Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doczya: 10 Cze 2008

Skd: Miasto Kobiet.

   

Wysany: 2008-07-01, 13:49   

stały partner. prezerwatywy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

buziak

Stały User


Doczy: 09 Lip 2008

   

Wysany: 2008-07-09, 16:39   

Przede wszystkim nie chodzić na prostytutki bo one to roznoszą :mrgreen:
 

k.a-s

User


Doczy: 10 Lip 2008

   

Wysany: 2008-07-10, 11:53   

Brak przygodnego seksu - uważać z kim się sypia
Ochrona (np. kondom)
Abstynencja seksualna

a tak ogólnie to powinni o tym w szkole mówić, bo u mnie na WD¯ ani słowa nie bylo - nauczycielka dewotka, myśli e nie wiemy, pewnie co to kondom.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Doczy: 23 Lip 2008

   

Wysany: 2008-07-23, 09:09   

Kochani, tak jak powtarza mi ojciec... Naprawde dobra partnerka i zawsze "guma"... I najwazniejsze: myslec glowa, a nie tym malym lebkiem, ktory moze kiedys przypadkie wpedzic Cie do trumny. Dzisiejszy swiat to nie przelewki...
 

Lady90  

Stały User


Imię: Brydzia

Wiek: 33

Doczya: 29 Maj 2009

   

Wysany: 2009-05-30, 10:37   

Znajdz stalego partnera zaufanego a nie przelotnego ;)
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



Imię: M.

Wiek: 32

Doczy: 29 Maj 2009

Skd: Polska

   

Wysany: 2009-05-30, 19:10   

Jasne, stały ponad wszystkich innych.
_________________
... show me the silence...
 

Lukoilman  

User

Mag Magik I



Imię: Woocash

Wiek: 30

Doczy: 14 Cze 2009

Skd: z domu

   

Wysany: 2009-06-15, 18:33   

A jaka jest gwarancja, że ten stały partner nie będzie miał np. kiły, rzeżączki albo co gorsza HIV? Ktoś może rypać się po kątach z byle kim i się nie zarazić, a ktoś wybierze se jedną dziewuchę, albo chłopa, pokocha ją/go, w końcu zdecydują się na bara-bara i zonk, bo okaże się, że stały partner/partnerka ma HIV a czasu się nie da cofnąć i wirus zostanie na całe życie. A jeżeli ktoś chciałby po bożemu i zgodnie z nauką kościoła, to nie może używać gumy, bo to grzech i za to idzie się niestety do piekiełeczka, a jak wiadomo w piekle jest gorąco i nie można zrobić sobie dobrze, dlatego najlepiej będzie jak posłuchacie mojej rady, otóż najlepszym sposobem na nie załapanie żadnej choroby wenerycznej, ale to żadnej jest po prostu trzymanie wacka w gatkach, a kiedy najdzie ochota to zwalenie go sobie w spokoju i pozbycie się w bezpieczny sposób wydalin (polecam utylizację - do recyklingu się nie nadaje). Efekt i odczucia taki sam jak podczas stosunku z partnerem, a skoro nie widać różnicy to po co płacić za to zdrowiem, a może i nawet życiem? Chociaż oczywiście jechanie na ręcznym jest również nie po bożemu, dlatego radzę wam jednak wstrzymać się od jakich kolwiek grzechów a najlepiej nawet o tym nie myśleć. Boże wam to kiedyś wynagrodzi ;)
_________________
 

fauera

Stały User

wampirze serce


Wiek: 31

Doczy: 01 Maj 2009

Skd: Tczew

   

Wysany: 2009-06-17, 19:39   

ja myślę, że stały partner kiedy mamy pewność, że nie jest zarażony [ są specjalne badania jeśli ktoś miał przypadkowe kontakty seksualne ] wystarczy nawet bez prezerwatyw
 

bxxxxx  

User



Doczya: 17 Cze 2009

   

Wysany: 2009-06-18, 23:39   

Nie puszczajcie sie i nie dawajcie w zyle na imprezach ;) Nie ma przygodnego seksu - nie ma AIDS. Nie ma cpania - nie ma AIDS. Cala tajemnica.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2009-06-19, 11:26   

bxxxxx napisa/a:

Nie ma przygodnego seksu - nie ma AIDS. Nie ma cpania - nie ma AIDS. Cala tajemnica.



Aaa.
HIV nie tylko można "dostać" po przez seks czy też dragi i strzykawki używane wiele razy.
Możesz nawet dostać u lekarza, w szpitalu, u dentysty etc.
Wiec Twoja tajemnica jest fałszywą tajemnica.

I nie mylić HIV z AIDS bo to dwie różne rzeczy :]
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2009-06-19, 16:57   

Mizantrop napisa/a:

Możesz nawet dostać u lekarza, w szpitalu, u dentysty etc.


Nawet u fryzjera. A jak będziesz mieć pecha to na ławce w parku, czy gdziekolwiek.

Choć na pewno stały partner, nie dawanie w sobie żyłę choć trochę ograniczą możliwość zarażenia się tym.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-01-03, 18:22   

Mtbor1111 napisa/a:

jest wzajemne zaufanie między kochankami


Zaufanie tak, lecz tylko w przypadku bycia w związku i niedopuszczania się zdrady.
Natomiast z obecnym partnerem postanowiliśmy wykonać wszelkie konieczne badania, po pierwsze te na HIV i inne weneryczne.
Można mieć zaufanie do chłopaka, który twierdzi, że sypiał dotychczas z jedną partnerką seksualną. Pytanie rodzi się o ową partnerkę i tak dalej.
Nie można wszak ufać wszystkim ludziom, między innymi byłym partnerom naszych partnerek.
Dziwi mnie, że ludzie podobnych badań nie wykonują...
To już drugie w moim życiu. Te weneryczne wyniosły mnie 800 zł, tak mniej więcej, jeśliby to wszystko pozliczać. HIV- 30 zł.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przez żadnego lekarza nie zostałam osądzona, być może w duchu, lecz zawsze witali mnie szerokim uśmiechem.
W podobnych placówkach zauważyłam spotyka się określony typ ludzi, od razu wyczytać można z twarzy ich rozwiązłość, i to być może peszy. Zdaję sobie sprawę, że ze mnie także.
Zwłaszcza, kiedy szybko orientujesz się, który system numerkowy jest dla tych rozwiązłych.

Tak więc, róbmy badania i cieszmy się stosunkami płciowymi, nie tylko z jedną osobą.
_________________
W miękkim futrze kota
 

coala

User



Doczy: 30 Sty 2017

   

Wysany: 2017-03-23, 13:24   

przede wszytskim prezerwatywy
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-03-23, 21:17   

Prezerwatywy nie chronią przed HIVem.
Po pierwsze są inne drogi zakażenia, po drugie wirusy są mniejsze niż pory materiału. Po trzecie może pęknąć. Po czwarte, lateks przy długim stosunku uszkadza nabłonek i zwiększa podatność na zakażenia.

Czytajcie chociaż artykuły na Wikipedii, to lepsze niż pytanie kolegi z klasy czy na forum :-x
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-06-01, 07:55   

temre napisa/a:

Tak poza tym to hiv nie jest wcale największym zagrożeniem ponieważ w Polsce bardzo niewiele osób jest zakazonych


Skąd takie dane? Ja słyszałem coś odwrotnego: mało osób się bada i dlatego łatwo się zarazić.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com