Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomnia貫 has豉?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo嗆

altairsek  

Wymiatacz

Imi: Kamil

Do陰czy: 20 Kwi 2012

Wys豉ny: 2017-10-22, 14:16   Jak sobie radzicie w zwi您ku na odleg這嗆

Witajcie moi drodzy ;-)
Ot騜 nasta dla mnie ten ci篹ki czas,panna wyjecha豉 200 km dalej ode mnie studiowa a mia貫m j pod nosem(dos這wnie mieszkali鄉y blisko siebie).
Jeste鄉y ju ponad rok w zwi您ku a ona teraz wyjecha豉.Jest to dla mnie trudne gdy jak wiadomo cz這wiek przyzwyczaja si do drugiego cz這wieka i czuje pustk.Widujemy si teraz raz na dwa tygodnie gdzie wcze郾iej by豉 to liczba niebotycznie wi瘯sza :/
Nie mog sobie teraz z tym za bardzo poradzi, brakuje mi jej towarzystwa wieczorem,wypady z kolesiami jako mnie nudz.Ci篹ko mi si nawet z ni spotka bo wiem 瞠 zaraz wyjedzie, najgorsze jest to 瞠 za rok te mo瞠 nie wr鏂i tylko zosta tam na dwa lata. Ta perspektywa mnie dobija.
Heh musia貫m si wygada ;) , prosz o jakie porady jak podej嗆 do tej sprawy.Od siebie dodam 瞠 w.w dziewczyn bardzo kocham ale jest mi z tym wszystkim naprawd ci篹ko.
Pozdrawiam :mrgreen:

acoo123  

Wymiatacz

VaVik

Do陰czy: 13 Pa 2017

Sk康: Warszawa

Wys豉ny: 2017-10-22, 15:35   

Szczerze ?To nie widz dobrego sposobu 瞠by poradzi sobie z nostalgi z t瘰knot do ukochanej. Zawsze b璠ziesz za ni t瘰kni. Mo瞠 to te zale篡 od charakteru. Ja przez ca造 weekend nie widzia貫m swojej ukochanej to by貫m zjechany nic kompletnie mi si nie chcia這 (nadal tak jest).T瘰kni za ni mocno. I ka盥a roz陰ka jest ci篹ka... Bo chcesz przy tej osobie by,ociera jej 透y, patrze jak odnosi sukcesy, itd. Wi璚 ja osobi軼ie te jestem w takiej sytuacji.

psEjmi  

User

psEjmi

Imi: Emilia

Do陰czy豉: 24 Sty 2018

Wys豉ny: 2018-01-24, 20:02   

Witam,
tez jestem a raczej bylam w zwizku na odleglosc przez ponad 4 miesice. Mieszkam 960 km od mojego ukochanego i widywalimy si raz na okoo 42 dni, wiec byo bardzo ci髒ko. 3 razy probowalismy, ale musiaam odej, poniewa髒 du髒o si zmienilo i kiedy na pocztku byo cudownie pisalimy non-stop, wysylalismy sobie zdjcia, filmiki, rozmawialimy czasem to byo naprawd idealnie. Po czasie wszystko si zmienilo i wydaje mi si, ze zabrako zainteresowanie z jego strony, wysylal 2 snapy dziennie czasem nic, zero kontaktu. Nie dawaam rady. Podstawa w zwizku na odleglosc to: zaufanie w 100% , mao zazdroci, rozmowa przynajmniej raz w tygodniu najlepiej czciej, snapy, filmiki, dobre slowo ka髒dego dnia jak np. miego dnia albo kocham cie, pozytywne myslenie i optymizm, opowiadanie sobie dosownie wszystkiego nawet najgupszych rzeczy jakich czowiek by nigdy nie powiedzia osobie obok, szczero, wspieranie si i cieszenie na kazde spotkanie, planowanie czasu spdzonego razem, super pomysem sa tak髒e listy bd驕 skromne prezenty wyslane poczta. Lecz najwa髒niejsze jest to zebys nie ogladal si za innymi i zyl swoim z髒yciem nawet jeli strasznie Ci jej w nim brakuje. Mo髒esz chodzic do miejsc gdzie chodzilicie razem i rozmawia z nia przez kamerke wtedy bdzie prawie tak jaby bya obok. Dasz rade jeli tylko bdziesz wystarczajco mocno tego chcia. Wierze w Was

altairsek  

Wymiatacz

Wys豉ny: 2018-01-25, 11:42   

Dzieki! Rozstali鄉y si ju, takie zwi您ki s do niczego ;)

Martyna(blondyna)  

User

Imi: Martyna

Do陰czy豉: 29 Cze 2017

Sk康: Sopot

Wys豉ny: 2018-01-25, 14:19   

psEjmi napisa/a:

Mieszkam 960 km od mojego ukochanego i widywalimy si raz na okoo 42 dni, wiec byo bardzo ci髒ko.

