Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

gawel

User


Doł±czył: 09 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-09, 10:19   Jaki fotel/krzesĹ‚o biurowe kupić?

Przeglądając sieć w zasadzie widzę trzy kierunki.
1) Tanie krzesło biurowe, sto kilkadziesiąt złotych, model IKEA, Lidl czy inszy Kaufland.
2) Droższe krzesło biurowe - ale jak wybrać? Wszystkie są "ergonomiczne", "profilowane", co tam jeszcze.
3) Jakiś fotel, za ok. 300 - 500 złotych (znaczy się - pełne oparcie, raczej nie regulowane nachylenie, takietam), ale z kolei może się okazać, że kupiłem chińszczyznę, która po okresie gwarancji zmieni się w proch i pył - bo niby produkcja polska, ale np. skóra może być już importowana.

Ktoś ma jakieś doświadczenie? Porady?
 

Different  

Pogromca postĂłw



Wiek: 28

Doł±czył: 31 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2017-04-09, 13:27   

moĹĽe znajdziesz jakieĹ› uĹĽywane gejmingowe, ale za to sÄ… bardzo i to bardzo wygodne :)
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2017-04-09, 20:59   

Dobre pytanie. Każdy pisze "wyprofilowane" ale jedni profilują dobrze inni źle. Najlepsze byłoby krzesło na zamówienie. A te gejmingowe wydaje mi się że pieniądze wyrzucone w błoto, płacisz tysiąc za kolorowe krzesło z poduszkami
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2017-04-10, 00:57   

Dla mnie najwygodniejsze są te skóropodobne bo mają miękkie siedzenia. Co prawda, lekki minus to lato i przyklejające się plecy ale.. cóż, to lato.
Nie kupiłabym natomiast krzesła w sieci. Zawsze muszę na krześle usiąść nim kupię bo trzeba sprawdzić oparcie jak leży, czy nie za twarde, podłokietniki - czy nie są zbyt zaokrąglone, twarde, krótkie. Krzeseł gamingowych nie testowałam jeszcze nigdy i chyba bym się nie zdecydowała. Wolę miękkie fotele jednak. Kwestia wygody. :) Trzeba siąść i sprawdzić co pod dupskiem dobrze leży.
 

Inzixs

User


Doł±czył: 10 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-21, 12:09   

Teraz są takie fajne trochę jak fotele kubełkowe z auta. Bardzo mi się podobają.
 

relaksowa

User


Doł±czył: 07 Gru 2017

   

Wysłany: 2017-12-12, 13:23   

Mam firmę i zastanawiam się jak sprawić, żeby moi pracownicy mogli odpocząć podczas pracy. Stwierdziłam, że dobrym rozwiązaniem będą fotele masujące do chill roomu. Znalazłam firmę Rest Lords leasing foteli masujących https://restlords.com/pl/blog/leasing-fotela-masujacego.html i ich oferta bardzo mi się podoba. Czy ktoś już korzystał z leasingu na wyposażenie do firmy?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com