Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2015-10-12, 11:51   

Ale po co afrodyzjaki? Dzio?cha ma problem z libido? Zrób do jedzenia to co lubi i tyle, nie cuduj. Poza tym pizza plus telewizor to fajne po??czenie ;D

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2015-10-12, 15:44   

ja to na w?asn? rocznic?, któr? mieliby?my sp?dza? sami w domu chcia?abym wspóln? k?piel, przy ?wiecach, na spokojnie; masa?, taki z prawdziwego zdarzenia, z zapachowymi olejkami; s?odkie, czerwone wino i sexy.
po wszystkim mo?e by? pizza i TV;D

MiniMini  

User

FALKENSHOP

Imię: MiniMini

Wysłany: 2015-10-14, 18:09   

Czasem wystarczy zapyta? si? drugiej kobiety np na tym portalu ;)

Frelja  

User

Wysłany: 2015-10-22, 16:00   

Ja my?l?, ?e wszystko zale?y od ch?ci i od bud?etu. Mnie osobi?cie wystarczy wypad na dobre jedzenie, ?wietna ksi??ka, wyjazd poza miasto. Licz? si? gesty i s?owa. Ale przyk?adowo. Moja znajoma dosta?a od m??a na rocznic? nowe auto. Co mnie osobi?cie by przerazi?o, ale ona by?a ogromnie zadowolona.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-10-22, 17:13   

metalmummy napisał/a:

masa?, taki z prawdziwego zdarzenia, z zapachowymi olejkami; s?odkie, czerwone wino i sexy.

Mój ch?opak potrafi? robi? masa? d?wi?kiem mi?dzy innymi, a tak?e masa? tantryczny.
Nie ukrywam, ?e cz?sto go do tego wykorzystywa?am.
Albowiem to lepsze od stosunków seksualnych niekiedy.

pitrek napisał/a:

Jakie afrodyzjaki mo?ecie poleci??

Kakao.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2015-10-22, 18:13   

Cytat:

Mój ch?opak potrafi? robi? masa? d?wi?kiem mi?dzy innymi, a tak?e masa? tantryczny.

a mój m??: "pomasuj? Ci krzy? jak b?dziemy si? kocha?"- to taki jego wabik, kiedy czuje, ?e ci??ko mnie b?dzie przekona? do kolejnego razu.
a moje biodra i krzy?, no có?, nie wytrzymuj?.

doradcatomasz

User

Wysłany: 2015-10-22, 19:40   

Generalnie najwa?niejsza jest dobra atmosfera. Proponuje jakie? dobre wino oraz w?a?nie owoce oraz owoce morza. Mo?esz tez zaprosi? ukochan? na kolacje w restauracji a nast?pnie sp?dzi? razem k?piel i przyjemna noc w ?ó?ku we dwoje. Na pewno oboje tego nie zapomnicie.

gabrielk

User

Wysłany: 2015-10-23, 22:44   

Hey. Wprawdzie zaszala?em tego raku na rocznice ale op?aca?o si?, ?onka z jednej strony "mega" zadowolona a z drugiej nie poniewa? sp?dzi?a j? sama ale za to ja mia?em chwil? dla siebie :D. Ale wracaj?c do tematu czego kobiety potrzebuj?? odpoczynku i relaksu dlatego zafundowa?em jej tygodniowy pobyt z SPA z dala od dzieci i od problemów chcia?em aby si? zrelaksowa?a i pomy?la? tylko o sobie a ja w mi?dzy czasie szykowa?em dla niej niespodziank? w domu w postaci remontu sypialni. Wszystko by?o ok gdyby nie to ?e nie zd??y?em i po powrocie musia?a po mnie sprz?ta?:)

rusak  

User

Imię: Radek

Wysłany: 2016-04-15, 18:45   

Kolacja przy ?wiecach w?asnor?cznie przygotowana + dobre wino. My?l?, ?e ka?dej kobiecie si? spodoba.

anonsetowarzyskie  

User

anonsetowarzyskie

Imię: Mateusz

Wysłany: 2016-04-22, 13:51   

Dobra kolacja, ?wiece i kwiaty. To zawsze dzia?a :D

menka

User

Wysłany: 2016-06-24, 20:10   

Mnie by facet uszcz?sliwi? gdyby zabra? na motoprezent.pl jazd? tak? fur?. Wiem to ma?o kobiece ale nie ka?da kobieta jest szablonowa. Trzeba mie? to koniecznie na uwadze. Jedna lubi auta a druga lubi kolacj? :)

kasia860318

User

Wysłany: 2016-07-01, 10:46   

Telewizja i pizza to mo?e by? na co dzie? a nie na rocznic?. Zabierz j? do SPA. Mnie m?? ostatnio zabra? do Hotelu Magellan i by?am zachwycona. Cudowny relaks, zabiegi, pi?kne pokoje... Oczywi?cie wieczorem kolacja i seks, ale w pi?knych okoliczno?ciach, a nie w domu przed TV.

picollo  

User

Wysłany: 2016-08-22, 14:32   

Kolacja, kwiaty, jaki? drobny upominek (wiesz zapewne, co Twoja kobieta najbardziej lubi). I oczywi?cie zadbaj te? o to odpowiedni nastrój w sypialni. Mog? poradzi? Ci kupno jaki? erotycznych gad?etów, chocia?by lubrykantów, które sprawi?, ?e wieczór stanie si? niezapomniany :) Zerknij sobie do takiego sklepu (...) a spokojnie znajdziesz co? pobudzaj?cego Ciebie i Twoj? dziewczyn? :)

Ogarnij si? - mo?e m?odzie? w bociany nie wierzy, ale reklama sex-shopu, na forum gdzie s? i 13-latki...

munieks

User

Wysłany: 2016-08-23, 13:26   

Da? jej poczucie, ?e zale?y nam na niej. Tyle i a? tyle.

maryla328  

User

Wysłany: 2016-09-30, 17:40   

kolacja, wino kwiaty..niby oklepane ale nadal to na nas dziala :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com