Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: Mizantrop | 2009-07-27, 01:03

Autor

Wiadomo¶ć

agusiek  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 07 Lip 2009

Sk±d: RzeszĂłw

   

Wysłany: 2009-08-07, 17:21   

Hmm..ciężko wyczuć..
Na pewno rdzewieje,ale jak była prawdziwa to ślad zostaje...
SÄ… jeszcze wspomnienia...
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-08-07, 17:41   

Do tej pierwszej miłości? Wydaje mi się, że sentyment.

Jeśli minie dużo czasu i człowiek zdoła poukładać sobie życie, być z innymi partnerami itp. Miłość "przejdzie" mimo, że mogła być ona płomienna, namiętna, wielka...
Nie mam ochoty już się rozpisywać, ale dla każdego regułka miłości to co innego. Kiedy związek rozpadnie się przed tzw. okresem zauroczenia, przez jakiś czas możemy czuć to tlące się ogniwko w innych przypadkach to właśnie sentyment, i pod wpływem przypomnienia sobie dawnych chwil jesteśmy gotowi zauroczyć się na nowo.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Bronek  

User

Hello :)



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 30

Doł±czył: 03 Sie 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wysłany: 2009-08-07, 17:50   

Hmm. A ja uważam że nie rdzewieje ... Na swoim przykładzie wiem .
_________________
"Ból i radość leżą razem w jednej łupinie - ich mieszanina jest ludzkim losem."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-08-07, 17:55   

Tak jak napisała Justencja, pierwsza miłość,czy też zauroczenie zawsze pozostawia po sobie głęboki sentyment.

Oczywiście ,że wpierw wszystko zależy od tego co rozumiemy przez pojęcie 'miłość'
Jest wiele definicji,wiele uczuć.
Czy rdzewieje ?
Czasem zapewne tak.Rozstajemy się z osobą, z upływem czasu zapominamy, nasze uczucia do niej stają się coraz bardziej 'wyblakłe'.Owszem,zawsze pozostaną wspomnienia mile spędzonych chwil,ale nie powodują już dziwnej miszeniany odczuć kotłujących się w nas.Jednakże możemy kochać przez całe życie, tyle ,że i ta miłość z upływem czasu zmienia się.
_________________
Drugs&hugs.
 

NO-ONE  

User

woĹşny



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Doł±czył: 06 Sie 2009

Sk±d: Zielona GĂłra

   

Wysłany: 2009-08-09, 21:46   

ja z dziewczyną z którą byłem ponad 2 lata spotykam się czasem, nieraz nawet jest małe co nieco bo jednak troche ciągnie :) ale wiem że gdybym znalazł nową to nigdy bym jej nie zdradził!
_________________
Szukam kogoĹ› do pogadania :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com