Ooo prawie 1000 kilometrow to tylko podziwia i trzymam kciuki.

bo o taki zwi您ek trzeba dba i mie na wzgl璠zie, 瞠 wymaga du穎 poswiece
moja mama ma taki zwi您ek, ojca widzi (mojego ojca ;) nie swojego ) raz na po roku, bo on pracuje w transporcie mi璠zynarodowym.
A czasem jest tak, ze dwa miesi帷e ma wolne, a przez 4 go nie ma w domu.
I zostaje tylko telefon czy skype.
Przeciez nie przyjedzie co weekend z Kanady.

A moja kuzynka z Nowego Targu 7 lat by豉 w zwi您ku gdzie ch這pa czy ona do siebie doje盥瘸li (on by z Opola mieli do siebie jakies 200km).
M闚ie, "by豉" bo tamtym roku wzi瘭i slub, wyprowadzili si wsp鏊nie do Krakowa i teraz mieszkaj razem.
Tez jestem w takim zwi您ku chocia odleg這嗆 mniejsza bo tylko nieca貫 50km - i co mam zrobi? Rzuci go, bo trzeba dojezdza?
I co dalej skoro u siebie tyle czasu nikogo odpowiedniego nie spotka豉m.
To nie jest dla ludzi kt鏎zy oczekuj tylko p造tkiej relacji, imprez, seksu.
WIele par jest z tego samego osiedla i si rozstaja bo po prostu nie pasuja do siebie, a co dopiero jak ich oddzieli 100 km.
Dlatego to s豉bo funkcjonuje.
No i trzeba tez myslec ze jedak naley dazyc do tego by w ko鎍u razem gdzies sobie uwi gniazdko.
Bo ca貫 zycie tak si nie da.

altairsek  

Wymiatacz

Wys豉ny: 2018-01-25, 18:40   

Martyna(blondyna) napisa/a:

Tez jestem w takim zwi您ku chocia odleg這嗆 mniejsza bo tylko nieca貫 50km - i co mam zrobi? Rzuci go, bo trzeba dojezdza?
I co dalej skoro u siebie tyle czasu nikogo odpowiedniego nie spotka豉m.
To nie jest dla ludzi kt鏎zy oczekuj tylko p造tkiej relacji, imprez, seksu.

Prosz nie generalizowa :) trzeba doliczy jeszcze do takiej relacji czy znajomo嗆 rozpoczynana by豉 te na odleg這嗆 oraz czas roz陰ki.Po za tym z reszt si w sumie zgadzam ;)

Jurecz8  

User

Do陰czy: 24 Sty 2018

Ostrze瞠:
 6/3/6

Wys豉ny: 2018-01-26, 11:30   

Ja by貫m w takim zwi您ku przez 2 lata i akurat w moim przypadku wszystko dobrze si u這篡這. Sam musia貫m wyjecha na studia, a ona zosta豉 w naszym rodzinnym mie軼ie, ale i tak ka盥e z nas robi這 wszystko, 瞠by jak najlepiej wykorzysta ka盥 woln chwil i sp璠zi j razem. Chocia kilka razy mia貫m takie momenty zw徠pienia i sam siebie przekonywa貫m, 瞠 to si nie mo瞠 uda, no bo jak. A tu jednak mila niespodzianka - po tym czasie ona zdecydowa豉 si przyjecha do mnie na stale i zamieszkali鄉y razem :)
Chyba taka odleg這嗆 nauczy豉 nas organizacji czasu i tego, 瞠by stara si o siebie niezale積ie od odleg這軼i, bo czasami mo積a mieszka razem, a mie ze sob mniej wsp鏊nego ni b璠帷 od siebie oddalonym o dziesi徠ki czy setki kilometr闚.

Damn  

Pogromca post闚

Queen Dude

Do陰czy豉: 10 Kwi 2010

Wys豉ny: 2018-01-27, 19:51   

lol 50 km co to za problem? Godzina drogi... Kilka razy w tygodniu nawet mo積a si widywa dla chc帷ego nic trudnego.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

black rose  

User

Do陰czy豉: 08 Cze 2017

Wys豉ny: 2018-01-27, 20:46   

dla niekt鏎ych i 50km to jest odleg這嗆.
Nie ka盥y ma samoch鏚 czy dogodne po豉czenie autobusem lub poci庵iem.

Damn  

Pogromca post闚

Queen Dude

Do陰czy豉: 10 Kwi 2010

Wys豉ny: 2018-01-29, 23:32   

Min. raz na tydzie w weekend to jest do zrobienia. Jak si kogo kocha to si znosi "niewygody".

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

zanetka

User

Do陰czy: 15 Wrz 2017

Wys豉ny: 2018-02-07, 13:31   

Ja np. sobie nie radzi豉m z tym i dlatego stwierdzi豉m, 瞠 zwi您ek na odleg這嗆 to nie dla mnie, ale wiem 瞠 s ludzie kt鏎zy przytrwaj nawet najwi瘯sz odleg這嗆.

relaks :-)

Forum m這dzie穎we e-Mlodzi.com