Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

coala

User

Wysłany: 2017-01-30, 14:59   

Postara? sie :P

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna

Imię: Maciej

Wysłany: 2018-11-04, 23:37   

Pomys?ów jest wiele, ale najwazniejsze: Zrób co? specjalnie dla niej. Wyslij sie. Np upiecz ciasto mimo ?e tego nie umiesz. Albo zerwij jej kwiatki gdzies na ??ce i skle? z tego bukiet. Albo zaskocz j? w nocy i zabierz gdzies, dajac jej 5 minut na ubranie si?.

dariazaw

User

Imię: dariazaw

Wysłany: 2021-03-09, 09:37   

Dziewczyny musicie sobie wyprobowa? Sex Elixir. Poleci?a mi go kole?anka.Jest to afrodyzjak, który sprawia,?e zwi?ksza Wam si? ochota na seks. Poleci?a mi go kole?anka i postanowi?am wypróbowa? i kupi? go nam na rocznic? .Powiem Wam,ze jest naprawd? ?wietny ! Wystarczy?a jedna kropla do napoju oraz mia?am ochot? jak nigdy wcze?niej.
Nie jest to mo?e zabawka na co dzie? ale na specjalne okazje albo kiedy chcecie zaszale? i chata jest wolna to jak najbardziej !

berli

User

Wysłany: 2021-03-11, 10:56   

Oho. Sama bym by?a czym? takim zainteresowana Mo?esz mi napisa? jeszcze gdzie konkretnie to kupowa?a?? I ile mniej wi?cej to kosztuje? I czy aby nie podnieci?a Cie sama perspektywa wypróbowania sobie czego? takiego ?

dariazaw

User

Imię: dariazaw

Wysłany: 2021-03-16, 07:54   

Nie jest mo?e takie tanie ale jedna buteleczka potrafi wystarczy? na bardzo d?ugo tak wi?c równie? nie jest to a? taki duzy wydatek...Sklepów z tym produktem jest jednak sporo tak wiec najlepiej sama sobie porównaj ceny w sklepach internetowych i poszukaj dla siebie. Warto jest kupi? sobie od razu kilka opakowa? bo jest taniej. Powiem Ci,ze niekoniecznie jest to placebo bo kilka razy m?? wypróbowa? jak o tym nie wiedzia?am.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com