Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 21:30   

Normalnie nie wiem czy w ogóle bym zareagował jeżeli było by to ważne to uważam że ta druga osoba powiedziała by mi o tym, a jeśli już bym zapytał to z ciekawości kto to jest po prostu bez żadnego podtekstu o zazdrość.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

aasiaa8123  

User

Nieśmiała postać



Do³±czy³a: 29 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 21:18   

Bym zaciekawiła się kto to jest i zapytała kto to i posłuchała na jej temat troszkę jeżeli chłopak chciałby o niej mówić.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-13, 19:23   

Najpierw bym się wypytała na spokojnie o co chodzi:)
Bo może nie ma się o co kłócić:)
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2010-10-01, 20:38   

najpierw zbadał bym sytuację. Mi też zdarza się przytulać z innymi dziewczynami.
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2010-10-02, 08:17   

Po prostu stwierdziłbym, że lubi szybko zmieniać partnerów i dałbym sobie z taką osobą spokój. Tak szybko jak "zrani" mnie tak każdą inną osobę.
_________________
,,Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy" - Stefan Pacek
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 14:59   

po pierwsze, ochłonęła i na jeden dzień dała sobie spokój z kontaktem z Nim. nazajutrz zapytała o zdjęcie i w zależności od wytłumaczenie drugiej połówki podjęła odpowiednią decyzję.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

GreenJuice  

Wymiatacz

LubiÄ™ Gofry.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: ona siê tu wziê³a?

   

Wys³any: 2010-10-04, 14:43   

Ja jestem okropnie wybuchowa i zdążyłabym się chyba sto razy popłakać i nawrzeszczeć zanim zapytałabym o co chodzi. Ogólnie okropnie zazdrosna jestem, na nieszczęście ;)
_________________

Jimmy FoX napisa³/a:

O szczęście się walczy, nie wiesz o tym? Ono samo nie przychodzi i nie wyciąga Cię spod łóżka.



Dziękuję ;)
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 20:23   

Ufam moim partnerom (nie wyobrażam sobie inaczej żyć z kimś), więc pewnie najpierw byłabym w szoku, serce skoczyło by mi do gardła, pomyślałabym sobie "o co chodzi", wzięła kilka głębokich oddechów, pomyślała chwile o tym, doszła do wniosku, że to przyjaciółka, nie pomyślałabym o zdradzie prędzej o prowokacji, przeczekałabym pierwszą gwałtowną falę. Potem bym wyjaśniła to z partnerem.
Właściwie jeśli chodzi o zdrady to nie ma u mnie z tym problemu, ponieważ jestem bardzo wyczulona na nastroje innych osób. Tak samo było kiedy jeszcze byłam z moim obecnym ex. Od razu wyczułam, że coś jest nie tak, zapytałam i okazało się, że jego uczucie wygasa. Cóż, bywa. Ufam ludziom, ale wolę szczerość. Z resztą... i tak wyczuję kłamstwo lub jakieś zmartwienie u drugiej osoby. Mam jakiś taki talent.
 

SoundSystem  

Stały User

zbyt wiele wymagasz


ImiÄ™: D.

Do³±czy³: 19 Sie 2010

Sk±d: Nienack

   

Wys³any: 2010-10-21, 21:21   

"Tato?"
 

whaa  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-22, 21:31   

Ogólnie rzecz biorąc jestem osobą zazdrosną, dlatego też nie zniosłabym tego faktu, ofc, nie od razu żeby związek zakończyć.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-23, 10:04   

Nasi partnerzy mieli też inne życie przed nami. Sama mam parę zdjęć z eksami i nie widzę powodu, ay były one nawet powodem do kłótni...
 

klaud

User


Do³±czy³: 22 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-23, 11:48   

wkurzyłabym się, bo jestem z tych zazdrosnych osób, ale bez przesady, wystarczy wyjaśnić i już, no chyba, że coś poważniejszego by wyszło z tego ;-D
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-23, 13:13   

Wk***bym się pewno i próbował za wszelką cenę dowiedzieć się kto to i co ich łączy.
Gdybym ich zobaczył w realu razem to mogło by się to inaczej potoczyć,ale nie byłem w takiej sytuacji nigdy więc nie mogę jasno powiedzieć co bym zrobił bo sam tego nie wiem.

//Ja też, ale spokojniej.
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com