Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

sky816  

User

Wysłany: 2019-02-06, 09:50   

Ja skończyłam ferie w tym tygodniu, ale całe dwa tygodnie leżałam chora w domu :(

sky

zoftex

User

Wysłany: 2019-02-06, 11:47   

Mnie mama postanowiła zabrać ze sobą do Trójmiasta, bo miała prowadzić tam szkolenia dla pracowników jakiejś dużej firmy. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, ponieważ rzadko wybieramy się nad morze. Pierwszego dnia poszłam pozwiedzać, jednak drugiego pogoda nie była za dobra i zostałam na szkoleniu. Mama przedstawiała nowoczesne techniki sprzedaży i bardzo się zdziwiłam jaką ma wiedzę w tym temacie. Widać, że lubi robić to co robi :-D

Milstonka

User

Wysłany: 2019-02-13, 08:13   

Mnie rodzice na ferie na tydzień zabierają w Alpy mamy tam taki nasz ulubiony domek w którym zamontowana jest sauna. Uwielbiam chwilę posiedzieć w saunie a potem wskoczyć w śnieg. Najlepsze uczucie na świecie.

Vlodi  

User

Imię: Ela

Wysłany: 2019-02-18, 15:37   

Muszę przyznać, że tegoroczne ferie zimowe minęły mi bardzo miło i bardzo szybko ponieważ kupiłam kilka biletów na wydarzenia w Poznaniu z https://gopoznan.pl. Ta strona umożliwiła mi znalezienie fajne koncerty i spektakle.

eyeofmom

User

Wysłany: 2019-02-20, 11:59   

My wraz z dziećmi byliśmy w górach. Co prawda mieliśmy kawał drogi, ale organizer na siedzenie samochodowe jak zwykle świetnie sprawdził się w trakcie podróży. Dzieciaki pochowały tam mnóstwo zabawek i przekąsek, dzięki czemu miały zajęcie. Wyprawa była bardzo udana, pogoda dopisała więc wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com