Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

TheFoQuSsi  

Stały User


Doczy: 30 Maj 2015

   

Wysany: 2016-06-08, 18:26   Jak zapanować nad włosami?

Cześć,

ostatnimi czasy, do gustu bardzo przypadły mi fryzury w stylu "bad hair day" - artystyczny nieład. Włosy mam w miarę dobrej długości, może nieco krótsze niż powinny być. Jak to stylizować? Zawsze po suszeniu, nadawaniu objętości, korzystaniu z gumy + lakieru szybko opadają na czoło i tyle z tego było.
Jeśli ta będzie trudna do stylizacji, to chętnie przejrzę propozycje zmiany fryzury.

włosy: gęste, sztywne, naturalnie układają się w moją prawą stronę, dużo objętości na bokach mam + jak kogoś interesuje kolor - "mysi blond"
twarz: podłużna / owalna, dość duży nos i do tego lekko odstające uszy (podobne do Zeusa (rapera))
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doczya: 30 Lip 2015

   

Wysany: 2016-06-08, 20:53   

guma obciąża włosy, więc nie ma co się dziwić że opadają
suszyć głową w dół, można użyć dyfuzora, lekko podtapirować przy nasadzie
są też różne kosmetyki do tego typu stylizacji m.in. got2be, ale to już nwm jak przyjmą je twoje włosy
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-06-09, 15:54   

Na objętość stosuje się puder. Poczytaj jak się go używa, kup i przetestuj.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

m0xel  

Stały User


Imię: Marcin

Wiek: 26

Doczy: 24 Lis 2015

   

Wysany: 2016-06-09, 16:31   

Polecam pastę do włosów got2b, włosy mają bardziej "naturalny" wygląd i dotyk i można je poprawiać (przeczesywać np. ręką) podczas dnia i dalej będą się trzymać
 

walt_white

User


Doczy: 19 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-21, 16:55   

Ja polecam wam serdecznie wosk do włosów. Używam i jestem zadowolona, oczywiście nakładamy go bardzo mało na włosy żeby nie przetłuścić. Można go dostać w każdej drogerii :D
 

Honcia

User



Doczy: 25 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-25, 08:41   

Żele i woski - dobra sprawa, wiele ułatwiają :)
_________________

 

TheFoQuSsi  

Stały User


Doczy: 30 Maj 2015

   

Wysany: 2016-06-25, 22:48   

Problem też w tym, że podczas suszenia włosy jakby się elektryzowały. Trudno je potem ułożyć, a wszystkie kosmetyki jakby "parowały".
Zresztą po wysuszeniu włosów, nałożeniu kosmetyku, włosy stają się jakby "płaskie". Delikatny łukowaty kształt, nadany szczotką prostuje się i skleja z innymi kosmykami
 

m0xel  

Stały User


Imię: Marcin

Wiek: 26

Doczy: 24 Lis 2015

   

Wysany: 2016-06-26, 09:11   

Musisz szukać odpowiedniego kosmetyku dla siebie. Ja próbowałem żelu (słaba trwałość, włosy się prostowały), gumy (przy małej ilości - słaba trwałość i też prostowanie włosów, przy większej ilości sklejone włosy) no i teraz pasty - działa jak należy, tylko włosy trzeba sobie często "przeczesywać" ręką i poprawiać fryzurę jak np. wyjdziemy na wiatr. Chyba, że na to jeszcze się użyje lakieru ;)
 

TheFoQuSsi  

Stały User


Doczy: 30 Maj 2015

   

Wysany: 2016-06-26, 14:04   

Pastę też mam, ale nie sprawdza się równie jak guma.
Niedługo będę testował puder, więc zobaczymy
 

annazmokraglowa  

Stały User


Imię: Ania

Doczya: 31 Gru 2012

   

Wysany: 2016-07-11, 14:18   

Żele, lakiery, woski, gumy do włosów. Dla kobiet oczywiście gumka do włosów, żeby je spiąć :D
 

Oliwka18

User


Doczy: 13 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-13, 22:12   

Zastosuj duuuuzo lakieru do włosów :D :-D powinno pomóc ! :D
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2016-07-13, 23:38   Re: Jak zapanować nad włosami?

TheFoQuSsi napisa/a:

Cześć,

ostatnimi czasy, do gustu bardzo przypadły mi fryzury w stylu "bad hair day" - artystyczny nieład. Włosy mam w miarę dobrej długości, może nieco krótsze niż powinny być. Jak to stylizować? Zawsze po suszeniu, nadawaniu objętości, korzystaniu z gumy + lakieru szybko opadają na czoło i tyle z tego było.
Jeśli ta będzie trudna do stylizacji, to chętnie przejrzę propozycje zmiany fryzury.

włosy: gęste, sztywne, naturalnie układają się w moją prawą stronę, dużo objętości na bokach mam + jak kogoś interesuje kolor - "mysi blond"
twarz: podłużna / owalna, dość duży nos i do tego lekko odstające uszy (podobne do Zeusa (rapera))



Ja bym Ci radziła po umyciu,wetrzeć we włosy pianki,zrobią się sztywniejsze i potrząsając głową,pomagając sobie palcami susz suszarką,Wtedy będziesz miała artystyczny nieład. ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2016-07-14, 16:25   

nałóż gume na lekko zwilżone włosy i susz + lakier. Nie ukladaj ich kiedy sa juz suche i ułozone na bok bo wtedy jest cieżej.
i niech Ci te włosy ktoś przerzedzi.
_________________

LandonAston. napisa/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Gabi4455

User


Doczy: 16 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-17, 12:56   

Polecam zwykły krem i oliwę jadalną, natura na topie :-) :-) :-)
 

radians

User


Doczy: 23 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-23, 15:17   

mam prosty sposob jak zapanować nad wlosami po prostu nie wychodzic z domu :)
_________________
Mój blog
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com