Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TheFoQuSsi  

Stały User


Do³±czy³: 30 Maj 2015

   

Wys³any: 2016-08-08, 22:47   JakÄ… koszulÄ™ kupić?

Witam



Moja szkoła wymaga noszenia koszul(błękitnych bez wzorów), chciałbym sobie sprawić kilka nowych sztuk. Nie dysponuję jednak wysokim budżetem, mianowicie około 100zł.

Chciałbym kupić przynajmniej 2-3 koszule, ale wiem, że modele w tak niskiej cenie będą co najwyżej przeciętnej jakości.

Jestem bardzo szczupłą osobą, więc koszule nie mogą być typu regular fit. Chciałbym je również przymierzyć. Uważam, że krawat najlepiej komponuje się z kołnierzykami typu Kent, Włoskim lub Hai, ale button down również przejdzie.

Zapomniałem dodać, że mam problem z nadpotliwością, co do tej pory wiązało się z noszeniem koszulek pod spodem. Jakoś zdawało to egzamin, ale było stosunkowo ciepło. Pragnę również nadmienić, że w najbliższym czasie będę nosił taki wynalazek: http://www.waszespa.pl/foto/28.jpg



Będzie w kolorze cielistym. Myślę, że może on pomóc w nadmiernym poceniu się, bo dwa pasy idą pod pachą, więc mógłbym tam podkładać jakąś chusteczkę, która wchłaniałaby pot.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-11, 08:53   

Outlet,lumpeks.Ewentualnie wkręć się na jakiś bankiet i zedrzyj z jakiegoś nawalonego prezesiny lub biznesmena ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kaszalotd

User


Do³±czy³: 11 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-16, 13:05   

Jeśli masz problem z nad potliwością to lepszym rozwiązaniem będzie specjalny dezodorant niż dopasowywanie pod to stroju.
Jeśli chodzi o koszule to polecam sieciówki np. zara, house, mają ubrania dobrej jakości. :-D




kosze na kółkach ze stali nierdzewnej
 

burek  

User



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 26

Do³±czy³: 30 Sty 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2016-08-31, 11:58   

Jak masz mało kasy, to poluj na koszule na wyprzedażach. Wiem, to niemęskie zajęcie. :) Ale jak potrzebujesz tanio i dobrej jakości, to tylko na promocji możesz tak kupić.
_________________
Czuję się jak żeglarz zabłąkany na obcym morzu bez mapy i busoli. - Jack London
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-08-31, 16:33   

Podkładanie chusteczki pod pasek to lipny pomysł, bo ona mówiąc wprost prześmierdnie. Jest cała masa specyfików, nie wierzę że nic nie zadziała. Poza tym nadmierne pocenie dotyczy z reguły całego ciała, a nie tylko pach.
Najprościej faktycznie szukać po sieciówkach. Proponowałabym popatrzeć po esklepach (przymierzanie przymierzaniem, zawsze można oddać za darmo...) - pod koniec wakacji były wyprzedaże, cała masa wyprzedaży.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Kornelia47  

User


ImiÄ™: Kornelia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2016

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2016-09-20, 23:25   

Faktycznie, pomysł z koszulami z tzw.drugiej ręki nie jest taki zły. Jeśli jednak nie wiesz,co pasuje mężczyźnie,ac o nie, podobno tutaj http://www.malemen.pl/mes...wego-mezczyzny/ jest ciekawy artykuł na ten temat.Warte napewno przeczytania:-)
 

Fabrik  

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-19, 14:47   

To prawda, wystarczy przejrzeć kilka stron sklepów internetowych i koszule czy generalnie odzież możesz kupić w zdecydowanie niższej cenie, tym bardziej teraz w okresie styczniowych promocji wyprzedaży. Do koszul z drugiej ręki cy też używanych jakoś nie bardzo mam zaufanie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com