Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dreszczyk

User



ImiÄ™: dreszczyk

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2021-02-19, 08:49   Jak wyglada wizyta u stomatologa

hej czy możecie powiedzieć jak wyglada wizyta (szczególnie pierwsza) u psychologa i jak to przebiega, czy się po porstu gada o tym jak się czuje od razu? jestem już bezradna i naprawde chciałabym pójść do psychologa i zbieram się już jakiś czas zeby poprosić rodzicow, ale boje się mówić obcej osobie o tym jak się czuje
 

Kazamate

User


Do³±czy³: 22 Wrz 2020

   

Wys³any: 2021-02-19, 10:11   

hej czy możecie powiedzieć jak wyglada wizyta (szczególnie pierwsza) u psychologa i jak to przebiega, czy się po porstu gada o tym jak się czuje od razu? jestem już bezradna i naprawde chciałabym pójść do psychologa i zbieram się już jakiś czas zeby poprosić rodzicow, ale boje się mówić obcej osobie o tym jak się czuje
https://lekmedklinika.pl/psychiatria-czym-rozni-sie-od-psychologii/
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2021-02-19, 15:39   Re: Jak wyglada wizyta u stomatologa

dreszczyk napisa³/a:

hej czy możecie powiedzieć jak wyglada wizyta (szczególnie pierwsza) u psychologa i jak to przebiega, czy się po porstu gada o tym jak się czuje od razu? jestem już bezradna i naprawde chciałabym pójść do psychologa i zbieram się już jakiś czas zeby poprosić rodzicow, ale boje się mówić obcej osobie o tym jak się czuje


Dreszczyk, jesteś mężczyzną czy kobietą? ;-) Bo w większości wątków wypowiadasz się jako facet, a tutaj (i w jeszcze innym) używasz form żeńskich.
Dla mnie osobiście to jest trochę dezorientujące :-)

Poza tym... chodzi Ci o stomatologa czy psychologa? Wydaje mi się, że jest pewna różnica...
 

Anie1281

User


Do³±czy³: 23 Kwi 2021

   

Wys³any: 2021-04-27, 13:23   

Cale wizyta u psychologa to rozmowa
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com