Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

dorota_k

Mega wymiatacz

Wysłany: 2016-09-21, 18:29   

Mi woda z kranu nie smakuje, czuję chlor, smak sama nie wiem czego, rur może? Wolę kupić wodę w butelce. Ale też nie każda mi smakuje, więc kombinuję z różnymi. Ostatnio znalazłam fajną, veroni energe z kofeiną, pobudza jak energetyki i kawa, ale bez tony cukru i kalorii, więc piję, jak czuję, że pokłady energii się wyczerpują ;)

Formaasl  

User

Wysłany: 2017-02-24, 13:06   

Obojętnie, woda i tak nie ma smaku.

Waleria20  

User

Wysłany: 2017-05-14, 22:04   Woda źródlana.

DeSade, ja też nie pijam wody z kranu. Dokładnie tak jak opisujesz, jak już muszę się jej napić, to nie mogę przestać ze względu na niekończące się pragnienie... Ale słyszałam, że woda gazowana zaspokaja je. Iwoniczanka zawiera właściwą ilość minerałów i do tego oczyszcza organizm. Myślicie, że warto ją zamówić - http://iwoniczanka.pl/zamowienie/?

Bodrooof  

User

Wysłany: 2017-05-25, 15:21   

Gazowana kropla beskidu lub Muszynianka.

Brushyy  

User

Wysłany: 2017-06-07, 14:25   

Dla mnie to bez różnicy. Woda i tak nie ma smaku, jedynie można patrzeć na zawartość.

pawel8246  

User

Imię: Paweł

Wysłany: 2017-06-21, 10:23   

Aqua, Oaza, San Terra (średnio gazowana). Te najtańsze jak się kupuje większe ilości. A jak pojedyncze to różnie ciśnienia, piwniczanka, kropla Beskidu jest ok tez (nie jest aż tak gazowana). Ogólnie najistotniejsze w wodzie jest to czy gazowana czy nie i jak mocny jest gaz. A smaku nie ma żadnego :p

kornelia  

Stały User

Wysłany: 2017-11-20, 12:01   

Nie przepadam za samą wodą, ale jeśli już piję to muszyniankę. Moja mama ją kupuje, więc raz na jakiś czas gwizdnę jej butelkę :-)

gosialuka

User

Wysłany: 2018-01-15, 15:44   

Ja pije tylko wode przegotowana z czajnika,czasem z cytryna i wode mineralna niegazowana.Staram sie unikac napoji gazowanych,herbat owocowych nie pije,nawet ziol nie pije choc kedys czesto.Nie pije alkoholu.

kornelia  

Stały User

Wysłany: 2018-02-15, 12:06   

My w domu mamy filtr wraz z mineralizatorem. Woda najpierw jest oczyszczana odwróconą osmozą, a następnie mineralizowana, żeby nie była taka jałowa.
Ja od jakiegoś czasu zaczęłam pić przegotowaną wodę z cytryną. Samej wody nie lubię ale z cytryną jest pyszna :-D

wydziarana

User

Wysłany: 2018-09-14, 14:00   

Na szczęście jakaś mądra osoba wymyśliła dzbanki z filtrem, więc używam tylko filtrowanej wody. Cieszę się, że nie muszę zaśmiecać środowiska butelkami po wodzie (i też wydawać niepotrzebnie pieniądze). Będąc poza domem używam bidonu z filtrem. Poza tym nie mogę normalnie fukcjonować bez wypicia pół litra wody z cytryną z rana.
Jeżeli naprawdę nie mam ochoty na zwykłą wodę, to raz od wielkiego dzwonu zdarza się, że kupię gazowaną wodę mineralną.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com