Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

niam  

Stały User



ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Maj 2013

Sk±d: Europa ¦rodkowa

   

Wys³any: 2013-05-17, 17:46   Re: Jak wyglÄ…daÅ‚ Wasz kurs na prawo jazdy kat. B ?

Sayuri napisa³/a:

Ile płaciliście za cały kurs/ badania ?


Około 1000zł.

Sayuri napisa³/a:

Jaki był Wasz instruktor/ egzaminator ?


Instruktora miałam z polecenia. Pozytywny człowiek. Sporo rzeczy mnie nauczył, jak trzeba było to krzyknął - ogólnie mam same pozytywne wspomnienia. :) Egzaminator? Na trzy egzaminy dwóch egzaminatorów miałam fajnych. Za trzecim razem trafił mi się najwspanialszy na świecie. :) Bardzo pozytywny starszy pan, nie stresował, ciągle się uśmiechał, wydawał komendy opanowanym głosem i za każdym razem upewniał się czy dobrze usłyszałam komendę i czy w ogóle ją usłyszałam (po każdej komendzie czekał na "Dobrze." z mojej strony). :) Bardzo pomógł mi w opanowaniu mojego stresu i w efekcie zdałam.

Sayuri napisa³/a:

Za którym razem zdaliście ?


Za trzecim, ale wydaje mi się, że nie to jest wyznacznikiem poprawności jazdy, bo każdy jeździć uczy się tak naprawdę dopiero, gdy jeździ sam, własnym samochodem.

Sayuri napisa³/a:

W ciągu ilu tygodni wyjeździliście obowiązkowe godziny, etc. ?


Hm... Godziny wyjeździłam chyba jakoś w 4-5 tygodni.

Sayuri napisa³/a:

Jakie wrażenia z WORD'u ?


Nie cierpię tego miejsca. Jak większość ludzi chyba. :] Nie chciałabym bywać tam po raz kolejny po kilka razy.
_________________
It's all anybody wants, right?
Clean slate, a new beginning.
Like that's gonna be any easier.
Ask the guy pushing the boulder up the hill.
Nothing is easy about starting over. Nothing at all.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-18, 00:53   

Płaciłam ok. 1 500zł, dwie próby za mną aczkolwiek nie poddam się :-D co do WORD'u - nienawidzę tego miejsca, to chyba oczywiste.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-18, 12:58   

2000 zł. Na początku jeździłam z 36letnim faciem, który tylko narzekał na swe zycie, że nie ma żony, że go pociągam, kładł mi ręce na kolana albo coś takiego więc dostał w twarz i zmieniłam sobie gostka na kolegę mamy - starszego faceta, który przynajmniej nie naciąga tak na kasę, bo tamten za 2 godziny brał 200 zł a on bierze 100. I przynajmniej umie czegoś nauczyć, nawet normalnie pogadać o wszystkim. Jeździmy w miejsca, gdzie najczęściej ludzie oblewają albo są trudne sytuacje i mi tłumaczy wszystko krok po kroku. Super facet, który umie czegoś nauczyć.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-19, 19:30   

Ja na kurs i badania wydałem około 1300. Instruktor był nie najgorszy bo można było z nim pogadać i pożartować, ale ogólnie to nie nauczył mnie tyle ile powinien i na niektóre moje pytania nie znał odpowiedzi. Zdałem za pierwszym razem, a mój kurs rozciągnął się na przeszło 2 miesiące (z teorią niecałe 3). Co do WORDU, to nie mam żadnych wrażeń, nic szczególnego nie zostało mi w pamięci.
 

berli

User


Do³±czy³: 05 Maj 2020

   

Wys³any: 2021-02-04, 14:57   

Z czego najczęściej uczyliście się do teorii? Coddzi tutaj o naukę znaków
 

dariazaw

User



ImiÄ™: dariazaw

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2021-02-05, 08:27   

Ja z kursu dostałam dostęp do "eprawko", merytoryka taka sama, filmy itd, ale jeśli chcesz się poczuć tak jak będzie na egzaminie to na "zdamy to" są z tego co pamiętam takie same przyciski nawet xd ogółem to warto zczaic czy na platformie są zaktualizowane pytania, bo różne dochodzą, ale to się dowiesz na kursie wszystkiego. No i wygodne opisy znaków drogowych są na tej stronie: http://tioman.pl/pl/zakaz-postoju-znak-b-35 Tak wiec również warto jest sobie na nia zajrzeć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com