Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Alberto

User

Wysłany: 2018-10-24, 13:27   Jak spędzacie czas wolny?

Jak zazwyczaj spędzacie czas wolny? Ja uwielbiam siedzieć ze znajomymi i grać w przeróżne gry planszowe Najlepiej takie turowe albo logiczne :). A Wy jak spędzacie czas wolny? Co was relaksuje?

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Sonmi

Imię: Natalia

Wysłany: 2018-10-24, 19:19   

Póki mieszkałam w Polsce to uwielbiałam jeździć do opery i teatrów. Uwielbiałam przesiadywać u swojej najlepszej przyjaciółki, oglądać słabe filmy z drugą. A z obiema jeździć do ulubionych knajpek.
Po przeprowadzce nie mam w okolicy ani opery ani porządnego teatru, nawet basen mały, a przyjaciółki w Polsce. Także teraz większość czasu spędzam grając w CSa z przyjacielem lub poznając okolice - a jest co poznawać. Walijskie wybrzeża dla osób które lubią spacery są idealne.

Poza tym dalej czytam książki i oglądam filmy, ostatnio trochę się wkręciłam w seriale - a raczej studia mi to narzuciły.

minniczqa

User

Wysłany: 2018-10-25, 14:14   

Lubię chodzić na spacery, jeździć na rowerze i pływać. Poza tym polubiłam czytanie książek i podróże. Próbuję też swoich sił w tworzeniu grafik i stron internetowych. Kiedyś bardzo lubiłam jeszcze oglądać filmy, ale jakoś teraz już mi to przeszło i szkoda mi to czasu. Zamiast tego wolę upiec jakieś fajne ciasto, bo z pieczeniem też stopniowo się zaprzyjaźniam :)

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?

Imię: Ola

Wysłany: 2018-10-29, 08:20   

Po pracy/zajęciach przeważnie oglądam coś na nefliksie, czytam książki, robię zdjęcia jak mam dobre światło akurat. Czasem jakiś film. Sporo też piszę, ale głównie publicystyki, recenzji, raczej nie opowiadań z fabułą, choć może kiedyś coś powstanie... ;) spotykanie się ze znajomymi to standard. Czasem gram w gry, ale nie bardzo mam kiedy. Szukam fajnych planszówek :) Oglądam jutuba. Śpię :mrgreen:

Florystka24

User

Wysłany: 2018-11-23, 12:39   

W okresie jesienno zimowym czas wolny spędzaj raczej czytając książki lub oglądając ulubione seriale. Za to od wiosny spełniam swoją pasje czyli zakładanie ogrodów. Jeśli tylko mogę pomagam wszystkim okolicznym sąsiadom w założeniu ich wymarzonego i najpiękniejszego ogrodu.

bari

User

Imię: bari

Wysłany: 2018-11-29, 11:39   

W wolnym czasie standardowo - książki, rzadziej filmy czy seriale (w towarzystwie chłopaka). W weekendy lubię jeździć, odwiedzać nowe miejsca jak jest czas i pieniądze.

Gulasznik

User

Wysłany: 2018-11-30, 13:31   

Ja czas wolny uwielbiam spędzać w garażu przy majsterkowaniu i sprzątaniu mojego auta <3 Dla mnie osobiście to najlepsza forma relaksu jak mogę wziąć wszystkie moje kosmetyki samochodowe i spędzić cały dzień na polerowaniu karoserii.

Szufla

User

Wysłany: 2018-12-06, 11:26   

Jesienią i zimą uwielbiam czytać książki oraz artykuły w których są różne porady żeglarskie wiosną i latem natomiast uwielbiam spędzać czas na mojej żaglówce.

grysikowa

User

Imię: Maryla

Wysłany: 2018-12-12, 13:11   

Jak tylko mogę to podróżuję :) lubię jeździć, zwiedzać nowe miejsca, teraz szukam czegoś na ferie zimowe, znacie jakieś fajne miejscówki niedrogie? Najchętniej w górach

hiphop  

User

Imię: Kacper

Wysłany: Wczoraj 18:22   

Gram w Euro Truck Simulator 2, słucham muzyki na spotify, piszę ze znajomymi na messengerze.

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: Wczoraj 20:55   

Masaze, peelingi i te sprawy. Uwielbiam poswiecac czas sobie, na zabiegi upiekszajace.
Ostatnio pokochalam hydromasaze!
Zakupy, duzo niepotrzebnych rzeczy kupuje. Ksiegarnie odwiedzam, sklepy z ziolami.
Czytanie, pisanie. Joga. Basen. Kino.
Chociaz ostatnio czas musze spedzac nad praca, i wszystko mnie wokol rozprasza.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com