Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Bioweapon  

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2018-06-13, 17:12   Jak to rozumieć?

W skrócie:
widuje się z pewną dziewczyną na siłowni która mi się podoba, dużo się do siebie uśmiechamy, lubimy ze sobą rozmawiać, ale nasz kontakt opiera się jedynie na spotkaniach na siłowni albo na instagramie. Kilka dni temu przyniosłem jej suplementy za darmo, powiedziała, że będzie musiała mi to jakoś wynagrodzić. Ja oczywiście mówiłem, że nie, nie trzeba aż w końcu napisała, że będzie musiała znaleźć trochę wolnego czasu i zaprosić mnie na jakąś kawę. Zgodziłem się, bo na tym mi właśnie zależy by się z nią spotkać. Od tamtego momentu spotkaliśmy się jeszcze na treningu przed wczoraj kiedy dawałem jej suplementy i znowu powiedziała, że będzie mi coś musiała za to dać. Ja oczywiście przypomniałem, że wystarczy kawa w jej towarzystwie, to powiedziała, że okej, tylko da mi znać kiedy ma czas. Potem trenowaliśmy obok siebie i nadal się dużo do mnie uśmiechała. Jak ja mam to rozumieć? Nie jest przypadkiem tak, że jeżeli ona faktycznie chce się spotkać, to podała by konkretny dzień? Z tego co wiem, to w tą niedziele nie pracuje, bo jest dzień wolny od handlu a ona pracuje w pewnym sklepie z ubraniami. Zapraszała mnie bym kiedyś wpadł do niej na zakupy i tak myślę, czy nie lepiej by było wpaść do niej w sobotę i zaproponować spotkanie w niedziele? Nie lubie być nachalny ale chyba będę musiał
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-13, 19:02   

Zaproponuj jej wyskok na obiad ;)
Na pewno ona chce więcej.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-13, 19:53   

Najwidoczniej dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana,po pierwsze ...Zapraszała mnie bym kiedyś wpadł do niej na zakupy.. gdyby powiedziała inaczej ,abyś wpadł do niej do sklepu,pogadacie i jakoś umówicie się na tę kawę,wtedy co innego.Dziewczyna,która uśmiecha się do chłopaka jeszcze nie oznacza, że chłopak ją interesuje, oznacza to jedynie tylko to,że zwyczajnie chciała być miła,nic więcej.Ale skoro ona Tobie się podoba musisz się postarać przekonać ją do siebie,może wszystko będzie dobrze. I jeszcze jedno, musisz się jakoś dowiedzieć czy dziewczyna nie ma nikogo,bo jeśli nie jest sama,ma jakiegoś chłopaka - to wiadomo, że nic z tego nie będzie. Będziecie się jedynie uśmiechać do siebie na siłowni. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Bioweapon  

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2018-06-13, 20:31   

Jest wolna, niema nikogo. Inaczej bym się o nią nie starał. Zapraszała mnie wprost żebym wpadł do niej do sklepu. Jak pół roku temu była na wyjeździe służbowym, to zapraszała mnie do zakopanego na kawę, ale nie przyjechałem, bo miała wyjeżdżać na stałe do Warszawy. Plany się zmieniły i zostaje w moim mieście, bo zmieniła pracę. Ona doskonale również wie, że mi się bardzo podoba więc gdyby nie była mną zainteresowana, to by unikała mojej osoby, nie uważasz?
 

JussJuss  

User


Do³±czy³a: 13 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-13, 22:41   

te znajomości na siłowni i instagramie :)
ona jest bardziej zainteresowana TobÄ… czy suplami za darmo...? :O
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-14, 13:22   

Bioweapon napisa³/a:

Jest wolna, niema nikogo. Inaczej bym się o nią nie starał. Zapraszała mnie wprost żebym wpadł do niej do sklepu. Jak pół roku temu była na wyjeździe służbowym, to zapraszała mnie do zakopanego na kawę, ale nie przyjechałem, bo miała wyjeżdżać na stałe do Warszawy. Plany się zmieniły i zostaje w moim mieście, bo zmieniła pracę. Ona doskonale również wie, że mi się bardzo podoba więc gdyby nie była mną zainteresowana, to by unikała mojej osoby, nie uważasz?



A nie wydaje Ci się,że to niby zainteresowanie Tobą jest nieco dziwne? zapraszać kogoś na kawę aż do Zakopanego?,a gdyby zaprosiła Ciebie do Paryża na kawę też byłbyś zadowolony? Zresztą sam widzisz,że dziewczyna jest w ciągłych rozjazdach,ale - jak już wcześniej pisałam - jeśli Ty jesteś nią zainteresowany,ona nie ma nikogo,jest wolna i uważasz,że Ty też "wpadłeś " jej w oko to nic nie stoi na przeszkodzie,abyś to Ty wreszcie wyszedł z inicjatywą,nie dziewczyna. Piszesz też ... gdyby nie była mną zainteresowana, to by unikała mojej osoby, nie uważasz?... - uważam,uważam ale z kolei gdyby tak było jak sądzisz dawno bylibyście już na tej np kawie.,a jakoś tak nie było.
Jedno jest pewne ,jeśli nie będziesz działać,nic w tym kierunku nie zrobisz,to nic z tego nie będzie.Do tej pory powinniście już wypić kilka kaw,a nie wypiłeś z nią jeszcze ani jednej. :-D
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Bioweapon  

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2018-06-14, 21:00   

dobra, dzieki wszystkim za odpwoiedzi. dzisiaj mnie odwiedzila w pracy i postanowilem, ze ego tak nie zostawie.
umowilem sie w niedziele na spotkanko ;) dzieki za pomoc. kumpel z pracy rowniez pomogl.. zmotywowal mnie by napisac wprost
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-22, 21:35   

Bioweapon napisa³/a:

dobra, dzieki wszystkim za odpwoiedzi. dzisiaj mnie odwiedzila w pracy i postanowilem, ze ego tak nie zostawie.
umowilem sie w niedziele na spotkanko ;) dzieki za pomoc. kumpel z pracy rowniez pomogl.. zmotywowal mnie by napisac wprost



No i super,życzę powodzenia i nie zepsuj tego. :-) ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com