Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-12-04, 08:57   

Ostrowczanin napisa³/a:

a ja mam pytanie co powiedziały byście na masaż pleców przed stosunkiem lub po?


Bardzo chętnie, w sumie to takie moje małe marzenie nawet. Niestety mogę liczyć tylko na masaż w trakcie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-12-04, 09:54   

Masaż pleców, masaż stóp. Masaż dźwiękiem.
Masaż tantryczny jest jednakże najlepszy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-12-05, 20:10   

Ostrowczanin napisa³/a:

a ja mam pytanie co powiedziały byście na masaż pleców przed stosunkiem lub po?


Żadnych przeciwwskazań, nawet mile widziany.
 

munieks

User


Do³±czy³: 20 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-12-06, 08:03   

talka napisa³/a:

munieks napisa³/a:

Hej. A jakie macie zdanie na temat afrodyzjaków przed grą wstępną? Bo zastanawiałem się nad zamówienniem hiszpańskiej muchy i tak mnie zastanawia czy to działa czy nie? Czy kobieta rzeczywiście po takim środku traci głowę?
No i czy sam środek działa równiez na facetów czy jedynie na kobiety? Bo czytam sobie w sieci i wszędzie jest reklamowane to jako afrodyzjak dla kobiet. W sensie,ze facet nie będzie po tym podniecony?



No wiesz, tych afrodyzjaków jest sporo. My jak do tej pory przetestowaliśmy kilka ale najbardziej odpowiadał nam sex elixir. Daje się kropelkę przed seksem do napoju. Jest to oryginalna hiszpańska mucha, która raczej działa jedynie na kobiety ( ponoć jedynie na 20% mężczyzn). Jendak mój rónwież spróbował i podziałało też na niego Tak wiec jak widzisz sam nie ma reguły.



A czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi środkami sprzedawanymi na allegro? Bo aktualnie sobie to przeglądam i sporo tego jest, ceny również bardzo różne.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-04-04, 12:08   

Gdy ma się na seks cały wieczór/całą noc, to może trwać i godzinę. Gdy ma się czas tylko na szybki numerek, to może jej wcale nie być.

Fajne jest długie i namiętne całowanie się z języczkiem, całowanie całego ciała, ssanie sutków (zarówno sutków partnerki przez partnera, jak i sutków partnera przez partnerkę), masowanie, zwłaszcza masaż pośladków, piersi, penisa, wewnętrznej strony ud i ramion, przesuwanie dłonią wzdłuż linii kręgosłupa (zarówno z przodu jak i z tyłu), lizanie ciała partnerki/partnera (tylko ważne, żeby w pomieszczeniu było gorąco, żeby się nie marzło), minetka, lodzik, pieszczoty jąder (ważenie ich w dłoni, całowanie, lizanie i ssanie, wciąganie do ust pojedynczo i dwóch naraz, delikatne masowanie i ściskanie, rozdzielanie i łączenie), zabawa ciepło-zimno (kostki lodu, gorąca herbata), zabawa z bitą śmietaną i zlizywaniem jej z biustu partnerki, jedzenie sobie nawzajem truskawek z ust.

DeSade napisa³/a:

Masaż tantryczny jest jednakże najlepszy.


A czym się różni masaż tantryczny od masażu relaksacyjnego i zwykłego masażu erotycznego? Jakie są jego charakterystyczne cechy? I ile zazwyczaj trwa pełny masaż tantryczny?
Robiłaś kiedyś komuś, czy ktoś Tobie robił?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-04-04, 12:20   

Tigranes napisa³/a:

A czym się różni masaż tantryczny od masażu relaksacyjnego i zwykłego masażu erotycznego? Jakie są jego charakterystyczne cechy? I ile zazwyczaj trwa pełny masaż tantryczny?


A skąd ja mam wiedzieć?
Sobie poczytaj.
Masaż tantryczny, zobacz od 4.14
https://www.youtube.com/watch?v=PKIgdDxwfw0

Tigranes napisa³/a:

Robiłaś kiedyś komuś, czy ktoś Tobie robił?


Mi robiono
Doznania lepsze od stosunków płciowych.
Raczej się przy relaksacyjnym masażu nie doznaje orgazmów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-05-31, 19:14   

Harness na udo, zarÄ…bisty. :]
I ten pas, wojskowego typu :oczami: Takim dostać po dupce, to byłoby coś.
_________________
W miękkim futrze kota
 

justa1

User


Do³±czy³: 02 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-02, 13:25   witam

według mnie nie ma reguły ile musi trwać;) ale jak powinny wygalać;)
my z mężem często oglądamy razem tutaj sex kamerki https://showup.tv/site/accept_rules?ref=https://showup.tv/ . Bardzo nas kręcą;)
 

Mirela36

User


Do³±czy³: 10 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-10, 15:10   

Oryginalna nie będę, bo wszystko właściwie tu zostało już napisane :) nie zawsze gra wstępna jest potrzebna, jeśli para jest na siebie napalona ;) w samej grze wstępnej, jeśli partner lub partnerka potrzebują tego typu "rozgrzewki" nie jest ważny czas, ale jakość, a więc to, aby naszym celem było sprawienie partnerowi przyjemności, a nie tylko "odbębnienie" tematu.
_________________
Polecam mój blog
 

DeepBlueSoul96  

User

Zwariowana Kicia


ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Cze 2017

Sk±d: Rumia

   

Wys³any: 2017-06-28, 22:06   

Ja osobiście z partnerem rzadko stosujemy grę wstępną, a jeżeli już to trwa ona dość krótko. Dla mnie gra wstępna nie ma jakiegoś nie wiadomo jak wielkiego znaczenia, skoro przeważnie z partnerem i tak mamy na siebie wiecznie ochotę. Zwyczajnie w większości przypadków jej nie potrzebujemy, aczkolwiek czasem to miła odmiana :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com