Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

piotrwes

User

Wysłany: 2018-01-09, 22:04   Jaka szko?a ?rednia?

Cze??.

Otó? jestem dopiero w 3 gimnazjum, lecz ju? teraz spodoba? mi si? bardzo kierunek kariery zwi?zany z finansami, ekonomi?, logistyk?. Chodzi mi g?ównie o zawody takie jak analityk biznesowy, analityk finansowy, analityk IT, kontroler finansowy, specjalista ds. finansów, specjalista ds. logistyki, marketingowiec... Jakie zalecacie podj?? kroki, aby jak najlepiej wkroczy? w ten ?wiat? Jak? szko?? ?redni? z podanych: liceum klasa dwuj?zyczna mat-fiz-inf, liceum mat-geo-inf, technikum ekonomiczne, technikum logistyczne najlepiej by?oby ?ebym wybra? (zak?adaj?c z powszechnej opinii w mojej mie?cie, i? liceum ma najwy?szy poziom)? Oczywi?cie mam prawie pewno??, ?e pójd? na studia, bo w tym kierunku to raczej bez tego to jak pies bez budy. :)

Je?li chodzi o mój poziom nauki to ucz? si? ca?kiem nie?le, ?rednia ponad 5. Lubi? w szczególno?ci matematyk?, informatyk?, fizyk?.

TheWagon  

User

Wysłany: 2018-01-10, 15:20   

Wszystko zale?y kiedy chcesz pój?? na te studia w tej kwestii, bo liceum pozwoli Ci je szybciej zacz??, a w technikum b?dziesz musia? siedzie? ca?e cztery lata, jednak mo?esz lizn?? ju? troch? tematu. Sam chodz? do technikum logistycznego, ogólnie zakres wiedzy jest ca?kiem spory jak na razie i kilka tre?ci powiela si? z tym co jest na ekonomii. Jednak wydaje mi sie ze najwi?ksze pole manewru w tych wszystkich analitykach biznesowych i finansowych b?dziesz mial po technikum ekonomicznym

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com