Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

KarolProject  

User

-.-



ImiÄ™: Karol

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 15:47   Jaka szkoÅ‚a po gimnazjum ?

Wiem że już sam takie tematy lecz chciałem mieć swój który dotyczy mnie :D


Jestem w 3 klasie gimnazjum i muszę wybrać szkołę do której chcę iść. Tutaj mam dylemat :(
Nie pójdę do liceum bo to nie ma sensu z resztą nie miałbym szans :( Chcę iść do technikum lecz nie wiem jakiego. Interesuje mnie grafika komputerowa (rastrowa), czyli projektowanie stron internetowych, tworzenie logotypów etc. etc. Uczę się średnio. Myślałem nad technikum handlowym - Technik Organizacji Reklamy, Technikum Mechaniczne - Technik Informatyk (lecz z matmą słabo :/) bądź Technikum Poligraficzne - Technik Poligraf. Co sądzicie ? może mi pomożecie w wyborze szkoły ? :)

Pozdrawiam i liczÄ™ na ciekawe propozycje! ;)
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 16:10   

technikum poligraficze? nie jest to czasami w zespole szkol chemicznych?
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

KarolProject  

User

-.-



ImiÄ™: Karol

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 16:14   

tak :P widzę też z Bydgoszczy ;)
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 17:15   

idz do chemika na poligrafa tam jest z grafikÄ….Mechan - poziom zerowy..Handlowka zadna tam organizacja reklamy..Zostaje chemik ,wiem troche bo sam chcialem isc na grafika..a chemik ma dobry pooziom i sprzed do tego.czego w mechanie nei ma.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

KarolProject  

User

-.-



ImiÄ™: Karol

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 17:22   

dzięki. Lecz właśnie nie wiem czy tam jest dużo chemii.. ja z chemii to 3 miałem i pewnie będę miał...
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 17:32   

http://www.zsc.cen.bydgos.../plany/o21.html tutaj masz plan 1 klasy z grafika.tak mysle :D ze to ten..
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

KarolProject  

User

-.-



ImiÄ™: Karol

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 17:40   

dzięki. już kiedyś patrzałem ;) Myślę właśnie że tą szkołę wybiorę :-)
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-18, 17:41   

KarolProject napisa³/a:

już kiedyś patrzałem ;)

patrzyłem..tylko tam sie wez do roboty bo z 120pkt zebys mial
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

intencja28

User


Do³±czy³: 19 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-19, 18:31   szkoÅ‚a

Też miałam problem z wyborem szkoły i zastanawiałam się nad tymi samymi szkołami jednak wybrałam techni :-) kum Architektury Krajobrazu w Bydgoszczy ; )
 

lejsik

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:59   

Odświeżę trochę temat, bo mam podobny problem z wyborem szkoły. Również jestem z Bydgoszczy i kompletnie nie wiem co wybrać. Na 100% odpadają profile z rozszerzoną matematyką,biologią,chemią czy fizyką, poprostu nie leżą mi te przedmioty. Najlepiej idzie mi zaś z Historii (5), Wosu (5), Geografii (5), J.Angielskiego (5), zatem sądzę, że najlepszym wyborem byłby profil humanistyczny, tylko, że mój Polski stoi na poziomie 3/4 , a średnia jaką mogę oczekiwać od siebie w tym roku to conajmniej 4.0, a maksymalnie w okolicach 4.5 czy 4.6 . Zatem pomóżcie mi z wyborem szkoły w Bydgoszczy, oraz czy jest w ogóle szansa, żeby z takimi wynikami przyjęli mnie do LO (Testy próbne w 2 gimn. poszły mi dobrze (bardzo?), z j.polskiego mimo słabej oceny miałem 34/40 pkt, Historia i Wos 35/40, Matematyka 28/40 (kompletnie nie umiem liczyć :) ) Dodam, że oczekiwałbym też szkoły z dobrym poziomem Piłki ręcznej oraz siatkówki, gdyż bardzo dobrze mi w tym idzie i nie chciałbym zaprzestać grania w gimnazjum.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-10-19, 20:22   

lejsik, w fordonie masz 9LO chyba ,nie pamietam jaki to nr to tam jest siatka..
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

lejsik

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 20:27   

9LO raczej to nie jest, bo chodzi tam kumpel i nie wydaje mi się, żeby to była ona, poza tym 9LO jest na Kapuściskach.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-10-19, 21:44   

lejsik, XVI to jest to w fordonie..
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

lejsik

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 21:49   

takitampan, a co sądzisz o IV i V, sprawdzałem i akurat oba licea mają pasujące mi profile. No i czy jest w ogóle szansa przyjęcia z takimi wynikami/ocenami do LO? Kompletnie nie wiem czego oni tam wymagają.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-10-20, 18:24   

https://bydgoszcz.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php popatrz tutaj,wejdz w progi punktowe i sobie przelicz..popatrz na stronkach szkol jakie przedmioty sa brane pod uwage.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com