszystko nie czuję się nigdy swojsko, jakbym ciągle nie była właśnie tu, gdzie powinnam być. Jestem bardzo tolerancyjna, akceptuję ludzi takimi, jakimi są, a nie ze względu na to, jak wyglądają. W każdym bądź razie, nie uważam żeby brakowało mi którejś z cech człowieka z tej całej "elity" szkolnej. A mimo to nigdy w niej nie jestem. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest najważniejsza rzecz w życiu, żeby znać samych popularnych ludzi ale niestety, jesteśmy w takim a nie innym wieku, żyjemy w takim a nie innym świecie. Co więc robię nie tak, że nie umiem się zbliżyć do tych ludzi tak, jakbym tego chciała? Proszę, potrzebuję jakiejś obiektywnej opinii, bo moje myśli wariują. Chcę dobrze wspominać ten czas i nie zwracać uwagi na takie pierdoły, a one na prawdę potrafią uprzykrzyć życie.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-09-10, 23:46   

Szlag mnie trafia, jak czytam takie tematy :facepalm:
Robisz problem z niczego. Rozmawiasz ze wszystkimi, to raz. Nie jesteś odrzucana przez innych, co jest chyba pozytywne, to dwa. Nie narzekasz na brak powodzenia u chłopaków, to trzy. Więc o co właściwie chodzi? Każdy potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowej klasie. Ale bez przesady..
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-09-11, 15:48   

Uspokój się. Z tego co piszesz, to nie masz zadnego poważnego problemu.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

betwee  

Stały User


Wiek: 41

Do³±czy³: 10 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-11, 15:55   

zgadzam sie, robisz 'cos' z niczego
_________________
'czasami to, czego chcesz, nie jest tym, czego potrzebujesz,
czasami to czego chcesz, wcale nie jest dobre'
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-09-11, 17:29   

Youthdaughter napisa³/a:

Zdaję sobie sprawę, że to nie jest najważniejsza rzecz w życiu, żeby znać samych popularnych ludzi ale niestety, jesteśmy w takim a nie innym wieku, żyjemy w takim a nie innym świecie.


Uwierz mi, że ludzie "niepopularni" zazwyczaj są o wiele bardziej wartościowi niż Ci popularni... Skoro czujesz się częścią tej klasy, to chyba nie ma problemu, bo nie jesteś jakimś wyalienowanym odludkiem.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-11, 20:38   

Youthdaughter napisa³/a:

Nigdy nie byłam nielubianą osobą, zawsze miałam ludzi wokół siebie, wartościowych przyjaciół jak i znajomych do pogadania. Na brak zainteresowania ze strony chłopaków też nie narzekam. Jestem kontaktowa, nie jestem nieśmiała. Myślę, że jeśli chodzi o ubiór też nie jest źle, mam styl. Lubię się też bawić, do pewnych granic.



No to nie masz się czym martwić, 70% userów ma problemu właśnie z tym, z czym ty radzisz sobie świetnie.

Youthdaughter napisa³/a:

Uważam, że robię problem z niczego



Ja też tak uważam.

Chcesz być z popularnymi ludźmi, sama buduj swoją popularność, wkręcaj się tam, gdzie chcesz, osiągaj cele.
 

Tadeusz85  

User


Do³±czy³: 19 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-19, 12:48   

Musisz po prostu być sobą! Udawaniem fajnej może i będziesz miała paru przyjaciół ale nie będą to Twoi znajomi tylko iluzja.
_________________
Gotowanie to moja pasja.
berghoff garnki
 

Å‚ukasz_PC  

User


Do³±czy³: 11 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-11, 20:11   

Też miałem ten problem i uwierz mi nie jest tak trudno.To tylko kwestia czasu :-)
_________________
,, Mądrość polega na tym, według mego zdania, aby nie odpowiadać na głupie pytania"
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2012-11-16, 21:37   

U mnie pierwszego dnia, każdy rozmawiał tylko z tymi, których znał. Po paru dniach lody przełamywaliśmy krok po kroku, no i w konieczności stwierdzam, iż mam cholernie zgraną klasę.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com