Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

piotrwes

User


Dołączył: 09 Sty 2018

   

Wysłany: 2018-01-09, 22:04   Jaka szkoła średnia?

Cześć.

Otóż jestem dopiero w 3 gimnazjum, lecz już teraz spodobał mi się bardzo kierunek kariery związany z finansami, ekonomią, logistyką. Chodzi mi głównie o zawody takie jak analityk biznesowy, analityk finansowy, analityk IT, kontroler finansowy, specjalista ds. finansów, specjalista ds. logistyki, marketingowiec... Jakie zalecacie podjąć kroki, aby jak najlepiej wkroczyć w ten świat? Jaką szkołę średnią z podanych: liceum klasa dwujęzyczna mat-fiz-inf, liceum mat-geo-inf, technikum ekonomiczne, technikum logistyczne najlepiej byłoby żebym wybrał (zakładając z powszechnej opinii w mojej mieście, iż liceum ma najwyższy poziom)? Oczywiście mam prawie pewność, że pójdę na studia, bo w tym kierunku to raczej bez tego to jak pies bez budy. :)

Jeśli chodzi o mój poziom nauki to uczę się całkiem nieźle, średnia ponad 5. Lubię w szczególności matematykę, informatyką, fizykę.
 

TheWagon  

User


Wiek: 16

Dołączył: 10 Sty 2018

   

Wysłany: 2018-01-10, 15:20   

Wszystko zależy kiedy chcesz pójść na te studia w tej kwestii, bo liceum pozwoli Ci je szybciej zacząć, a w technikum będziesz musiał siedzieć całe cztery lata, jednak możesz liznąć już trochę tematu. Sam chodzę do technikum logistycznego, ogólnie zakres wiedzy jest całkiem spory jak na razie i kilka treści powiela się z tym co jest na ekonomii. Jednak wydaje mi sie ze największe pole manewru w tych wszystkich analitykach biznesowych i finansowych będziesz mial po technikum ekonomicznym
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com