Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

benekke

User

Do│▒czy│: 27 Sie 2013

Wys│any: 2013-11-25, 22:17   Jak─ů szko┼é─Ö wybra─ç ?

Witajcie, chodz─Ö do 3 gim, interesuje si─Ö komputerami, informatyk─ů i technologi─ů, moje oceny z przedmiot├│w przydatnych w tych dziedzinach : matma 4, fiz 3 (Niestety z fizy cienko mi idzie). Pytanie brzmi ? jak─ů szko┼é─Ö wybra─ç ?
Czy mo┼╝e technikum informatyczne, czy mo┼╝e liceum mta-fiz (nie wiem czy w liceum da┼ébym sobie rade, a 4 lata w technikum troch─Ö mnie odstraszaj─ů) W przysz┼éo┼Ťci chcia┼ébym pracowa─ç w bran┼╝y technologicznej, lub informatycznej lub komputerowej. Najch─Ötniej pracowa┼ébym jako jaki┼Ť konsultant firmy np. Netii lub EA lub co┼Ť w tym stylu, lecz og├│┼éem ka┼╝d─ů prac─ů w interesuj─ůcych mnie bran┼╝ach nie pocha┼äbie.
Mogliby┼Ťcie mi doradzi─ç ?

psychickid  

Hiper wymiatacz

w r─Ökach widnokr─Ögi

Do│▒czy│a: 18 Lis 2013

Sk▒d: Jelenia G├│ra

Wys│any: 2013-11-25, 22:30   

Skoro znasz profil, na kt├│ry chcesz si─Ö wybra─ç to p├│┼é problemu za Tob─ů. Przede wszystkim nie patrz na to, ┼╝e w technikum b─Ödziesz 4 lata, bo uwierz ┼╝e ten jeden rok cz─Östo du┼╝o daje. Powiniene┼Ť si─Ö zastanowi─ç czy chcesz i┼Ť─ç po szkole ┼Ťredniej na studia czy nie, niby nie ma to wi─Ökszego znaczenia i teoria, ┼╝e po technikum trudniej jest si─Ö dosta─ç jest b┼é─Ödna. Miej na uwadze, ┼╝e po 3 latach liceum tak na prawd─Ö nie masz kompletnie nic, po za ewentualnie zdan─ů matur─ů, kt├│r─ů w technikum r├│wnie┼╝ si─Ö zdaje.

Swoj─ů drog─ů masz jeszcze du┼╝o czasu, dopiero koniec listopada, a rekrutacje s─ů w czerwcu.

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma mi┼éo┼Ťci, nie ma w┼éadzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj si─Ö.

franka

User

Do│▒czy│: 26 Lis 2013

Wys│any: 2013-11-26, 01:08   

zgadzam si─Ö, takie same szanse na studia s─ů po technikum, jak po liceum. W ko┼äcu liczy si─Ö tak naprawd─Ö zdana matura, a uczy─ç trzeba si─Ö wsz─Ödzie. Na Twoim miejscu wzi─Ö┼éabym technikum, zawsze jaki┼Ť fach w r─Öku ju┼╝ b─Ödzie:)

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metal├│wa

Imi─Ö: Weronika

Do│▒czy│a: 26 Lis 2013

Sk▒d: ┬Žl┬▒sk

Wys│any: 2013-11-26, 16:43   

Polecam technikum. Po liceum zostajesz na lodzie, nadal "nie masz zawodu". Po technikum masz wi─Öksze mo┼╝liwo┼Ťci znalezienia dorywczej pracy chocia┼╝by. A na studiach szanse rzeczywi┼Ťcie s─ů takie same.

Witomys┼é  

User

Imi─Ö: Kamil

Do│▒czy│: 25 Lis 2013

Sk▒d: ziemie Polan

Wys│any: 2013-11-26, 22:42   

R├│wnie┼╝ polecam technikum.
Mo┼╝e zaw├│d ,,mechatronik" Ci─Ö zainteresuje

SzK  

Stały User

Imi─Ö: Szymon

Do│▒czy│: 15 Lis 2013

Wys│any: 2013-12-01, 00:04   

Powiem tak, znajomi, kt├│rzy w┼éa┼Ťnie sko┼äczyli liceum ┼╝a┼éuj─ů, ┼╝e nie poszli do technikum. Kolega poszed┼é do liceum, a teraz jest na studiach mechatronicznych i ledwie wyrabia, a drugi kolega, kt├│ry sko┼äczy┼é technikum, odpoczywa na zaj─Öciach, chocia┼╝ czasem musi si─Ö nieco bardziej skupi─ç na np. matematyce, ale ma na pewno ┼éatwiej ni┼╝ ten pierwszy.

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com