Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-03-30, 21:53

Autor

Wiadomo¶æ

Vengeance

Wymiatacz


Do³±czy³: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:27   

BartekTEO1908 napisa³/a:

złowieku!! Lecz się!! Nie stwierdzono przypadku zarażenia się HIV/AIDS przez drogę kropekową!!!!!! Ani przez kaszel a tym bardziej przez katar!!!! Nawet jeśli całował byś się z dziewczyną zakażoną HIV/AIDS to przy zachowaniu podstawowych zasad chigieny i zachowaniu bezpieczeństwa nie masz na to szans!!!!!!!!! Więc nie pieprz głupot!!!!



Zwracam honor, myślałem że krew też zaliczamy do "drogi kropelkowej" - mój błąd.
Ba nawet można się całować i się nie zainfekować HIV ;)

A poza tym to pajacu jeb*** uważaj na słowa kur*** mnie już tymi tekstami typu "lecz się, żal mi Ciebie itd... " Do tego nadużywasz wykrzykników i często piszesz na Capslocku plujesz krwią za bardzo więc ogarnij barana.
Bo my tu dyskutujemy a nie siÄ™ mÄ…drujemy.

Lepiej Ty się przyglądaj temu co piszesz. Nie da się w kulturalny sposób zwrócić uwagi?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:28   

Cytat:

Ba nawet można się całować i się nie zainfekować HIV ;)


Przez ślinę można, ale potrzeba jej około 3l ; p
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Vengeance

Wymiatacz


Do³±czy³: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:32   

Mizantrop napisa³/a:

Nie, że nie wytrzymują tylko nie wykazują cech życia.


Oj Mizo nie łap za słowa, jeden efekt z tego wychodzi :)
a co do statystyk, to Ci przedstawie jakieś źródło jutro mam akurat biologię to się zapytam nauczycielki. A poza tym to co wcześniej pisałeś o AIDS, które niby nie było treścią z wikipedii to właśnie na wiki piszę prawie to samo, może masz z innego źródła - nie ważne. Ale chodzi oto że to samo chciałem uwzględnić - tyle.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 21:42   

Vengeance,
Daleko nie trzeba szukać danych


Dokładniejsze tutaj> http://www.pzh.gov.pl/old..._aids/index.htm
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Vengeance

Wymiatacz


Do³±czy³: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:03   

Mizantrop napisa³/a:

Vengeance,
Daleko nie trzeba szukać danych



Hmm no fakt niezaprzeczalny, ale co moja babka od biologii sobie wkręciła? (pyt. retoryczne)

Jestem pewien że psioczyła o 40 tysiącach zakażonych w Polsce.
Jutro sobie to z nią wyjaśnię.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:05   

Vengeance napisa³/a:

Jestem pewien że psioczyła o 40 tysiącach zakażonych w Polsce.


To też wiem. Tzw. znanych jest mniej przypadków, ale 1/3 nie wie, że nosi ze sobą wirusa HIV i dlatego dane są zawyżone do około 40 tys :)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Vengeance

Wymiatacz


Do³±czy³: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:14   

Cytat:

To też wiem. Tzw. znanych jest mniej przypadków, ale 1/3 nie wie, że nosi ze sobą wirusa HIV i dlatego dane są zawyżone do około 40 tys :)



No generalnie oto mi chodziło, bo w sumie badanie na HIV nie jest standardem w Polsce, więc pełno ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy... dodając do tego narkomanów którzy np wykazują takie objawy a nie leczą się, służba zdrowia o niczym nie wie, to tak jakby również podwyższają te statystykę.
Zresztą statystyki nigdy nie będą od początku do końca dokładne.
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:33   

Z tym że statystyki nie są dokładne się akurat zgodzę, jednak nadal upieram się przy twierdzeniu że HIV można zarazić się prawie wszędzie. Co więcej przez igłę następuję najwięcej zakarzeń.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:40   

Cytat:

Co więcej przez igłę następuję najwięcej zakarzeń.



Szczególnie w Afryce...

Co innego zakażenie igłą przez ćpuna na dworcu a co innego przy pobieraniu krwi.

Poza tym zainstaluj sobie Mozillę, bo takich błędów jak u ciebie to jeszcze nigdy nie widziałem.
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:44   

szostol zgadzam się że popełniam błędy, i ze wszystkim co napisałeś :)
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 22:47   

To jak już wiesz że popełniasz błędy to teraz trzeba z nimi walczyć.
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 00:11   

Spoko nie ma problemu, mam dysleksje to spróbuje.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 15:47   

Niektórzy poloniści mają dar uleczania dysleksji. Szkoda że na takiego nie trafiłeś. A jeśli masz faktycznie ogromne problemy to zainstalują mozillę i poprawiaj wszystko co ci podkreśli.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 17:04   

Panowie, ale koniec Offtopu. Temat nie dotyczy błędów ortograficznych.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Vengeance

Wymiatacz


Do³±czy³: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 17:40   

Cytat:

Lepiej Ty się przyglądaj temu co piszesz. Nie da się w kulturalny sposób zwrócić uwagi?
Ostatnio zmieniony przez stubarwny Dzisiaj 5:26, w całości zmieniany 5 razy


Przyglądam się zawsze. No jak widać czasami się nie da... Już wcześniej zwracałem mu uwagę kulturalnie i nic sobie z tego nie robił, ale się ogarnął i myślę, że będzie już okej.


Mizantrop napisa³/a:

Panowie, ale koniec Offtopu. Temat nie dotyczy błędów ortograficznych.



Sorry że ja ostatnim postem podciągnę off topa, ale ludzie ogarnijcie się...
Zrozumcie, że dysleksja czy dysgrafia to (choroby nieuleczalne) i trzeba być jeszcze bardziej chorym (nienormalnym) aby każdemu to wypominać - To, że ktoś napiszę "muw" zamiast "mów" czy będzie to powodem do "nierozczytania się"? - Nie, upominając kogoś będzie to tylko pokazem jaki to Ty nie jesteś dobry z ortografii niczym poza tym...
Chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego, że ta choroba to psychiczna blokada pisania poprawną polszczyzną nawet jeśli znamy zasady ortograficzne? - Trochę wyrozumiałości.
Mówiąc do dyslektyka aby nauczył się pisać bezbłędnie, to tak samo jakbyście mówili do osoby bez nogi żeby zaczęła biegać...


Mizo - Wracając do HIV, to 40k to rzeczywiście były statystyki o wiele naciągane... z tego co się dowiedziałem w Polsce zakażonych jest kilka-kilkanaście tysięcy tylko patrząc na najnowsze staty WHO, które pokazała mi nauczycielka.
Poza tym sÄ… oddzielne statystyki do HIV i Aids
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com