Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

markoo  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Markoo

Do³±czy³: 10 Maj 2010

   

Wys³any: 2013-01-28, 12:17   

Ostatni mój wakacyjny wyjazd, wspominam jak najbardziej pozytywnie!
To może nie był jakiś rejs dookoła ziemi, ale był to wyjazd nad rzekę pod namioty. 4 dni spędzone w gronie przyjaciół i co najważniejsze, że moją Miłością <3

Dobra zabawa, miła atmosfera, ognisko, kiełbaski, dobra muzyka, filmy :) Leżeniu pod gołym niebem, przy ognisku i wspólne rozmowy :) itd. itd :)
 

Amy.  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-29, 21:06   

Razer napisa³/a:

Mielno, byłem jeszcze przed sezonem wakacyjnym, więc plaże były praktycznie puste, podobnie jak sama miejscowość pustoszała gdy zachodziło słońce, miejsce wprost idealne na nocne spacery.
Mielno mnie urzekło, chociaż sam do końca nie wiem dlaczego :)



No to chadzaliśmy sobie po tej samej plaży :-D . Byłam na majówkę i na tydzień z hakiem w sierpniu. Tylko nasza dwójka <3 . Tak wiele wspomnień wiążę z tym miejscem, że w głowie się nie mieści. Do dzisiaj się zaśmiewamy, ze mnie na karuzeli, z biegu do domku z pizzą w ulewę o 24 w nocy, z puszczania lampionów na wieży ratowników w środku nocy i moja orka jak zejdę z tego cholerstwa. I te zachody słońca... bajka. Najlepsze wakacje jak dotąd, a jak musiałam nawkręcać rodzicom żeby mnie puścili :-P
 

annazmokraglowa  

Stały User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 31 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-01-30, 12:37   

Wypad ze znajomymi autem przez Czechy, Węgry, Słowenie i Chorwacje. Najbardziej zaskoczyła mnie Słowenia-piękny kraj.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-08-19, 19:55   

Moim ostatnim wyjazdem był wyjazd na dwa tygodnie do Rumunii. Jestem zakochana w tym kraju, zarówno w jego przyrodzie jak i zabytkach. Coś czuję, że jeszcze tam wrócę.
Mój obecny wyjazd natomiast dobiega powoli końca. Spędzę jeszcze tylko 6 dni w Anglii. Wróciłam wczoraj do Europy po trzytygodniowym pobycie w Australii. Podobało mi się, nie powiem, że nie. Przyroda powala na kolana. Chyba najlepiej wspominam lot samolocikiem nad Wielką Rafą Koralową oraz Whitehaven Beach, a także głaskanie koali.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-08-19, 20:11   

Tydzień temu wróciłam z wakacji w Bułgarii. Wraz z chłopakiem spędziliśmy kilka dni w jego rodzinnym domu w Sofii, stamtąd pojechaliśmy z jego rodzicami w okolice Warny, a na powrocie zahaczyliśmy o wieś Medven, gdzie miało miejsce wesele ich znajomych. Jak spoglądam za okno na tą szarzyznę-chmurzyznę i przypominam sobie bułgarskie słońce i 35-stopniowe upały to mi się łza w oku kręci.
_________________
meow
 

milkosek

User


Do³±czy³: 21 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-21, 13:47   

Z takich dalszych wypraw byłam w Pradze, znalazłam okazję www j jak zwykle moje oszczędności przeznaczyłam na zwiedzanie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-21, 14:36   

Chorwacja , z narzeczonym.
Tygodniowy wyjazd, motocyklem.

To było bardzo dobre rozwiązanie, bez problematów, kosmetyków, etc. Same najważniejsze rzeczy, czyli strój kąpielowy w moim przypadku, ponieważ postanowiliśmy się tam wybrać ze względu na wodę. Czyściutką.
Dość gorąco i nieco kamieni, na niektórych plażach. Jednakże ludzi niezbyt dużo tak, jak na przykład na plażach w Barcelonie. I nie było tak brudno, typu liście i niedopalone papierosy w wodzie.
Opalenizna, duże fale, rozgwiazdy, udało mi się jedną złapać, siedzenie przy porcie czekając na zachód słońca, w jego objęciach. Wieczorny zapach gofrów, miłe klubowe towarzystwo i muzyka, poranne powroty do hotelu, spotykając po drodze ulicznych grajków.
Btw, Chorwaci nie znają zupełnie języków obcych, znając ich kilka nie potrafiliśmy się porozumieć w żadnym.

[ Dodano: 2015-08-21, 14:41 ]
Wyjazd nas nie zbliżył, ale i tak było fajnie. :-D

[ Dodano: 2015-08-21, 14:45 ]
Kilka razy się nawet pokłóciliśmy: "więc może ja pójdę, a ty tu zostaniesz".
"Idź, może uda ci się przelecieć jakaś naiwną dziewczynę".
Podróże męczą, nic nadzwyczajnego. Kiedy już dojechaliśmy, czułam się potwornie, obrzydzenie. Nie wiem jak to określić. WODA ukoiła mnie całe szczęście. Nie ma to jak unoszenie się na falach.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-09, 12:32   

Tydzień temu wróciłam z objazdówki po Meksyku. Przepiękny kraj, na pewno trafi na moją listę ulubionych odwiedzonych miejsc. Teraz po cichu marzą mi się kraje sąsiednie - Gwatemala, Salwador, Belize. Ale coś czuję, że to nie będzie wyprawa na moją kieszeń, a już na pewno nie z biurem podróży.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com